eGospodarka.pl

 • Mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Czy warto?

  (...) charakter Wielu członków (zwłaszcza starszych) nie rozróżnia spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania i prawa odrębnej własności lokalu. Wynika to z faktu, że obydwa wspomniane (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE/B, poznaj opinie o Romix FM12 czy przeglądaj oferty pracy z miasta białogard.


 • Co pogrąża gospodarkę RPA?

  (...) lat od zniesienia apartheidu w RPA oraz 30 lat od legalizacji Afrykańskiego Kongresu Narodowego (ANC), który przez ostatnie ćwierćwiecze rządzi krajem. Zniesienie segregacji rasowej i (...)

 • Marzy Ci się praca w IT? Oto 3 zawody z przyszłością

  (...) Tylko w minionym roku na łamach serwisu Pracuj.pl ukazało się niemal 90 tys. ogłoszeń o pracę w tym sektorze. Skąd bierze się aż tak duży popyt na pracowników? Przyczyny są co najmniej (...)

 • Podmioty powiązane: usługi niematerialne a działalność w SSE

  (...) 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. 1992 nr 21, poz. 86, ze zm.) podatnicy są zobowiązani wyłączyć z kosztów uzyskania przychodów koszty m.in. usług doradczych (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 44/2019

  (...) gospodarce, jakie są perspektywy rozwoju gospodarki globalnej. W swoim stanowisku posiłkujemy się ocenami prestiżowego The Economist, który co kwartał publikuje analizy dotyczące największych (...)

 • Jaki budżet na cyberbezpieczeństwo 2020?

  (...) ostatni już dzwonek na zaplanowanie przyszłorocznych wydatków firmowych na IT, w tym na . Co istotne, dotyczy to każdego przedsiębiorstwa, bez względu na jego rozmiar. Ofiarami (...)

 • Polskie firmy wierzą we wzrost biznesu

  (...) firm Jakie rynki zamierzają podbijać polscy przedsiębiorcy? Okazuje się, że kluczowa pozostaje Europa, na którą wskazuje 88 proc. badanych. Najważniejszymi z europejskich kierunków okazują (...)

 • Pierwsze zasiedlenie a zakup nieruchomości od Kowalskiego

  (...) Działalność wnioskodawcy polega na od osób fizycznych, ich remoncie i ponownej sprzedaży. Remont będzie polegał na wizualnej poprawie estetyki mieszkania w celu zwiększenia zysku ze (...)

 • Podzielona płatność a zapłaty faktur sprzed listopada 2019 r.

  (...) 1 ustawy o VAT podatnicy, którzy otrzymali fakturę z wykazaną kwotą podatku, przy dokonywaniu płatności kwoty należności wynikającej z tej faktury mogą zastosować . Zastosowanie (...)

 • 25 tys. zł oszczędności na niskich stopach procentowych

  (...) już 7 lat od momentu, w którym Rada Polityki Pieniężnej postanowiła rozpocząć cykl obniżek . Jego początek miał miejsce w listopadzie 2012 roku. Przed cięciami podstawowa stopa wynosiła (...)

 • Zadłużeniowy wirus w firmach informatycznych

  (...) nieustannie. I wprawdzie szacunki dotyczące wielkości rodzimego sektora IT bywają dość rozbieżne (jedni wskazują, że zeszłoroczne przychody sięgnęły 65 mld zł, inni mówią raczej o 32 (...)

 • Działy IT stawiają na sztuczną inteligencję i sieć intuicyjną

  (...) biznesu badane przedsiębiorstwa sięgają po rozwiązania z zakresu sieci intuicyjnej oraz . Liderzy IT są przekonani, że na rozwój sieci na przestrzeni nadchodzących pięciu lat największy (...)

 • Rozmowy USA-Chiny: doba bez nowych wieści

  (...) się przenoszenie uwagi między co rusz nowymi informacjami rzekomo świadczącymi o postępach w rozmowach handlowych USA-Chiny, na bazie których rynki realizowały tryb risk-on. Napisałem (...)

 • 10 lat zmian na rynku mieszkaniowym

  (...) ds. sprzedaży Ronson Development Bez wątpienia dla rynku nieruchomości kluczowa jest utrzymująca się od lat dobra sytuacja ekonomiczna. PKB rośnie nieprzerwanie od 28 lat, zwiększają się (...)

 • Dysk SSD tani jak nigdy

  (...) dysków twardych była przede wszystkim ich cena - w porównaniu z nośnikami półprzewodnikowymi były one po prostu tanie. Na przestrzeni ostatnich lat ta różnica sukcesywnie topniała, a (...)

 • Klienci oczekują od firm walki ze zmianą klimatu

  (...) do lamusa, a przełomem są wyniki tegorocznej odsłony Eurobarometru, którego respondentów zapytano m.in. o działania, jakie podejmują w zakresie ochrony środowiska oraz o opinie odnośnie (...)

 • Podróż służbowa wypożyczonym autem?

  (...) czasie polscy pracownicy nader chętnie korzystają z wypożyczonych samochodów. 48 proc. badanych przyznało, że wynajmowało auto podczas delegacji krajowej, a 38 proc. robiło to zarówno w (...)

 • Ja się ma rynek nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej?

  (...) Poland wyszli w swojej analizie poza rynek nieruchomości komercyjnych, zapraszając do współpracy partnerów, w tym BNP Paribas Bank Polska, kancelarię prawną act legal, firmę HAYS oraz (...)

 • Top Marka 2019 - wydawnictwo, prasa, producenci papieru

  (...) Najsilniejszą marką wydawniczą XII edycji raportu Top Marka okazał się PWN - wspomniano o nim w 125 189 informacjach, których impact oszacowano na 114 558 196. To pozwoliło mu się uplasować (...)

 • Działalność gospodarcza na Ukrainie - poradnik dla polskiego przedsiębiorcy

  (...) ekonomicznie niestabilnym. Dla wielu przedsiębiorców wciąż jednak jest bardzo atrakcyjna pod względem inwestycji i rozwoju eksportu. Myśląc o internacjonalizacji biznesu należy przede (...)

 • Jak zabezpieczyć rower na zimę?

  (...) niskie temperatury, oblodzone ścieżki i opady. Cierpią oni, ale również ich sprzęt, który narażony jest na działanie wilgoci, błota, soli lub piasku. Jest na to jednak rada - dobre (...)

 • Chłod-Servis Int. and ChłodInfo - Dystrybucja, montaż i serwis urządzeń chłodniczych, serwis okrętowych chłodni prowiantowych i klimatyzacji bytowych. Gdańsk.

  Czytaj więcej: Klimatyzacja i chłodnictwo


strony : [ 1 ]
 
6
listopad 2019

listopad 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2697
CHF 3,8778
USD 3,8497
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.