eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polacy wierzą w promocje

  (...) czwarty Polak bardziej wierzy promocjom. Zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem promocji jest od lat obniżka ceny – obecnie z tego typu promocji korzysta ponad 2/3 konsumentów (67%) (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3j , poznaj opinie o Panasonic SC-AK770 czy przeglądaj oferty pracy z miasta żywiec.


 • Wypadki podczas pracy zdalnej podniosą składkę wypadkową?

  (...) pracą wykonywaną z domu, w związku z tym mogłoby się wydawać, że pozbawiona jest ryzyka wystąpienia jakichkolwiek wypadków przy pracy. Czy tak jest rzeczywiście? Czy istnieją dane (...)

 • Ceny mieszkań w I półroczu średnio o ok. 10% wyższe

  (...) m.in.: Jak w I półroczu zmieniały się ceny mieszkań na rynku pierwotnym? Jak w I połowie roku zmieniały się ceny mieszkań na rynku wtórnym? Jakie są prognozy dla rynku mieszkaniowego (...)

 • 10 ważnych kwestii przed zakupem apartamentu hotelowego

  (...) wykupują również hurtowo mieszkania od deweloperów, by następnie przeznaczyć je w całości na wynajem w tzw. modelu PRS. W Polsce wciąż nie mamy krajowych funduszy inwestycyjnych REIT (...)

 • Ekologiczna żywność, czyli jaka?

  (...) wszystko, co wyhodowane metodą tradycyjną w przydomowym ogródku czy na polu, możemy nazwać „eko”. Produkty ekologiczne muszą spełnić szereg ścisłych wymagań, dotyczących sposobu ich (...)

 • Jakie dokumenty do emerytury i skąd je wziąć po latach?

  (...) m.in.: W jakich sytuacjach ustalenie kapitału początkowego może być szczególnie utrudnione? Gdzie szukać dokumentów ze zlikwidowanych lub przekształconych zakładów pracy? Jaka (...)

 • Słaby jak funt

  (...) jak Kanclerz Skarbu - Kwasi Kwarteng - ogłosił obniżenie podstawowej stawki podatku dochodowego o 1 punkt procentowy do poziomu 19 proc. Zrezygnował on również z 45 proc. podatku dla osób (...)

 • Pracownicy wierzą w produktywność pracy hybrydowej, pracodawcy niekoniecznie

  (...) m.in.: Jaka odpowiedzialność spoczywa na liderach? Co jest dla pracowników wystarczającą motywacją, aby częściej pojawiać się w siedzibie firmy? Co odgrywa szczególną rolę w (...)

 • Branża motoryzacyjny: brak półprzewodników kosztuje 100 mld EUR

  (...) świecie spowodowały niedobór 18 mln pojazdów. Przemysł motoryzacyjny stał się główną ofiarą globalnego kryzysu półprzewodników. Na początku pandemii, przygotowując się na ciężkie (...)

 • Odpowiedzialność członka zarządu - nowe zasady

  (...) prowadzenie jej bieżących spraw i reprezentowanie jej interesów na zewnątrz. Wymaga to podejmowania szeregu decyzji i ponoszenia za nie odpowiedzialności. I w tym miejscu pojawia się pojęcie (...)

 • Banki przyciągnęły oszczędności Polaków?

  (...) wiele lepiej niż w I kw. 2022 r. Oczywiście, nie można zapominać o wysokiej inflacji, która dodatkowo przyspieszyła po rosyjskiej agresji na Ukrainę. Jednak dla wielu osób sam wzrost (...)

 • Romet-Wałcz, Fabryka Części Rowerowych - Producent piast rowerowych stalowych i aluminiowych, mechanizmów korbowych jedno i wielorzędowych oraz części składowych zespołów.

  Czytaj więcej: Kolarstwo


strony : [ 1 ]
 
27
wrzesień 2022

wrzesień 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,7616
CHF 5,0135
USD 4,9476
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 



O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.