eGospodarka.pl

 • Czy opłaca się założyć firmę za granicą?

  (...) pośród kilkuset drobnych biznesów wynika, że na przestrzeni ostatnich dwóch lat połowa z nich kilkukrotnie doświadczyła na własnej skórze problemów finansowych. Z niedawnej ankiety (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument E 207 , poznaj opinie o Colfarm Kudzu czy przeglądaj oferty pracy z miasta strzelce opolskie.


 • Świat: wydarzenia tygodnia 12/2019

  (...) amerykańskich gigantów. Kraje unijne dostrzegają olbrzymie zyski amerykańskich firm technologicznych z działalności biznesowej prowadzonej na europejskim obszarze. Unia ma świadomość, że te (...)

 • SsangYong Musso - pickup dobry na co dzień

  (...) pickupów, bo w autach cenię użyteczność. A taki pickup ma nieosłoniętą część bagażową, którą – owszem można zabudować – tyle że i tak wszystko będzie się na gigantycznej (...)

 • Portability, czyli Netflix zadziała za granicą

  (...) dosłownym tłumaczeniu oznacza przenoszalność. Obowiązujące od 20 marca 2018 roku rozporządzenie tej nazwie gwarantuje abonentom dostęp do wykupionych przez nich treści (np. Netflix (...)

 • Zobacz, czego nie wiesz o czasie pracy kierowców

  (...) dyżur? Art. 9 ustawy o czasie pracy kierowców stanowi, że dyżur może być następstwem trzech sytuacji: gotowości do pracy poza normalnymi godzinami pracy w miejscu i czasie wskazanym przez (...)

 • Huta Szkła Gospodarczego Irena S.A. - Producent wyrobów i galanterii szklanej ze szkła kryształowego i sodowego. Informacje o firmie, prezentacja wyrobów, sklepy firmowe i dystrybutorzy, dane kontaktowe. Inowrocław.

  Czytaj więcej: Wystrój wnętrz


strony : [ 1 ]
 
24
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2894
CHF 3,8079
USD 3,7948
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.