eGospodarka.pl

 • Monitory Acer SA

  (...) zarówno do pracy, jak i konsumpcji multimediów. Monitory mają smukła konstrukcję, której grubość wynosi 6,6 mm, a także ZeroFrame, dzięki której użytkownik z łatwością może pracować (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-pity Płatnika, poznaj opinie o Bosch TAS6515EE TASSIMO czy przeglądaj oferty pracy z miasta będzin.


 • Podatek od zysków hipotetycznych: dodatkowa rezydencja podatkowa

  (...) z dnia 12 lipca 2016 r. ustanawiającej przepisy, których celem jest przeciwdziałanie praktykom , mające wpływ na funkcjonowanie rynku wewnętrznego w zakresie opodatkowania niezrealizowanych (...)

 • Najczęściej cytowane media VIII 2018

  (...) najczęściej cytowanym tytułem prasowym była "Rzeczpospolita". Na miejscu drugim jest "Gazeta Wyborcza", a "na trzecim „Dziennik Gazeta Prawna”. Wśród najczęściej cytowanych tygodników (...)

 • Remont i ulepszenie obcego środka trwałego

  (...) w art. 3 pkt 8 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane. Jest to nic innego, jak wykonywanie w istniejącym obiekcie budowlanym robót budowlanych polegających na odtworzeniu stanu pierwotnego, (...)

 • Rozliczenie podatku CIT od umowy najmu

  (...) Spółka zawarła masztu stalowego na potrzeby telefonii komórkowej. Umowa została zawarta na czas nieokreślony, począwszy od dnia 1 lipca 2018 r. W umowie tej najemca zobowiązał się do (...)

 • Wakacje 2018: Bułgaria o połowę tańsza niż w sierpniu

  (...) w turystyce wyjazdowej. Sprzedaż wycieczek drugi raz z rzędu w górę W mediach pojawiła się czterdziesta szósta już odsłona raportu z systemu MerlinX (36/2018), poświęconego rezultatom (...)

 • Jak cena energii elektrycznej niweluje zyski firm

  (...) cena energii elektrycznej sięgała 164 zł/MWh. W sierpniu tego roku było to już 254,03 zł/MWh, osiągając tym samym najwyższy poziom w historii. Mamy zatem podwyżkę przekraczającą 50 proc. (...)

 • Upadłość konsumencka Polaków - 2 mld zł i jeszcze więcej

  (...) właśnie kwotę opiewają długi osób, które w ciągu ostatnich 3 lat i 8 miesięcy zdecydowały się na - wynika z analizy baz danych prowadzonych przez BIK i BIG InfoMonitor. Bez wątpienia (...)

 • Oto, co wyróżnia najlepsze biurowce w Polsce

  (...) budynku niepowtarzalnym pod względem stylistycznym, powszechnie rozpoznawalnym i należącym do grupy najwyżej punktowanych biurowców na rynku stanowi dla najemców wartość, która ma kluczowe (...)

 • Wzrost cen mieszkań przyniósł większe zyski niż wynajem?

  (...) Gdańsku i Opolu Wzrost wartości posiadanego mieszkania (związany z podwyżką rynkowych stawek za 1 mkw.), zawsze zależy od wielu indywidualnych czynników. Trzeba też pamiętać, że wycena (...)

 • Logistyka w sklepach internetowych 2018

  (...) dla klientów najistotniejszą kwestią jest terminowość i szybkość doręczenia przesyłki. W efekcie ta kwestia jet kluczowa również dla sklepów internetowych. Szanse na lojalność klienta (...)

 • Kredyt hipoteczny: "Klucz za dług" w razie problemów ze spłatą

  (...) w momencie powstania zobowiązania – utraty możliwości – kredytobiorca zostaje pociągnięty do odpowiedzialności z całości posiadanego przez siebie majątku. Dodatkowo, jeżeli po (...)

 • Smartfon myPhone Prime 18x9 LTE

  (...) ma elegancką obudowę slim z zaokrąglonym szkłem 2.5D, w kolorze cobalt blue. 5,5-calowy ekran ma format 18:9 i rozdzielczość 1280x640 px. Wsparty jest przez technologię In Plane Swiching (...)

 • Rynki wciąż optymistyczne

  (...) wspięły się wczoraj do 3,09 proc. i znalazły się najwyżej od maja. To rodzi problem zarówno w kontekście obserwowanej słabości USD, jak i potencjału odbicia np. walut rynków (...)

 • 3 polskie miasta w najnowszym rankingu CBRE

  (...) technologicznych Tym, co w największym stopniu przesądziło o świetnej, trzeciej pozycji Krakowa w rankingu lokalizacji technologicznych o największym potencjale do rozwoju, był pokaźny, bo aż (...)

 • Rezydencja Łazienki Park

  (...) można uznać za unikalną i prestiżową. Inwestycja wzniesie się bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego, w okolicy znanej także z licznych placówek dyplomatycznych. Plany (...)

 • Ochrona danych osobowych w zamówieniach publicznych

  (...) publicznego mogą być przetwarzane dane zarówno wykonawcy, jeżeli jest nim osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, dane pełnomocnika wykonawcy, a także dane innych osób (...)

 • 10 najtańszych samochodów na abonament

  (...) opublikował najnowsze, sierpniowe zestawienie aut osobowych, które cieszą się wśród Polaków największą popularnością. W ścisłej czołówce znalazły się Dacia Duster, Hyundai Tucson i (...)

 • Działki budowlane coraz droższe

  (...) Lublinie, Łodzi, Białymstoku, Rzeszowie i Szczecinie pozwala przypuszczać, że w najbliższym czasie ceny w tych miastach będą rosnąć. - Z roku na rok obserwowaliśmy coraz większą liczbę (...)

 • Patrz.pl - Umożliwia bezpłatne umieszczanie zdjęć, filmów i dźwięków w Internecie.

  Czytaj więcej: W Sieci


strony : [ 1 ]
 
20
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2912
CHF 3,7985
USD 3,6702
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.