eGospodarka.pl

  • Fulfillment czyli outsourcing usług logistycznych - dlaczego warto skorzystać?

    (...) dynamiczny wzrost zapotrzebowania na zakupy przez Internet, z dostawą do domu lub wygodnego dla klienta punktu odbioru. Nic dziwnego, że rynek e-commerce rozwija się coraz szybciej. Jednak oprócz (...)

  • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WK, poznaj opinie o Fjord Nansen Namiot VEIG III czy przeglądaj oferty pracy z miasta brzeziny.


  • Co decyduje o atrakcyjności nowego mieszkania?

    (...) w Develia S.A. W wyniku pandemii obserwujemy w naszych biurach sprzedaży większe zainteresowanie lokalami parterowymi z przypisanymi ogródkami, które wcześniej faktycznie sprzedawały się (...)

  • Nie trzeba do przodu płacić podatku VAT od paliwa sprowadzonego z UE

    (...) oraz ograniczyć szarą strefę. W praktyce stały się jednak utrapieniem i powodem licznych problemów dla podatników prowadzących legalnie przedsiębiorstwa, którzy nie zamierzali unikać (...)

  • Jak nauczyciel może rozliczyć podatek z udzielania korepetycji?

    (...) uzyskiwanych dzięki korepetycjom zależy przede wszystkim od tego, do jakiego źródła zostaną zaliczone. Istnieją tu następujące możliwości: Działalność nierejestrowana – może (...)

  • Ulga mieszkaniowa także na zakup sprzętu AGD i mebli

    (...) sprzedali swoje nieruchomości oraz chcą skorzystać z . Wskazuje ona bowiem na szerszy katalog rozliczanych wydatków, aniżeli do tej pory akceptował fiskus. Interpretacja została opublikowana w (...)

  • Inwestowanie w IPO. Jak nie stracić?

    (...) odsłona kampanii „Policz i nie przelicz się”, w ramach której UOKiK doradza, na co zwracać uwagę przy inwestowaniu w różne instrumenty finansowe. Jak działa oferta publiczna Pierwsza (...)

  • Formbook w Polsce, Trickbot na świecie. TOP 3 malware'u

    (...) 3 malware'u na świecie i w Polsce we wrześniu 2021 roku. Eksperci donoszą, że Trickbot wrócił na pierwsze miejsce najczęściej wykorzystywanego malware’u na świecie. To szkodliwe (...)

  • Inflacja nieco mniej dotkliwa dla emerytów

    (...) nadmiernym zaskoczeniem, bo urząd dwa tygodnie wcześniej podał już wstępne szacunki dotyczące tego jak zmieniały się ceny w sklepach punktach usługowych czy na stacjach benzynowych. Były (...)

  • Wypadek w delegacji to także wypadek przy pracy. Czy wzrosną koszty wynagrodzeń?

    (...) dnia 24 czerwca 2021 r. o zmianie ustawy w systemie ubezpieczeń społecznych oraz niektórych innych ustaw, od 18 września obowiązują przepisy zrównujące kwestie wypadków w delegacji z . Jak (...)

  • Chiny zwalniają

    (...) tempie 4,9 proc. w III kwartale w porównaniu do analogicznego okresu sprzed roku. Wynik, który poznaliśmy dziś nad ranem był gorszy od oczekiwań. Agencja Bloomberg zakładała dynamikę (...)

  • Branża turystyczna po wakacjach wciąż z zaległościami

    (...) m.in.: Jakie są zaległości branży turystycznej? Jakie są zaległości branży noclegowej? Czy wakacje poprawiły sytuację turystyki? Długi branży noclegowej spadły z 1,12 mld zł na (...)

  • Gospodarka Chin: co dalej z PKB?

    (...) m.in.: Jaki wzrost PKB Chin prognozują ekonomiści? Jakie są główne zagrożenia dla chińskiej gospodarki? Co spowolnienie może oznaczać dla reszty świata? Euler Hermes przewiduje (...)

  • Opel Astra 2021

    (...) pod skrzydłami koncernu Stellantis. To oznacza pokrewieństwo z najnowszymi kompaktami francuskich marek. Czy to źle? Wręcz przeciwnie. Ograniczenie kosztów i możliwość wybrania najlepszych (...)

  • Ariston - Producent kotłów gazowych, podgrzewaczy gazowych i elektrycznych, a także systemów solarnych. Kraków.

    Czytaj więcej: Grzejnictwo


strony : [ 1 ]
 
18
październik 2021

październik 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5715
CHF 4,2611
USD 3,9471
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.