eGospodarka.pl

 • Inwestowanie w kryptowaluty - jak chronić się przed oszustwami?

  (...) na inwestujących w waluty wirtualne, pokazują dane Federalnej Komisji Handlowej Stanów Zjednoczonych. Wynika z nich, że od października 2020 roku do maja 2021 roku w wyniku oszustw (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-14, poznaj opinie o On Line Soft czy przeglądaj oferty pracy z miasta radziejów.


 • Ulga dla klasy średniej a wspólne rozliczenie z małżonkiem

  (...) Jakie zmiany, które mają znaczenie dla wspólnego rozliczania małżonków, wprowadził Polski Ład Jak obliczyć ulgę dla klasy średniej i wysokość podatku w zeznaniu rocznym Czy wspólne (...)

 • Sprzedaż treści i usług cyfrowych - zmiany w prawach konsumenta

  (...) regulacji prawnej doczekały się zawierane z konsumentami umowy o dostawę treści lub świadczenie usług cyfrowych. Są to zupełnie nowe przepisy, dotąd nieistniejące w polskim porządku (...)

 • Ceny mieszkań w IV kw. 2021 rosły. Czy teraz pojawią się spadki?

  (...) m.in.: Jak kształtowały się ceny mieszkań w IV kw. 2021 roku? Jak na rynek mieszkaniowy wpływa zagrożenie wojną na Ukrainie? Jak kształtuje się oprocentowanie kredytów hipotecznych (...)

 • Od spadku z 2006 r. trzeba zapłacić podatek

  (...) Tata wnioskodawcy zaginął 26 marca 2006 r. Postanowieniem sądu rejonowego z 10 października 2019 roku tata został uznany za zmarłego na dzień 26 marca 2006 roku. Spadek po tacie wnioskodawca (...)

 • Rynek biurowy w fazie przemiany

  (...) mierze determinowało będzie tempo adaptacji w firmach hybrydowego modelu pracy. Jeśli popatrzymy na dzisiejszy rynek możemy zauważyć, że praca hybrydowa powoli staje się normą. Firmy (...)

 • Przemysł wyhamował

  (...) menedżerów logistyki. Już styczniowe badania nastrojów przedsiębiorców, Głównego Urzędu Statystycznego, wskazywały że sentyment wśród dużych firm jest zły, a teraz znajdujemy tego (...)

 • Tysiące ofert pracy w IT. Kogo szukają pracodawcy?

  (...) m.in.: Ile ofert pracy skierowano w minionym roku do specjalistów od IT i telekomunikacji? Jakie języki programowania są szczególnie pożądane przez pracodawców? Na jakich stanowiskach (...)

 • 7R Park Mysłowice w budowie

  (...) bliski dostęp do granicy z Czechami i Słowacją. Położenie przy drodze ekspresowej S1 oraz sąsiedztwo przebiegającej przez Mysłowice autostrady A4 zapewniają doskonałe warunki dla transportu (...)

 • Spekulacje przed posiedzeniem EBC

  (...) EBC zareaguje na ostatnie dane inflacyjne. Do tej pory europejska instytucja wielokrotnie powtarzała, że z różnych powodów inflacja będzie podwyższona ale jedynie tymczasowo. Później mamy (...)

 • Rynek złota rośnie. Jakie prognozy na 2022 rok?

  (...) Złota podsumowała 2021 rok. Wedle wyliczeń WGC, całkowity popyt na złoto w zeszłym roku wyniósł 4021 ton, co oznacza wzrost względem roku poprzedniego (3 759,6 ton), jednak w dalszym ciągu (...)

 • Transport: komunikacja miejska stanie przez pandemię?

  (...) m.in.: Jak prezentuje się sytuacja branży transportowej w czasie pandemii? Z jakich powodów sytuacja kadrowa w transporcie stała się aż tak delikatna? Na jakie działania w związku z 5 (...)

 • Cyberbezpieczeństwo firm w 2022 roku. Oto największe wyzwania

  (...) m.in.: Czym jest Digital Operational Resiliance Act (DORA) i kiedy warto o nim pamiętać? Jakie zmiany wprowadza tzw. NIS2? Jak brzmi pierwsza definicja prawna systemów ? Dynamiczne przejście (...)

 • Import odpadów pod kontrolą. Wchodzi w życie monitoring w SENT

  (...) wynikają z konieczności objęcia systemem monitorowania towarów o kodzie CN 3814, czyli zawierających 70% masy lub więcej olejów ropy naftowej, innych niż towary objęte tą pozycją (...)

 • Druk-Ar - Oferta usług poligraficzno-reklamowych i wydawniczych. Głogów. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Poligrafia


strony : [ 1 ]
 
1
luty 2022

luty 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5820
CHF 4,4087
USD 4,0689
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.