eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line

  (...) modele! Pierwszy z nich to EcoSport, który zadebiutował w Polsce zdecydowanie za późno. Nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, jakiego można byłoby oczekiwać. Ford Puma to natomiast inna (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS RCA, poznaj opinie o LG V180 czy przeglądaj oferty pracy z miasta bolesławiec.


 • W Plusie wyprzedaż smartfonów z dostępem do sieci 5G

  (...) klienci mają do dyspozycji modele: vivo Y72 5G, vivo V21 5G oraz Motorola edge 20 5G. 5G w każdym abonamencie Wszystkie dostępne poniżej telefony obsługują 5G Plusa. Wybierając abonament za (...)

 • Składki ZUS w 2022 roku w nowych terminach

  (...) z wejściem w życie Polskiego Ładu. Do 5. dnia danego miesiąca składki płacą jednostki budżetowe i samorządowe zakłady budżetowe. Dla większości płatników zmienia się termin (...)

 • Lepszy kredyt hipoteczny w parze

  (...) a z danych BIK wynika, że kredyt na mieszkanie zaciągany jest na okres średnio 25 lat, należy wziąć pod uwagę nie tylko bieżącą sytuację finansową, ale także przyszłą. Musimy mieć na (...)

 • Wynagrodzenie wspólnika spółki z o.o. jako przychód z innych źródeł

  (...) Zgodnie z , jeden z jej wspólników jest zobowiązany do powtarzających się w każdym miesiącu kalendarzowym świadczeń niepieniężnych, polegających na wykonywaniu na rzecz spółki (...)

 • Użytkownicy portali randkowych powinni być czujni nie tylko w Walentynki

  (...) stale rośnie. Rośnie także aktywność i pomysłowość cyberprzestępców, którzy tworzą fałszywe profile, aby kraść dane i pieniądze użytkowników serwisów randkowych. Jednym z (...)

 • Walentynki 2022 najdroższe w historii

  (...) średnio trzeba będzie wydać na randkę i skromne w bieżącym roku – wynika z danych zebranych przez HRE Investments. Aby oszacować koszt walentynek przygotowaliśmy specjalny „walentynkowy (...)

 • Inflacja i wojna straszą rynki akcji

  (...) rozpoczętego w czwartek trendu spadkowego cen akcji w USA (S&P 500 -1,9 proc. w piątek). Dziś rano kontrakty na amerykańskie indeksy lekko odrabiały piątkowe straty. Na rynkach Azji i Oceanii (...)

 • Wspólne czy osobne konta bankowe, czyli finanse w związku

  (...) m.in.: Wspólne czy osobne konta bankowe? Czy Polacy kontrolują stan konta partnera? Jak pandemia wpłynęła na domowe finanse? Życie w związku niekoniecznie oznacza . Z badania dla Rejestru (...)

 • Ceny materiałów budowlanych z kolejnym rekordem

  (...) 2021 roku Grupa PSB Handel S.A. zakomunikowała po raz ostatni umiarkowaną średnią zwyżkę cen rdr materiałów budowlanych na poziomie 1,8 proc., definitywnie kończącą wielomiesięczną (...)

 • Tablet Kruger&Matz EAGLE 1073

  (...) o przekątnej 10,4” i rozdzielczości 2000x1200 px. Jest wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Unisoc Tiger T618, wspomagany przez układ Mali-G52. Ma 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci (...)

 • Dlaczego warto wybrać kwartalne rozliczanie się z fiskusem?

  (...) na odpowiedź od GUS może być zmiana trybu rozliczeń z fiskusem na kwartalne. Co ważne, decyzji o wyborze częstotliwości rozliczeń nie trzeba zgłaszać przed nowym rokiem podatkowym (...)

 • Szał dla Plastyków - Oferuje artykuły zaopatrzenia plastyków, malarzy, grafików, rzeźbiarzy i hobbystów.

  Czytaj więcej: Materiały i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
14
luty 2022

luty 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5743
CHF 4,3750
USD 4,0439
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.