eGospodarka.pl

 • Wymiana waluty prosto z telefonu

  (...) między użytkownikami. Działa na zasadzie wymiany społecznościowej, gdzie serwis tylko pośredniczy w wymianie między osobami, które chcą kupić/sprzedać walutę. Dzięki temu można ominąć (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W_OPP, poznaj opinie o REVLON Woda toaletowa Charlie Silver czy przeglądaj oferty pracy z miasta warszawa.


 • To, ile zarabiamy, liczy się zawsze. Nawet w najlepszych miejscach pracy

  (...) w firmie, aby uczynić ją lepszym miejscem pracy, to co by to było? . Tak dokładnie brzmiało wspomniane we wstępie pytanie, które skierowano zarówno do pracowników firm wyróżnionych przez , (...)

 • Ceny produktów rolnych X 2019

  (...) i na targowiskach Jak czytamy w informacji opublikowanej przez GUS, w październiku br. ceny produktów rolnych w skupie przeważnie spadały. Wyjątkiem były ceny pszenicy, owsa, żywca wołowego (...)

 • Polacy gotowi na e-urząd, administracja mniej

  (...) jakie oferuje im , rośnie dość dynamicznie. Dziś na e-urząd stawia, o ile oczywiście jest to możliwe, co trzeci z nas. Jeszcze w ubiegłym roku odsetek ten był o połowę mniejszy (16 proc.), (...)

 • Tajemnica skarbowa w świetle przepisów Ordynacji podatkowej

  (...) naprawdę ustawodawca w Ordynacji podatkowej nie sformułował żadnej formalnej definicji tej instytucji. Za to szczegółowo określił jej zakres – zarówno podmiotowy, jak i przedmiotowy (...)

 • Amortyzacja środków trwałych przejętych od małżonka

  (...) Wnioskodawca pozostaje we wspólności majątkowej. W 2019 r. , do której wniósł amortyzowane wcześniej w firmie współmałżonka. Od chwili rozpoczęcia dokonywania odpisów amortyzacyjnych (...)

 • Kryptowaluty. Na co wskazuje aktualny kurs bitcoina?

  (...) także spadła w okolice tej średniej wynoszącej nieco powyżej 7,4 tys. dol. W tamtym czasie udało jej się w szybkim tempie wzrosnąć do ok. 9,9 tys. dol. Istnieją argumenty przemawiające za (...)

 • Jakie obawy rodzi automatyzacja? Czy jest się czego bać?

  (...) I nie chodzi tu wyłącznie o usprawnienia produkcji, transportu czy magazynowania, ale również o codzienne życie śmiertelników, którzy nierzadko nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez (...)

 • Gala Logistyki, Transportu i Produkcji

  (...) organizacyjne 5 grudnia 2019 Warszawa godzina: 19.00 Miejsce: HILTON WARSAW HOTEL Grzybowska 63, 00-844 Warszawa, Pol (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce. Jakie nastroje w III kw. 2019?

  (...) 2019 r. Najnowsze doniesienia RICS (Q3 2019: Poland Commercial Property Monitor) wskazują, że w III kwartale bieżącego roku wskaźnik opisujący sentyment panujący na rynku najmu osiągnął (...)

 • GUS: budownictwo mieszkaniowe I-X 2019

  (...) do użytkowania Jak informuje GUS, w okresie styczeń-październik 2019 r. oddano do użytkowania 164,6 tys. mieszkań, tj. o 10,8% więcej niż przed rokiem. Deweloperzy przekazali do eksploatacji (...)

 • Czym wyróżnia się Warszawa na tle innych polskich miast?

  (...) pod lupę siedem kluczowych kapitałów, w tym m.in. Kapitał Jakości Życia, Kapitał Kultury i Wizerunku, Kapitał Atrakcyjności Inwestycyjnej oraz Kapitał Źródeł Finansowania. W dwóch (...)

 • 80% Polaków odkłada 500 plus na przyszłość

  (...) Funduszami i Aktywami potwierdza, że 78% Polaków pobierających chce, aby pieniądze te posłużyły zabezpieczeniu finansowemu przyszłości jego latorośli (66%) lub inwestycji w edukację (...)

 • Produkcja w Polsce X 2019

  (...) że po wyeliminowaniu wpływu czynników o charakterze sezonowym, w październiku br. produkcja sprzedana przemysłu ukształtowała się na poziomie o 3,7% wyższym niż w analogicznym miesiącu ub. (...)

 • Sztuczna inteligencja przyspiesza projekty IoT

  (...) badanie zrealizowane przez IDC pod patronatem firm SAS, Deloitte i Intel. Przebadani na jego potrzeby liderzy biznesu w znakomitej większości (90% spośród 450 respondentów) podkreślają, że za (...)

 • Jedzenie w pracy. Jakie mamy zwyczaje?

  (...) firmowa kuchnia to pomieszczenie, które nie bez kozery można nazwać centrum dowodzenia. To tam przygotowujemy sobie poranną kawę, zyskując przy okazji wiedzę o nowinkach z życia firmy. To (...)

 • Locuss Group buduje tanie mieszkania w Redzie

  (...) uzupełnieniem zrealizowanych przez innego inwestora Leśnych Tarasów. Działka, na której powstanie, liczy sobie 3590 metrów kwadratowych i gwarantuje mieszkańcom widok na panoramę miasta (...)

 • Co powie nowa szefowa EBC?

  (...) co może aktualnie dziać się w relacjach między USA i Chinami, jednak po rynku nie było widać gwałtownych i silnych reakcji. Dowiedzieliśmy się, że USA są gotowe odroczyć wprowadzenie ceł (...)

 • Jak banki mogą skorzystać na open API?

  (...) z obowiązującymi od 14 września br. przepisami unijnej . Na mocy jej postanowień zmieniło się dość sporo, choć wielu z nas ciągle kojarzy ją tylko z wprowadzeniem tzw. silnego (...)

 • Pracownicy 50+ ciągle niedoceniani. Firmy muszą to zmienić

  (...) się obecnie pracownicy 50+, przygląda się opracowany przez Essilor Polonia i Bigram raport „Pokolenie 50+ w pracy – prawda i stereotypy”. Do jakich wniosków prowadzi? Czy dyskryminacja ze (...)

 • Odszkodowanie za opóźniony lot z powodu złej pogody. Czy przysługuje?

  (...) w którym życie lotnisk, i ich pasażerów może dość mocno się komplikować. Powodem tego jest duże w tym okresie prawdopodobieństwo załamania pogody - transport lotniczy jest jednym z tych, (...)

 • Własność intelektualna - będą odrębne sądy. Co zakłada projekt nowelizacji kpc?

  (...) nowelizacji kpc już 1 stycznia 2020 roku miałyby zostać utworzone 4 wydziały w sądach okręgowych w Gdańsku, Poznaniu, Lublinie i Warszawie oraz 2 w sądach apelacyjnych w Poznaniu i Warszawie. (...)

 • Art Papier, Czerpalnia Papieru w Gliwicach - Wytwarzanie papieru czerpanego ręcznie i produkcja laku.

  Czytaj więcej: Papier


strony : [ 1 ]
 
22
listopad 2019

listopad 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2975
CHF 3,9102
USD 3,8853
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.