eGospodarka.pl

 • Mercedes-Benz C 220 d szyty na miarę

  (...) roku i można ją coraz częściej spotkać na polskich drogach. Czy rzeczywiście jest znaczącym krokiem naprzód? Są ku temu przesłanki. Mercedes-Benz C 220 d, czyli zdroworozsądkowy wariant (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3o, poznaj opinie o Sony Ericsson C901 czy przeglądaj oferty pracy z miasta sokółka.


 • Platformy marketplace liderami w e-commerce

  (...) intensywnie w Polsce i na świecie. Pandemia COVID-19 dodatkowo ten rozwój przyspieszyła, powodując wzrosty sprzedaży średnio o 40%. Jedną z pierwszych platform marketplace, które istnieją do (...)

 • Krakowska Vita od Develii w sprzedaży

  (...) w Warszawie - Krakowska Vita. Oferta obejmuje mieszkania o powierzchni od 32 do 111 m kw. Inwestycja powstanie przy alei Krakowskiej 279. W budynku o kaskadowej bryle zaprojektowano przestronne (...)

 • Polacy czekają na podwyżki wynagrodzeń

  (...) m.in.: Jakie są oczekiwania płacowe Polaków? Czy wynagrodzenia wzrosły w 2021 roku? Dlaczego pracownicy chcą zmienić pracę? Z raportu wynika, że w 2022 roku utrzyma się presja płacowa (...)

 • Twój e-PIT za 2021 r. jest już gotowy w e-Urzędzie Skarbowym

  (...) i Krajowa Administracja Skarbowa po raz czwarty udostępniają Polakom usługę Twój e-PIT. Jest ona skierowana do osób, które rozliczają się na formularzach PIT-37 i PIT-38 oraz na formularzach (...)

 • Podwyżki stóp procentowych. Ile wytrzyma budżet domowy Polaka?

  (...) stałych wydatków mówi wskaźnik Debt to Income, stosowany przez bankowców przy określaniu zdolności kredytowej klientów. Wskazuje on na relację długu (rozumianego nie jako rata kredytowa, a (...)

 • Handel zagraniczny I-XII 2021 z ujemnym saldem

  (...) w dolarach USA i w euro Eksport wyrażony w dolarach USA wyniósł 339,3 mld USD, a import 339,7 mld USD (wzrost odpowiednio w eksporcie o 24,4%, a w imporcie o 30,3%). Ujemne saldo ukształtowało (...)

 • W 2021 roku restrukturyzacja zamiast upadłości

  (...) m.in.: Ile firm ogłosiło upadłość w 2021 roku? Ile firm podjęło decyzję o restrukturyzacji w 2021 roku? Jakie jest zadłużenie firm? 412 upadłości i 1888 restrukturyzacji - razem 2300 (...)

 • Motywacja do pracy: 6 sposobów na zaangażowanie pracowników

  (...) m.in.: Jakie działania wdrażać, by zatrzymać personel na dłużej i zminimalizować ryzyko ? Co powinni robić pracodawcy w związku z intensywną rywalizacją o kadry? Z jakich powodów tak (...)

 • Konflikt ukraińsko-rosyjski na pierwszym planie

  (...) końca był świadomy z konsekwencji swoich działań na facebook-u. Być może wcielił się w rolę komika (ponownie) i uznał, że taka informacja będzie dobrym żartem. Inwestorzy jednak wzięli (...)

 • Centra handlowe po pandemii. Jakie trendy?

  (...) m.in.: Które z ostatnich otwarć obiektów handlowych zasługują na wyróżnienie? Jakie formaty handlowe bardzo dobrze radzą sobie z pandemią? W którym kierunku podąża ? Na koniec roku (...)

 • "Pałacyk plus". Czy wzrośnie zainteresowanie zabytkowymi nieruchomościami?

  (...) zabytkowych nieruchomości zmianach podatkowych, w ostatnim czasie wzbudziły spore zainteresowanie mediów oraz opinii publicznej. Stało się to wtedy, gdy temat komplikacji związanych z Nowym (...)

 • Borowiecka, Aneta - Oferta tłumaczeń pisemnych w języku niemieckim. Siedziba w Gdyni.

  Czytaj więcej: Niemiecki


strony : [ 1 ]
 
15
luty 2022

luty 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5091
CHF 4,2954
USD 3,9740
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.