eGospodarka.pl

 • Praca w zespole wielopokoleniowym: tak czy nie?

  (...) że 8 na 10 Polaków nie ma nic przeciwko pracy w . Ten poziom otwartości widoczny jest we wszystkich grupach wiekowych z wyjątkiem najmłodszej, gdzie akceptacja sięga tylko 60%. Okazuje się (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z14, poznaj opinie o Plast Team Regał „Lux” 3 -półkowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta lipno.


 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski VIII 2018

  (...) dość zróżnicowana. Kwestią, która łączy wszystkie jest ciągle spory popyt na kredyty mieszkaniowe, który w przypadku niektórych kredytobiorców może okazać się problemem. Z danych BIK (...)

 • Produkcja przemysłowa nie słucha PMI

  (...) a więc była wyraźnie niższa niż miesiąc wcześniej i najniższa od października 2016 r., a więc od prawie dwóch lat, gdy osiągnęła poziom 50,2 punktu. Analitycy spodziewali się jego (...)

 • Remont centralnego ogrzewania w uldze rehabilitacyjnej?

  (...) Wnioskodawca posiada orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności do dnia 30.06.2019 r. (niepełnosprawność ruchowa, schorzenia endokrynologiczne, metaboliczne, zaburzenia enzymatyczne (...)

 • W 2019 r. szybciej sprzedasz mieszkanie w spadku bez podatku

  (...) je w darowiźnie, spadku itd. Przy sprzedaży przed pięcioma laty liczonymi od końca roku, w którym miało miejsce ich nabycie, trzeba pamiętać o rozliczeniu tej transakcji z fiskusem. Jeżeli (...)

 • Rynek elektroniki użytkowej i sprzętu AGD

  (...) lepszą jakością dźwięku W I półroczu bieżącego roku wartość sprzedaży na światowym rynku urządzeń audio podskoczyła względem analogicznego okresu minionego roku o 5 proc (...)

 • Wyłącz Wi-Fi zanim wpędzisz się w kłopoty

  (...) objętych prawami autorskimi lub . Tego rodzaju działania są sankcjonowane. – Za uzyskiwanie bez uprawnienia dostępu do informacji poprzez m.in. podłączenie się do sieci telekomunikacyjnej (...)

 • Ile kosztowały i jak wyglądały wakacje 2018?

  (...) przez HomeToGo, największą popularnością spośród tych Polaków, którzy organizację wakacji wzięli we własne ręce, cieszyły się . Na takie rozwiązanie zdecydowało się 27% polskich (...)

 • Motorola one z Android One

  (...) rozdzielczości 720 x 1520 umieszczony został w nowoczesnej obudowie ze szkła o zaokrąglonych krawędziach. Ma 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci ROM. Zaawansowanym, podwójnym aparatem o (...)

 • Nowi na pokład. Jak skutecznie zaplanować onboarding?

  (...) o i dość optymistycznie patrzą na szanse znalezienia nowej. Jak pokazują wyniki 32. edycji , badania opublikowanego w lipcu przez Instytut Badawczy Randstad, aż 19 proc. respondentów zmieniło (...)

 • Zadłużenie Polaków gwałtownie wzrosło

  (...) pokaźnym wzrostem zadłużenia polskich konsumentów? Okazuje się, że są to przede wszystkim (3,74 mld zł), które w większości zostały zaraportowane przez znajdującą się w upadłości (...)

 • Fintech. Czy Polacy są gotowi?

  (...) jeszcze w bieżącym roku. Wprowadzą one i dokonają regulacji działalności nowych podmiotów, które zyskają - po uprzednim otrzymaniu od konsumenta danych do logowania w - możliwość (...)

 • Jakie benefity dla pracowników z Ukrainy?

  (...) o tym, że liczba pracowników z Ukrainy maleje, to ciągle jednak jesteśmy najczęściej przez nich wybieranym kierunkiem migracji zarobkowej. Zasadniczym powodem są wyższe wynagrodzenia, ale (...)

 • Google ostrzega: uwaga na phishing wspierany przez rząd!

  (...) nie są potrzebne ani luki w zabezpieczeniach ani też tworzenie . Czasami wystarczy, aby wykorzystał fascynującą inżynierię społeczną, za sprawą której jest w stanie zmylić niczego (...)

 • Rynek pracy: czy ktoś się jeszcze boi bezrobocia?

  (...) przyspieszenia na rynku oraz pogłębieniu się trendów, które na tę hossę wpłynęły mówi Maciej Witucki, Prezes Zarządu Work Service S.A.: Przy dobrej koniunkturze gospodarczej i wzroście (...)

 • Przedawnienie roszczeń wobec członków zarządu - zmiany

  (...) udowodni zobowiązanie i niemożliwość jego wyegzekwowania od spółki może domagać się zapłaty od członków zarządu. Jaki charakter mają roszczenia? Najczęściej cytowanym orzeczeniem (...)

 • Opróżnione miejsce hipoteczne, czyli wierzyciel zabezpieczony

  (...) w . Wpis tego rodzaju roszczenia do księgi wieczystej wywołuje ten skutek, że roszczenie to staje się skuteczne względem osób trzecich. Powoduje, że w razie przeniesienia hipoteki na inny (...)

 • Firmy zawalczą o „zieloną” energię

  (...) firm i klientów w zakresie proekologicznych rozwiązań uwidaczniają się szczególnie w przypadku największych globalnych graczy. Już dziś całkiem spora rzesza z nich postawiła na zieloną (...)

 • Niebanalny Citroen C3 Aircross 1.2 Puretech Shine

  (...) marki znowu są inne - szczególnie pod względem stylistycznym. Właśnie ten aspekt bardzo często wyróżniał je na tle całej konkurencji. I choć w tym segmencie jest mnóstwo konkurentów (...)

 • Get To Color - Polecamy produkty firm: Michael Harding`s; Schmincke, Vallejo

  Czytaj więcej: Materiały i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
3
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2954
CHF 3,8112
USD 3,6991
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.