eGospodarka.pl

 • Polacy ruszyli po lokaty bankowe

  (...) zaczęli zanosić do tych instytucji miliardowe oszczędności – wynika z danych NBP. Już w październiku – pierwszym miesiącu podwyżek stóp procentowych - otworzyliśmy lokaty o wartości (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-13, poznaj opinie o Vizir Absolute Color czy przeglądaj oferty pracy z miasta prabuty.


 • Przejęcie udziałów w spółce jawnej od męża z podatkiem od darowizny

  (...) W 1990 r. mąż wnioskodawczyni zawarł z osobą trzecią umowę . Środki na wkład własny męża pochodziły z majątku wspólnego małżonków – małżeństwo trwało już w momencie (...)

 • Składki ZUS: stan konta sprawdzisz na PUE ZUS

  (...) PUE 2,8 mln płatnikom składek informację o rocznym rozliczeniu konta. List z osobnym zawiadomieniem zostanie wysłany tylko do tych firm, które mają na koncie więcej niż 160 zł nadpłaty (...)

 • Produkcja przemysłowa w styczniu 2022 wyższa o 19,2% r/r

  (...) charakterze sezonowym, w styczniu br. produkcja sprzedana przemysłu ukształtowała się na poziomie o 16,4% wyższym niż w analogicznym miesiącu ub. roku i o 4,2% wyższym w porównaniu z ub (...)

 • GUS: średnia krajowa w styczniu 2022 wyższa o 9,5% r/r

  (...) przedsiębiorstw w styczniu 2022 r. wyniosło 6064,24 zł. Podana wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego (...)

 • Stopy procentowe w górę, ceny mieszkań także

  (...) wzrosły aż o 35% r/r Z danych NBP na temat cen transakcyjnych wynika, że na rynku pierwotnym najbardziej imponujące podwyżki miały miejsce w przypadku nowych mieszkań w Gdyni (35% r/r) (...)

 • Czy gaz znów zdrożeje?

  (...) rosyjskich było odebrane w sposób pozytywny przez rynki. Jest jednak zbyt wcześnie, by zakładać, że wszystko jest jasne. Nadal istnieje wysokie ryzyko eskalacji konfliktu. Inwazja Rosji (...)

 • Elektromobilność: coraz więcej stacji ładowania

  (...) m.in.: Ile elektrycznych samochodów osobowych zarejestrowano w styczniu 2022 roku? Jak rośnie liczba samochodów dostawczych i ciężarowych z napędem elektrycznym? Jak rozwija się (...)

 • Usługi dla biznesu: dobry czas dla pracowników?

  (...) m.in.: Jak będzie rosło zatrudnienie w sektorze ? Które miasto jest liderem na rynku zatrudnienia w BSS? Który kraj należy do najczęściej wybieranych destynacji przez firmy z branży SSC (...)

 • Nowe laptopy Hyperbook z serii NV5/NV7

  (...) wykorzystują nowe procesory z serii Alder Lake. Na początek w nowych modelach dostępne będą dwa procesory Alder Lake H: i5-12500H – 4 wydajne rdzenie (turbo 4,5 GHz) + 8 energooszczędnych (...)

 • Co grozi za przekroczenie czasu pracy kierowcy?

  (...) kierowcy Normy dotyczące czasu pracy kierowców, którzy realizują transport wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, znajdziemy w przepisach ustawy z dnia 16 kwietnia o czasie pracy (...)

 • Czy opłaca się jeszcze wziąć samochód w leasing na firmę w Polskim Ładzie?

  (...) atrakcyjne warunki dla przedsiębiorców, którzy mogli spłacać pojazd w stałych, miesięcznych ratach oraz dokonać . Dotyczyło to osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze (...)

 • Mikron - Producent systemów zabezpieczeń technicznych, operator monitoringu pożarowego, systemy wizyjne, systemy alarmowe, zabezpieczenia przeciwpożarowe, monitoring.

  Czytaj więcej: Ochrony


strony : [ 1 ]
 
18
luty 2022

luty 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5256
CHF 4,3233
USD 3,9798
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.