eGospodarka.pl

 • 25 Najlepszych Miejsc Pracy na świecie 2021. Triumfuje DHL Express

  (...) na świecie 2021 została wyłoniona spośród 10 000 firm, reprezentujących 19,8 mln pracowników w 106 krajach świata. Aby znaleźć się na liście World’s Best Workplaces™, firmy muszą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-US-WSS-01, poznaj opinie o ZM Jadów Mielonka wieprzowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta przemyśl.


 • 11 mld gotówką wydali Polacy na zakup mieszkania

  (...) dla deweloperów bardzo udane. W Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni i Łodzi sprzedali oni mieszkania warte łącznie prawie 20 miliardów złotych. Z tego prawie 11 (...)

 • Tylko 3802 wniosków o przeniesienie konta bankowego w III kw. 2021 r.

  (...) bankowego z wykorzystaniem systemu Ognivo – ponad 1,4 tys. - wpłynęło we wrześniu. Liczba wniosków o z wykorzystaniem Ognivo w III kw. 2021 r. wyniosła 3 802. Na zamknięcie dotychczasowego (...)

 • Czy Polski Ład zakończy program Mieszkanie Plus?

  (...) Fundacji Habitat for Humanity Poland jedynie 37 proc. badanych Polaków deklaruje brak problemów mieszkaniowych. Podczas gdy ponad połowa respondentów nie jest w stanie w pełni realizować swoich (...)

 • Centrum badawczo-rozwojowe z ulgą B+R?

  (...) przesłanki zastosowania klauzuli oraz odniósł je do stanu faktycznego, który został mu przedstawiony. Identyfikacja korzyści podatkowej W pierwszej kolejności Szef KAS przeanalizował (...)

 • Darowizna nieruchomości od babci bez podatku

  (...) Babcia wnioskodawczy oraz jej mąż, który nie jest dziadkiem zainteresowanej, są współwłaścicielami (wspólność małżeńska) , na której znajduje się . Babcia zamierza przekazać (...)

 • Fiskus wyjaśnia: wynajem mieszkania dla firmy zawsze z podatkiem VAT

  (...) o charakterze mieszkalnym, świadczona przez czynnego podatnika VAT na rzecz podmiotu gospodarczego (za wyjątkiem społecznej agencji najmu), który to wykorzystuje ją na potrzeby prowadzonej (...)

 • Branża motoryzacyjna mierzy się z brakiem półprzewodników

  (...) linie produkcyjne. Znacząco spadł popyt na nowe samochody, dlatego producenci anulowali zamówienia na półprzewodniki. Popyt na nie spadł o 30% w porównaniu do poprzedniego roku. Z tej (...)

 • GUS: średnia krajowa we wrześniu wyniosła 5841,16 zł

  (...) sektorze przedsiębiorstw we wrześniu 2021 r. wyniosło 5841,16 zł. Podana wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia (...)

 • Ryzyko stagflacji rośnie

  (...) miesięcy dowiemy się, czy wzrost cen to zjawisko tymczasowe czy może jednak będzie z nami na dłużej. Podwyżki stóp procentowych mogą ponownie spowolnić wzrost. Po silnym ożywieniu i (...)

 • Temat REIT-ów powraca

  (...) ciekawym rozwiązaniem, które już dawno miało zostać wprowadzone przez polskiego ustawodawcę. Okazuje się jednak, że w praktyce nie jest to takie proste, jak można by sądzić. Przez ostatnie (...)

 • Polski PKB mocno w górę. Wychodzimy z koronakryzysu?

  (...) to jednak pole do dalszego przyspieszenia aktywności gospodarczej pozostaje. Eksport, który jako pierwszy ze składowych struktury polskiego PKB wzrósł na bazie ożywienia w globalnym handlu (...)

 • Centra handlowe: wróciły do gry i walczą o miejsce

  (...) m.in.: Na jakim poziomie całkowitej sprzedaży detalicznej ustabilizował się udział e-commerce? Jakie formaty dominują obecnie na rynku handlowym? Czym charakteryzuje się nowy typ (...)

 • Renault Megane E-TECH spełnia oczekiwania?

  (...) wersji nadwoziowej może skrywać układ plug-in. I właśnie taki wariant trafił w moje ręce. Czy prezentowana konfiguracja spełnia oczekiwania? To zależy już od samego użytkownika. Ale po (...)

 • Nodbiz - Wykonawstwo elektroniki obiektów z zakresu systemów zabezpieczeń oraz systemów komputerowych.

  Czytaj więcej: Ochrony


strony : [ 1 ]
 
19
październik 2021

październik 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5717
CHF 4,2644
USD 3,9212
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.