eGospodarka.pl

 • Uwaga na fałszywe maile od ZUS. To cyberprzestępcy

  (...) wysyłanych w jego imieniu. Zawierają one informacje o konieczności zapłacenia faktury, a wraz z nią szkodliwy załącznik, którego otwarcie grozi zainfekowaniem komputera. Ten, kto da się (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-RZ-WDK-01, poznaj opinie o Sony DVP-NS9100ES czy przeglądaj oferty pracy z miasta twardogóra.


 • Podatek VAT od transakcji między firmami małżonków

  (...) do Ministra Finansów o wydanie interpretacji indywidualnej w przedmiocie podatku od towarów i usług. We wniesionym piśmie wskazała, że od maja 2014 r. prowadzi firmę zajmującą się (...)

 • Konstytucja Biznesu: fiskus zapomina o klauzuli pewności prawa

  (...) poszczególnych zmian w prawie, jak też całej „Konstytucji Biznesu” jest stworzenie w Polsce warunków prawnych sprzyjających . Wśród rozwiązań znalazły się m.in. , rozstrzyganie (...)

 • Odszkodowanie z polisy OC za śmierć męża w podatku dochodowym

  (...) Dnia 28.12.2017 r. mąż wnioskodawczyni zginął w . Pracodawca męża uznał to zdarzenie za . Z tytułu śmierci męża wnioskodawczyni otrzymała m.in. zadośćuczynienie z sprawcy, które (...)

 • Firmy ubezpieczeniowe przychylnie patrzą na MSSF 17

  (...) poinformowano już w ubiegłym roku. Jego rezultatem ma być zupełnie nowe podejście do rozpoznawaniu przychodów oraz zysków/strat w okresie świadczenia usług ubezpieczeniowych. I wprawdzie do (...)

 • HRE Index: koniunktura na rynku nieruchomości w Polsce w II kw. 2018

  (...) że w II kwartale br. sytuację sektora nieruchomości cechowała stabilność. Na rynku brak jest obecnie trwałych nierównowag, które w najbliższych kwartałach mogłyby zaowocować znacznymi (...)

 • Firmy przemysłowe, czyli lepiej i gorzej

  (...) w cenach stałych, 6,2 proc. w porównaniu do 5,8 proc. w ubiegłym roku. Wydajność pracy wzrosła z 2,6 do 3,3 proc., ale tempo wzrostu płac przyspieszyło z 5 do 7,1 proc., a więc wynagrodzenia (...)

 • Inflacja VIII 2018

  (...) cenowa nie różniła się wiele od stanu sprzed miesiąca. Zanotowano wzrost cen usług o 0,5% i spadek cen towarów o 0,3%. W porównaniu z wzrost sięgnął 2,0%, przy czym większe podwyżki (...)

 • TFI: wartość aktywów netto VIII 2018

  (...) względem wzrostu aktywów nadal wyróżniały się fundusze gotówkowe i pieniężne. W ósmym miesiącu tego roku wartość zgromadzonego przez nie kapitału podskoczyła o +0,83 mld zł (+1,5%) (...)

 • Zdolność kredytowa IX 2018

  (...) na mieszkanie może pożyczyć dziś trzyosobowa rodzina, w której oboje rodzice pracują przynosząc do domu po średniej krajowej – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Open Finance. Kwota ta (...)

 • Perspektywy zatrudnienia IV kw. 2018

  (...) pracy - ostatnie trzy miesiące bieżącego roku okażą się dla nich łaskawe. Potwierdzeniem tego jest ostatni „Barometr ManpowerGroup Perspektyw Zatrudnienia”. Dowodzi on, że w IV kwartale (...)

 • Korekta siły USD

  (...) Kudlow przekazał wczoraj, że administracja USA zaprasza Chiny do wznowienia rozmów handlowych. Rynek odczytał te doniesienia jako pretekst do ożywienia nadziei, że strony w końcu zakończą (...)

 • Bezpieczne dziecko 2018

  (...) bezpieczeństwo dzieci jest dziś wystawiane na poważną próbę. 91 proc. (84 proc. w 2016 r.) ankietowanych rodziców jest przekonanych, że dzisiejsze realia niosą dla dzieci zdecydowanie (...)

 • Wakacje 2018: październik o 112 zł tańszy niż rok temu

  (...) w turystyce wyjazdowej. Po silnym spadku, równie silne odbicie sprzedaży wycieczek W mediach pojawiła się czterdziesta piąta już odsłona raportu z systemu MerlinX (35/2018), poświęconego (...)

 • TOP 10 zagrożeń w sieci

  (...) IT G Data Software, sytuacja w Polsce nie odbiega od tego, co dzieje się w innych krajach naszego kontynentu. - nie znają granic, więc w większości wypadków to, co jest zagrożeniem we (...)

 • Auta elektryczne w Polsce: 80% wzrostu sprzedaży to za mało?

  (...) przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów ACEA, w I połowie br. rejestracji w naszym kraju doczekały się 672 (zasilane akumulatorem i hybrydy plug-in). Taki wynik oznacza wzrost (...)

 • Cyfryzacja zakupów firmowych. Ile oszczędzają przedsiębiorcy?

  (...) zakupach firmowych? Millenialsi, Przemysł 4.0, SMAC (social media, mobile, analytics and cloud) – to terminy powszechnie dziś znane i używane. Pracodawcy prześcigają się w pomysłach na (...)

 • Miałeś dwie stłuczki? Zobacz, ile zapłacisz za OC

  (...) są dane z kalkulatora ubezpieczeń. Każdorazowo oparto się na ściśle określonych założeniach, które przedstawiamy poniżej. Pod uwagę wzięto przypadki początkującego i doświadczonego (...)

 • Bankier.pl - Emerytury - Finanse osobiste - Wszystko o emeryturach - świeże wiadomości, notowania otwartych funduszy emerytalnych, przydatne narzędzia i poradniki.

  Czytaj więcej: Emerytalne


strony : [ 1 ]
 
13
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3126
CHF 3,8264
USD 3,7130
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.