eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska gospodarka hamuje. Jakie prognozy na zimę?

  (...) m.in.: Jakie są prognozy dla PKB na najbliższe miesiące? Jak kryzys energetyczny wpłynie na wzrost gospodarczy? Czy stopy procentowe nadal będą rosły? Gospodarka hamuje Według (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Z-15 , poznaj opinie o K-Classic Milblu Jogurt do picia owoce leśne czy przeglądaj oferty pracy z miasta radom.


 • Estoński CIT w Polsce - zmiany od 2023 r.

  (...) spółek. Jego podstawowe założenie jest proste: dopóki spółka nie wypłaca swoich zysków, to nie musi płacić podatku dochodowego. Estoński CIT ma być instrumentem, który zachęci firmy do (...)

 • Nowy taryfikator mandatów podniesie ceny OC od września?

  (...) m.in.: Jakie zmiany w taryfikatorze mandatów i punktów karnych wejdą w życie od 17 września? Jak zmiana taryfikatora wpłynie na wysokość cen OC? Łatwiej będzie zebrać np. 10 - 15 (...)

 • GUS: mieszkania i budynki niemieszkalne w I poł. 2022 r.

  (...) oddano do użytkowania 109,5 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 10,5 mln m2 oraz liczbie izb równej 437,5 tys. W porównaniu z rokiem poprzednim odnotowano wzrosty: liczby mieszkań (...)

 • Wynagrodzenia w usługach dla biznesu w 2021 roku

  (...) 24% w porównaniu do kobiet, u których mediana wynagrodzeń wyniosła 5 600 PLN. U mężczyzn było to 6 966 PLN. Najniższe wynagrodzenia otrzymywały osoby z wykształceniem średnim, bądź (...)

 • Inflacja podbija ceny mieszkań na świecie

  (...) sugerują, że w ciągu roku doszło do wzrostu stawek w aż 138 z nich. Co więcej, w aż 66 miastach roczna dynamika wzrostów cen przekroczyła 10%. Tylko w 12 miastach doszło do korekty wycen. (...)

 • Wakacje last minute. Jak nie dać się oszukać?

  (...) m.in.: Jak sprawdzić wiarygodność biura podróży? Jak rozpoznać fikcyjną stronę biura podróży? Czy odkupienie wakacji jest bezpieczne? Uwaga na fałszywe strony udające witryny biur (...)

 • Drożeją akcje ukraińskich spółek

  (...) rozpoczął się od wzrostów. DAX rósł dziś rano o +1,09 proc. osiągając najwyższy poziom od 11 sesji, CAC 40 rósł o +0,62 proc. do najwyższego poziomu od 9 sesji. Ten pozytywny trend (...)

 • Rynek najmu w Polsce w I połowie 2022 roku

  (...) m.in.: Jakie nieruchomości wynajmowane są najczęściej? Jaki jest miesięczny koszt wynajmu? Jaka jest oferta mieszkań na wynajem? Rodzaj wynajmowanych obiektów Mieszkania były (...)

 • Zakład Mechaniczno - Odlewniczy, Józef Brzeziński - Usługi cynkowania ogniowego. O firmie, oferta, opis technologii, galeria, dane teleadresowe. Owadów.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ]
 
12
wrzesień 2022

wrzesień 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,7113
CHF 4,8428
USD 4,6225
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.