eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Obligatariat obywatelski wypromuje inwestowanie w obligacje firm?

  (...) firm, poprzez program określany roboczo obligatariatem obywatelskim, ujrzała światło dziennie niemal równo miesiąc temu. Rychłe ogłoszenie szczegółów zapowiadał wówczas pełniący (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Rozwiązanie umowy o pracę przez pracownika bez wypowiedzenia, poznaj opinie o Panasonic NN-GD556W czy przeglądaj oferty pracy z miasta czeladź.


 • 5 błędów w AdWords, których lepiej nie popełniać

  (...) co najmniej kilka czynników. Jako pierwszy można wymienić możliwość precyzyjnego dotarcia z reklamą do najbardziej pożądanej grupy odbiorców, a więc osób poszukujących właśnie (...)

 • Towary handlowe w darowiźnie są kosztem uzyskania przychodu?

  (...) firmach handlowych? - nabyty towar przeznaczony do dalszej odsprzedaży. Fiskus dba jednak o to, aby do kosztów podatkowych trafiały jedynie te towary, które zostały przez jednego (...)

 • Podatek od umowy zlecenia obcokrajowca gdy certyfikat rezydencji

  (...) zamierza zatrudniać na podstawie . Zatrudnieni obcokrajowcy w związku ze świadczeniem pracy będą przebywać w Polsce dłużej niż 183 dni w danym roku kalendarzowym. Jednocześnie przedstawią (...)

 • Tablet Acer Iconia Tab 10 z Quantum-Dot

  (...) kolory i mocny dźwięk Iconia Tab 10 (A3-A50) ma 9 mm grubości. Wyposażony jest w wyświetlacz z technologią Quantum Dot, oferujący szeroką paletę kolorów oraz większą jasność, nasycenie (...)

 • GUS o PKB w I kw. 2017 r.

  (...) GUS, w I kwartale bieżącego roku (PKB) wyrównany sezonowo (w cenach stałych przy roku odniesienia 2010) zanotował realny wzrost o 1,21% względem IV kwartału poprzedniego roku i był o 4,2% (...)

 • Jak odeprzeć niebezpieczne wiadomości e-mail?

  (...) z poczty elektronicznej, niemal każdego dnia jesteśmy narażeni na zarażenie wirusami rozprzestrzenianymi poprzez wiadomości e-mail. Cyberprzestępcy usypiają czujność swoich ofiar (...)

 • Artykuły dla dzieci: połowa firm cienko przędzie

  (...) sprawdzamy, jaką kondycją cieszą się firmy, których działalność związana jest z zaspokajaniem potrzeb najmłodszych Polaków. Podstawą obejmującej trzy branże (Produkcja artykułów (...)

 • Wakacje 2017: wycieczki drożeją, wynagrodzenia nie rosną

  (...) w turystyce wyjazdów Dobre perspektywy na kolejne tygodnie nadal obowiązują Ostatni raport z systemu MerlinX był już trzydziestym drugim opracowaniem odnoszącym się do roku turystycznego (...)

 • Praca sezonowa? Też musi być bezpieczna

  (...) w kontekście BHP i pracy sezonowej, jest fakt że branżami, które najczęściej zatrudniają sezonowych pracowników są: zakwaterowanie, gastronomia oraz rolnictwo. Jak się okazuje, wypadki przy (...)

 • Outplacement nie taki zły. Komu i jak pomaga?

  (...) lub też zwolnienia łagodne. Co kryje się pod tą nieco tajemniczą nazwą? Jest to program, którego kluczowym zadaniem jest udzielanie wsparcia pracownikom, którzy zwalniani są z przyczyn (...)

 • Ochrona danych osobowych. RODO zmieni rozkład sił

  (...) doradczej Deloitte „Ochrona danych osobowych oczami polskich konsumentów”. Jego lektura dowodzi, że prawie połowa Polaków (46 proc.) negatywnie podchodzi do udostępniania danych osobowych (...)

 • Jak zostać królem customer experience?

  (...) KPMG zrealizował na pokaźnej, pięciotysięcznej grupie konsumentów. Respondenci oceniali swoje reprezentującymi dziewięć branż. Z udzielonych przez nich odpowiedzi wynika, że najlepsze (...)

 • Złoty jest stabilny

  (...) gdyż cztery źródła doniosły Reutersowi, że na czerwcowym posiedzeniu Europejski Bank Centralny „prawdopodobnie przedyskutuje” porzucenie gołębiego nastawienia i możliwe, że podwyższy (...)

 • SP500 - nadal patowa sytuacja

  (...) pojawiła się na razie spadkowa trójka. Ważny opór jest w rejonie 2360 pkt. Gdyby doszło do jego przebicia to otwiera się droga na tegoroczne maksimum. W przeciwnym wypadku możliwy jest ruch w (...)

 • EUR/USD - możliwe dalsze wzrosty

  (...) - Produkcja przemysłowa, 02:57 (Chiny) - Indeks PMI dla przemysłu, 08:00 (Niemcy) - Sprzedaż detaliczna, 10:00 (Polska) - Produkt Krajowy Brutto, fin. I kw., 11:00 (Strefa Euro) - Inflacja HICP (...)

 • Automatyzacja pracy. Szansa czy wróg?

  (...) technologicznego, który wywiera przemożny wpływ na wiele aspektów działalności przedsiębiorstw, w tym np. na zatrudnienie oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Zupełnie naturalne jest (...)

 • Samochód służbowy. Nie tylko narzędzie pracy?

  (...) budowania firmowego wizerunku przekonanych jest 48,7 proc. badanych przedstawicieli sektora MŚP. 35 proc. ankietowanych wychodzi z założenia, że auto podkreśla status pracownika, a co trzeci (...)

 • Budowa domu, czyli długo i klasycznie

  (...) zupełny margines rynkowy … Informacje na znajdziemy w rocznych opracowaniach GUS-u. Do niedawna wspomniana instytucja podawała tylko dane o budynkach wzniesionych poza budownictwem (...)

 • Play Print Polska Sp. z o.o. - Produkcja kuponów do gier losowych: loteria promocyjna, bingo, gry prasowe, losy, zdrapki, kupony i karty pre-paid.

  Czytaj więcej: Dobra konsumpcyjne


strony : [ 1 ]
 
31
maj 2017

maj 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1737
CHF 3,8338
USD 3,7354
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.