eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Nowe mieszkania zmalały o 9 mkw.

  (...) wynika z danych GUS. W 2009 roku średnia powierzchnia mieszkań przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem wynosiła w dużych miastach około 65 m kw. Po upływie 11 lat wielkość ta skurczyła się (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z8, poznaj opinie o Arla Apetina w kostkach z bazylią i oregano czy przeglądaj oferty pracy z miasta pleszew.


 • Bonusy za ilość: ujęcie w deklaracji VAT

  (...) relacje pomiędzy podatnikiem i kontrahentem, któremu podatnik chce wypłacić bonus, nie są bezpośrednie, tylko pośrednie. Ujęcie takiej transakcji w deklaracji VAT nie zostało bezpośrednio (...)

 • Usługi IT z 8,5% stawką ryczałtu ewidencjonowanego?

  (...) Wnioskodawca w ramach zamierza świadczyć usługi związane z projektowaniem i rozwojem technologii informatycznych dla sieci i systemów komputerowych (PKWiU 62.01.12.0). Zgodnie z zawartym (...)

 • Obowiązkowy MPP gdy faktura zaliczkowa i końcowa

  (...) umowa na dostawę towarów wymienionych w załączniku numer 15 do ustawy o VAT opiewa na kwotę 25.000 zł brutto. Zgodnie z ustaleniami tej umowy w pierwszej kolejności zostanie wystawiona i (...)

 • Smartfon realme 8i i C11 2021 dostępne w Polsce

  (...) ma ekran LCD IPS o przekątnej 6,6”, który jest odświeżany z częstotliwością 120 Hz, więc obraz wyświetlany przez model 8i nawet w najbardziej dynamicznych momentach pozostaje płynny (...)

 • Rok 2021 na rynku IPO już jest rekordowy

  (...) m.in.: Jaka była liczba i wartość IPO w III kwartale 2021 roku? Jaka jest wartość IPO w ciągu 9 miesięcy 2021 roku? W jakich branżach działają debiutanci giełdowi? Z badania EY Global (...)

 • Wynajem mieszkania (nie tylko) dla początkujących

  (...) o kosztach najmu mieszkania i analizując różne oferty, w pierwszym odruchu bierzemy pod uwagę przede wszystkim wysokość miesięcznego czynszu i opłat administracyjnych, w tym oczywiście koszt (...)

 • 2022 rok przyniesie rekordowe inwestycje w nieruchomości zagraniczne

  (...) m.in.: Które kraje będą w nadchodzącym roku najbardziej pożądanymi kierunkami pod względem ? Skąd będą pochodzić fundusze inwestujące w nieruchomości w Polsce? Które państwa będą (...)

 • Ruszyły zgłoszenia do konkursu Huawei Startup Challenge

  (...) aby pomóc w rozwoju polskim, innowacyjnym startupom, które są na początku swojej drogi do ekologicznej rewolucji. Zaistniał przede wszystkim po to, by wspierać realizację przyjętych Celów (...)

 • Złoty ponownie traci na wartości

  (...) firmy ADP często rozmijał się z oficjalnym raportem dotyczącym rynku pracy USA, to i tak dzisiaj uwaga inwestorów skupi się w dużej mierze na tym odczycie. W kalendarzu makro brak dziś (...)

 • Kredyty frankowe. Nie warto czekać z pozwem

  (...) okres wydania przez Sąd Najwyższy uchwały mającej ujednolicić linię orzeczniczą w sprawach frankowych, dalsza zwłoka ze złożeniem pozwów przez osoby poszkodowane przez banki może (...)

 • Nie tylko zmiany klimatu. Jakie problemy społeczne bolą młodych?

  (...) m.in.: Jakie problemy społeczne pokolenia Y i Z uważają za najbardziej palące? Co młodzi ludzi myślą o biznesie i jego wpływie na społeczeństwo? Jak reprezentanci pokolenia Y i Z (...)

 • Kopalnia Turów: jakie echa sporu w mediach?

  (...) m.in.: W który momencie czeskie media zaczęły regularnie omawiać temat kopalni w Turowie? Jak kształtowały się opinie ws. kopalni Turów w polskich i czeskich mediach? Kto najczęściej (...)

 • Zakupy spożywcze robimy z listą w ręku

  (...) wcześniej przygotowanej listy korzystają najczęściej mieszkańcy krajów Ameryki Południowej, a najrzadziej – Japończycy. W Europie zakupy z listą w ręku robią najczęściej Hiszpanie (...)

 • Radca Prawny Katarzyna Martyka - Oferta usług prawnych dla przedsiębiorców i osób fizycznych, zasady wynagrodzenia, przydatne informacje. Jaworzno.

  Czytaj więcej: Kancelarie radcowskie


strony : [ 1 ]
 
6
październik 2021

październik 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6203
CHF 4,3002
USD 3,9992
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.