eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Umowy o pracę - ważne zmiany

  (...) próbny zmieniony będzie czas ich trwania. Zostanie on uzależniony od rodzaju umowy, jaką pracodawca ma zamiar zawrzeć z pracownikiem po zakończeniu okresu próbnego: Okres próbny nie będzie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa pośrednictwa, poznaj opinie o Case Logic DCB36B czy przeglądaj oferty pracy z miasta głogów.


 • Ceny najmu na wysokim poziomie. Czy wciąż będą rosły?

  (...) stoją przed koniecznością znalezienia mieszkania na wynajem, mają nie lada dylemat. Ceny w ostatnich miesiącach zdecydowanie wzrosły, a nawet jeżeli nie rosną, to utrzymują się na wysokim (...)

 • Mieszkańców miast ubywa, a nowych mieszkań jest więcej

  (...) wielu firm planujących inwestycje, m.in. dla funduszy i firm inwestujących w mieszkania na wynajem. Takie inwestycje – obliczone na dziesiątki lat – nie mają przecież sensu w miastach (...)

 • Inwazja Rosji na Ukrainę - jaką rolę odgrywają cyberataki?

  (...) można podzielić na kilka kategorii: destabilizujące, dezinformacyjne, cyberterrorystyczne i szpiegowskie. Z danych udostępnionych przez SSSCIP wynika, że rosyjscy hakerzy jeszcze w styczniu (...)

 • Na rynku kredytów mieszkaniowych zapaść

  (...) m.in.: Czy w sierpniu sytuacja na rynku kredytów mieszkaniowych poprawiła się? Jaka była w sierpniu wartość udzielonych kredytów gotówkowych? Ile kredytów ratalnych banki i SKOK-i (...)

 • Silny jak amerykański dolar

  (...) polski rynek akcji (WIG-20 -2,24 proc., WIG 2,01 proc. ok. godz. 10:30). Wśród składników WIG-u 20 dziś rano drożały tylko akcje CD Projekt. Wśród składników sWIG-u 80 najdroższe od 5 lat (...)

 • Czy streaming zupełnie wypiera kino?

  (...) m.in.: Dlaczego Polacy rzadziej chodzą do kina? Jakie cechy są szczególnie doceniane przez badanych i powodują, że wybierają oni platformy a nie seans w kinie? Kto najczęściej korzysta (...)

 • Nowoczesne metody płatności domeną Polaków

  (...) m.in.: Jakie są wśród Polaków najbardziej popularne? Co jest najważniejsze przy podejmowaniu decyzji o wyborze metody płatności? Co Polacy sądzą o ? Co jest najważniejsze przy (...)

 • Pracodawcy bez pomysłu na rozwój zawodowy pracowników?

  (...) m.in.: Czy specjaliści wykazują się otwartością na ? Jakich kwestii dotyczy niepokój zdradzany przez pracodawców? Czy firmy dysponują budżetem szkoleniowym? Luka kompetencji stanowi (...)

 • Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe - najważniejsze zmiany

  (...) przepisów do regulacji europejskich, ma na celu odpowiednio wczesne zapobieganie sytuacjom kryzysowym przedsiębiorców, wzmocnienie skuteczności mechanizmów postępowania restrukturyzacyjnego (...)

 • Inflacja zmienia zachowania konsumentów. Kredyty i pożyczki na jedzenie?

  (...) m.in.: Jak inflacja wpływa na budżet domowy Polaków? Jaki jest najczęstszy cel zaciąganych w tym roku pożyczek lub kredytów? Jak przedstawia się sytuacja na rynku ? Rynek kredytowy w (...)

 • MiF Zaar - Inhalatory pneumatyczne i ciśnieniomierze elektroniczne, aparaty CPAP oraz ciśnieniomierze mechaniczne.

  Czytaj więcej: Zdrowie


strony : [ 1 ]
 
23
wrzesień 2022

wrzesień 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,7591
CHF 4,9701
USD 4,8796
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.