eGospodarka.pl

 • Prawo będzie wspierać zadłużenie Polaków?

  (...) sposób, ponieważ rośnie , więc logicznie wraz ze wzrostem ogólnej puli kredytów rośnie wartość kredytów niepracujących. W Polsce jednak wygląda to całkiem nieźle. Według danych NBP (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-ST/AKC-STn, poznaj opinie o Zielona Budka Lody orzechowe z kawałkami orzechów czy przeglądaj oferty pracy z miasta braniewo.


 • Czy kontrola drogowa ciężarówki może zakłócać odpoczynek kierowcy?

  (...) wstępie warto przypomnieć, że - zgodnie z obowiązującymi oraz ustawy o transporcie drogowym - niezatrzymanie się do kontroli drogowej może zaowocować karą pieniążną, zakazem prowazenia (...)

 • Nadchodzi Black Friday. Co warto wiedzieć?

  (...) nie jest tylko i wyłącznie szansą na podwyższenie obrotów. W tym dniu role klientów i sprzedawców niejako się zamieniają. W normalnych okresach sprzedażowych to klienci starają się (...)

 • Adres na zwolnieniu lekarskim musi być aktualny

  (...) być aktualny. Tymczasem doświadczenie pokazuje, że nierzadko w systemie figuruje adres, który z miejscem przebwania chorego nie ma kompletnie nic wspólnego. Z tego też względu pracownik (...)

 • Rozliczenie VAT: zakup samochodu osobowego za granicą

  (...) samochód używanych, osoba kupująca go prywatnie nie będzie miała żadnych obowiązków względem VAT. Jeżeli natomiast kupi samochód nowy, trzeba będzie rozliczyć WNT. Zakup samochodu (...)

 • Cele mieszkaniowe: spłata kredytu za sprzedane mieszkanie

  (...) Wnioskodawca od dewelopera w dniu 14 marca 2017 r. Zakup ten w znacznej mierze został sfinansowany w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Następnie 20 września 2017 r. zainteresowany (...)

 • Obowiązkowy Mechanizm Podzielonej Płatności: rozwiązania praktyczne

  (...) należy przeanalizować, czy firma w ogóle kwalifikuje się do stosowania (zwanego dalej: MPP lub Split Payment) na wystawianych fakturach VAT. Otóż obowiązkowy MPP będzie dotyczył wyłącznie (...)

 • Mikrofirmy fatalnie kończą ten rok

  (...) EFL, z tak mało optymistycznym schyłkiem roku nie mieliśmy do czynienia jeszcze nigdy w całej historii Barometru EFL. – Choć już ubiegłoroczny pomiar w IV kwartale nie należał do (...)

 • Świąteczna oferta Orange: telewizor oraz drugi smartfon w prezencie

  (...) Love z telewizją na 2 lata zostanie nagrodzony telewizorem Thomson 32” HD za 1 zł. Świąteczna oferta z telewizorem jest limitowana. Orange przygotował dla klientów indywidualnych również (...)

 • Przelewy Elixir w X 2019 r.

  (...) roku liczba transakcji w systemie Elixir wzrosła o 3 proc. (171 mln komunikatów vs 166,27 mln komunikatów), a ich wartość wzrosła o 5 proc. (515,3 mld zł vs 489,87 mld zł). Rekordowy w (...)

 • Jak sztuczna inteligencja wpłynie na rynek pracy?

  (...) Economic Forum, WEF) przyjrzało się, jak duże, międzynarodowe firmy postrzegają strukturę zatrudnienia w roku 2022. Autorzy ubiegłorocznego raportu Future of Work pokusili się o wskazanie (...)

 • Opakowania plastikowe. Największy problem Europy?

  (...) mogą wybrać z większą lub mniejszą o 85% ilością plastiku, zdecyduje się na te drugie. Na pytanie, czy byliby skłonni zapłacić za taki produkt 12,5% więcej, 62% odpowiada "tak". To tylko (...)

 • Wynajem biura: jak wybrać idealną przestrzeń elastyczną?

  (...) wiele podmiotów, które udostępniają elastyczne powierzchnie do pracy. Ich oferta jest do siebie zbliżona. Zazwyczaj składa się na nią , biura elastyczne i spersonalizowane moduły. Łączy te (...)

 • RPP nie zmienia stóp

  (...) porozumienia handlowego USA-Chiny, stąd każda informacja jest ważna dla oceny perspektyw relacji handlowych, a w szerszym ujęciu – przyszłości globalnego ożywienia. Nie od dziś wiadomo, że (...)

 • Agent ubezpieczeniowy - król rynku

  (...) jednak nie tylko na rynku obowiązkowych polis komunikacyjnych - dowodzą opublikowane przez KNF dane dotyczące sposobów dystrybucji ubezpieczeń w minionym roku. Porównywarka Ubea.pl wzięła je (...)

 • Stopy NBP bez zmian

  (...) marca 2015 r. Nie oznacza to jednak, że tak samo wygląda to w bankach. Tam oprocentowanie lokat bankowych w ostatnim czasie spada. Według danych NBP średnie oprocentowanie lokat zakładanych we (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 44/2019

  (...) Opadł już bitewny kurz i zwycięzcy będą teraz coraz częściej stawali wobec problemu bieżącego zarządzania krajem i realizacji przedwyborczych obietnic. Nie ulega wątpliwości, że (...)

 • Candidate Experience, czyli o wysokich kosztach złej rekrutacji

  (...) Opracowanie „Candidate Experince” nie pozostawia wątpliwości - marka pracodawcy oraz marka samego produktu to system naczyń połączonych. Z jednej bowiem strony już co piąty kandydat (...)

 • Najczęściej cytowane media X 2019

  (...) informacje Onet.pl cytowano ponad 4,1 tys. razy. Inne media powoływały się na informacje zaczerpnięte z portalu Onet.pl w odniesieniu do takich tematów, jak obecność Olgi Tokarczuk na (...)

 • Do kogo po mieszkania dwupoziomowe?

  (...) S.A. W ofercie posiadamy mieszkania dwupoziomowe lub z antresolą, do których w większości dodatkowo przynależy duży taras. Ich powierzchnia waha się od 47 mkw. do 120 mkw., a ceny w (...)

 • Monitor AOC Q27T1

  (...) 690 x 222 mm. Wyróżnia go nietypowa, asymetryczna metalowa stopa. Monitor ma cienkie ramki, co pomaga przy tworzeniu konfiguracji wielomonitorowych. Obecność maskownicy dla przewodów (...)

 • Krajowa Agencja Prasowa i Fotograficzna - Zdjęcia znanych ludzi, współpraca z redakcjami w zakresie przygotowywania reportaży, zbierania bieżących informacji prasowych, prowadzenia agencji fotograficznej oraz redagowanie rozrywki umysłowej.

  Czytaj więcej: Agencje


strony : [ 1 ]
 
7
listopad 2019

listopad 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2653
CHF 3,8767
USD 3,8502
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.