eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • 7 wymarzonych nieruchomości na jesień

  (...) tej okazji HRE Investments przygotował zestawienie nieruchomości, dzięki którym piękno aktualnej pory roku możemy szczególnie docenić. Zapraszamy więc wszystkich miłośników wielobarwnych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VZM-1/A, poznaj opinie o Sertop Ser topiony kremowy Holenderski czy przeglądaj oferty pracy z miasta wieruszów.


 • Deratyzacja - czyj to obowiązek i jak ją właściwie przeprowadzić?

  (...) zabiegów ograniczających liczebność szczurów i myszy w miastach jest Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 roku. W art. 22 ust. 1 mówi ona, że „Właściciel, posiadacz lub zarządzający (...)

 • 3 porady jak zapobiegać quiet quitting

  (...) To pokłosie pandemii, zmiany podejścia do życia, przewartościowania, a także pojawienia się na rynku zupełnie nowego pokolenia pracowników, dla których praca nie stanowi istotnego punktu w (...)

 • Gramwzielone - Portal Zielonej Energii - Portal poświęcony energii odnawialnej i rozwiązaniom energooszczędnym. Informacje i porady na temat energii wiatrowej, energii słonecznej, biomasy i geotermii, samochodów elektrycznych i hybrydowych oraz energooszczędnych rozwiązań dla domu.

  Czytaj więcej: Aktualności i media


strony : [ 1 ]
 
25
wrzesień 2022

wrzesień 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,7591
CHF 4,9701
USD 4,8796
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.