eGospodarka.pl

 • Amazon w Polsce: tym razem Gliwice

  (...) . Obiekt, liczący sobie ponad 210 000 m2, będzie nie tylko największym budynkiem firmy w naszym kraju, ale również jednym z najpokaźniejszych projektów w skali całej Europy. Zrealizuje go (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-7D, poznaj opinie o Paso Plecak szkolny Piraci DDC112 czy przeglądaj oferty pracy z miasta łęczna.


 • Wymiana opon na zimowe obojętna 9% Polaków

  (...) stanowić pewne zaskoczenie, ale jest ono zdecydowanie pozytywne. Okazuje się bowiem, że Polacy do podchodzą bardzo rozsądnie, a wymiana opon na zimowe jest dla nich standardem. Kwestiami (...)

 • Powierzchnie biurowe w Europie: elastyczność w cenie

  (...) wynika, że tegoroczny popyt na europejskie może osiągnąć poziom 9,2 mln m kw. co względem poprzedniego roku oznacza spadek o zaledwie 4%. Wskaźnik powierzchni niewynajętej nadal pikuje – (...)

 • Czy aplikacje internetowe są bezpieczne?

  (...) internetowe jest tegoroczny raport Verizon, z którego wynika, że co czwarty incydent naruszenia jest efektem ataku wymierzonego w aplikacje webowe. Jak z tego rodzaju zagrożeniami radzą sobie (...)

 • Delegowanie pracowników 2020. Nadchodzą istotne zmiany

  (...) to, że zaproponowane w Brukseli brzmienie przepisów regulujących delegowanie pracowników różni się od polskich regulacji w tym zakresie. Na czym polega ta różnica? Jak tłumaczy OCRK (...)

 • Polskie firmy w Niemczech. Bolą podatki, cieszy kondycja

  (...) „dobry”, ocenia co 2. polska firma w Niemczech, co czwarta (24%) wskazuje, że jest on „zadowalający”. Jednocześnie o jego „bardzo dobrej” kondycji mówi znacznie mniej badanych niż w (...)

 • Ważne zmiany w podatku CIT 2019/2020

  (...) ustawie o VAT tzw. niesie ze sobą również zmiany w ustawie o CIT, które wejdą w życie 1 stycznia 2020 roku. W przypadku gdy podatnik – który na podstawie umowy zawartej z czynnym (...)

 • Sankcje finansowe za brak split payment

  (...) towary czy usługi w odgrywają bardzo istotną rolę w uszczelnianiu systemu poboru VAT-u. jest na tyle ważny, że za błędy w jego rozliczeniu przewidziano naprawdę surowe . Dotychczas (...)

 • Śmierć rolnika: sprzedaż płodów rolnych i maszyn w podatku VAT

  (...) Mąż wnioskodawczyni zmarł w 2019 r. Mąż prowadził gospodarstwo rolne i z tego tytułu . Przez cały okres trwania małżeństwa między małżonkami występowała wspólność majątkowa. Z (...)

 • BIK: rośnie sprzedaż kart kredytowych

  (...) początku roku, to okaże się, że ilość udzielonych przez banki w okresie styczeń - październik 2019 r. była o 3,2% wyższa aniżeli w analogicznym okresie poprzedniego roku, ich wartość (...)

 • Black Friday świętem RTV i AGD

  (...) często, finansując za jego pomocą zakupy z przeróżnych kategorii – od mebli, przez , po instrumenty, sprzęt do wędkowania czy nawet opał. Dane Biura Informacji Kredytowej wskazują, że w (...)

 • Dodatek i zasiłek pielęgnacyjny to nie to samo. Jakie różnice?

  (...) pielęgnacyjny bywają mylone, nie jest zaskoczeniem i wynika ze zmian wprowadzonych w przepisach. Przez lata za przyznawanie i wypłatę obu tych świadczeń odpowiadał ZUS. Dziś zajmuje się (...)

 • Upadłość konsumencka 2020. Nowy wniosek i inne zmiany

  (...) Z danych resortu sprawiedliwości wyraźnie wynika, że liberalizacja przepisów dotyczących istotnie wpłynęła na wzrost popularności tego rozwiązania. W 2016 roku ogłoszono niemal 4,5 tys (...)

 • Nowe Centrum Łodzi i co jeszcze? Jak zmienia się mapa Łodzi?

  (...) przemianom, ale zmiany zachodzące w tym mieście nie ograniczają się wyłącznie do inwestycji biurowych, magazynowych czy infrastrukturalnych, choć oczywiście są one niezwykle istotne (...)

 • Klienci wywierają presję na zrównoważony rozwój polskich firm

  (...) przemożny wpływ na polskie firmy wymieniają m.in.: wzrost sprzedaży, dostosowanie do regulacji prawnych, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i kontrahentów oraz poprawę (...)

 • Donald Trump podpisał ustawę ws. Hong Kongu

  (...) pod dokumentem, który dotyczy relacji z Chinami, ale chyba nie na taki, jaki pojawił się dziś w nocy. Prezydent USA złożył podpis pod ustawą, która w swojej treści popiera protestujących w (...)

 • Ryzyko finansowe doskwiera polskim firmom najbardziej

  (...) wg polskich przedsiębiorstw Ryzyko finansowe doskwiera polskim przedsiębiorcom najbardziej – zajmuje ono aż połowę pozycji zestawienia, które według polskich respondentów prezentuje się (...)

 • Jak Polacy kupują nowe samochody?

  (...) Opracowane przez EY badanie Automotive Survey pokazuje, że w kwestiach zakupów motoryzacyjnych Polacy pozostają tradycjonalistami - 8 na 10 z nas planuje zakupić w salonie. 11% chce odwiedzić w (...)

 • Czy nowe mieszkania deweloperskie opłaca się kupić w przedsprzedaży?

  (...) S.A. Powszechnym trendem jest wzrost ceny mieszkań w miarę postępu prac budowlanych w inwestycjach. i nowe mieszkania deweloperskie z bliskim terminem odbioru są szczególnie pożądane przez (...)

 • Przeciętna kancelaria prawna to 21 mkw. na osobę

  (...) największą oferuje pracownikom przeciętna kancelaria prawna z Brukseli, gdzie na osobę przypada ponad 47 mkw. W pierwszej trójce uplasowały się również Dusseldorf (35 mkw.) oraz Amsterdam (...)

 • Groszki - Serwis o nowych kolekcjach i trendach. Ubrania, kosmetyki, dodatki.

  Czytaj więcej: Moda


strony : [ 1 ]
 
28
listopad 2019

listopad 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3230
CHF 3,9298
USD 3,9252
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.