eGospodarka.pl

 • Kiedy można łączyć formy opodatkowania PIT-em?

  (...) Wnioskodawca , z której przychody opodatkowuje . Zainteresowany rozważa przystąpienie do spółki jawnej jako jej wspólnik. Przypadające na niego dochody z tej spółki chciałby opodatkować (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS D3, poznaj opinie o Whiskas Adult z łososiem Saszetka saszetka czy przeglądaj oferty pracy z miasta śrem.


 • Handel zagraniczny I-VII 2018

  (...) w dolarach USA i w euro Eksport wyrażony w dolarach USA wyniósł 151,6 mld USD, a import 153,6 mld USD (wzrost odpowiednio o 19,2% i o 21,5%). Ujemne saldo ukształtowało się na poziomie 2,0 mld (...)

 • Wynajem mieszkania: rentowność VIII 2018

  (...) zwrotu z inwestycji w mieszkanie na wynajem w Gdańsku. W porównaniu do lokat czy obligacji skarbowych jest to wartość bardzo atrakcyjna, należy jednak pamiętać, że inwestowanie na rynku (...)

 • Obligacje skarbowe nie zwalniają tempa

  (...) obligacje skarbowe o wartości 1,04 mld zł. To już trzeci miesiąc z rzędu, w którym sprzedaż tych papierów przekracza miliard złotych. Od początku roku sprzedano ich za 7,9 mld zł, o 1,07 (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia VIII 2018

  (...) mld zł różnicy pomiędzy wpłatami i wypłatami) był niemal identyczny z notowaniami sprzed miesiąca. Odpowiedzialne za niego były w głównej mierze najbezpieczniejsze na rynku fundusze (...)

 • Nadchodzą nowe trendy w cyberbezpieczeństwie

  (...) zaawansowane taktyki hakerskie i wycelowany w biura i domy ransomware. Tego właśnie, według doniesień raportu Tech Trends, powinny spodziewać się organizacje i osoby prywatne Poniżej (...)

 • Biura podróży: długi nie rosną, dłużników przybywa

  (...) w branży turystycznej mówi Sławomir Grzelczak, Prezes BIG InfoMonitor: – Jeszcze kilka lat temu regularnie pojawiały się informacje o bankrutujących . Najgorszy pod tym względem był rok (...)

 • Jak sprawdzić kontrahenta? 3 przydatne triki księgowego

  (...) obowiązek należytej staranności w VAT? Krok po kroku W standardach dobrych praktyk odnoszących się do terminu należytej staranności przy wyborze kontrahenta wchodzi szereg informacji, jakie (...)

 • Wydatki reklamowe w sierpniu. Kto i co reklamował?

  (...) branże Jak dowodzą najświeższe dane IMM pochodzące z monitoringu przekazu reklamowego w mediach tradycyjnych, rosną szczególnie w branży handlowej. W sierpniu stanowiły one 42 proc (...)

 • Za wypadki drogowe odpowiadają głównie młodzi kierowcy

  (...) minionym roku doszło w naszym kraju do 32 760 , co względem poprzedniego roku oznacza spadek rzędu 2,7%. I wprawdzie spadki widoczne były w każdej grupie wiekowej, to za najwięcej wypadków (...)

 • Co robić, gdy spada satysfakcja z pracy?

  (...) przez Hays Poland, satysfakcja z pracy w największej mierze uzależniona jest od oraz pozytywnych relacji z kolegami i przełożonymi. Aby jednak te ostatnie rzeczywiście były zdrowe, a atmosfera (...)

 • Jak osłabić popyt na USD?

  (...) rynkach wschodzących, gdyż inwestorzy z ulgą przyjęli decyzję banku centralnego Turcji o podwyżce głównej stopy procentowej aż o 625 pb do 24 proc. (prog. 21 proc.). Ruch banku o tyle (...)

 • Citroen C4 Cactus 1.2 Puretech Shine

  (...) lakiery i kilka ozdobnych listew. Tym razem jednak pokuszono się o szereg modyfikacji, które ugrzeczniły design auta. W tym zabiegu największy udział mają mniejsze i niżej umieszczone panele (...)

 • Czy lean management może sprawdzić się w biurze?

  (...) to japońska koncepcja zarządzania przedsiębiorstwem, która opiera się na dostarczaniu wymaganej wartości przy jak najniższym koszcie i jak najmniejszej ilości zasobów. To po prostu sposób (...)

 • 10 haczyków w umowach długoterminowego wynajmu samochodów

  (...) jaką niesie za sobą posiadanie dóbr na własność traci na popularności. Efektem tego jest rosnąca rzesza osób przekonanych, że korzystanie z dóbr jest znacznie bardziej opłacalne niż ich (...)

 • O2 Poczta - Darmowe konto o pojemności 1 GB; dostęp przez WWW, POP3 i WAP; trzy adresy do jednego konta, ochrona antywirusowa i antyspamowa.

  Czytaj więcej: Darmowe


strony : [ 1 ]
 
14
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3093
CHF 3,8178
USD 3,6817
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.