eGospodarka.pl

 • Niskie oprocentowanie lokat to powód do radości

  (...) lokat należało się udać do Zimbabwe, gdzie jeszcze w miniony roku banki oferowały odsetki rzędu 120 proc. w skali roku. Na kolejnych pozycjach plasują się Argentyna, gdzie obecnie klientom (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument DS - dane uzupełniające stron lub pełnomocników, poznaj opinie o La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ fluid do ciała czy przeglądaj oferty pracy z miasta kluczbork.


 • Korekta VAT od sprzedaży: stawka 23% zamiast odwrotnego obciążenia

  (...) której obowiązek rozliczenia VAT należnego (od sprzedaży) jest przeniesiony na nabywcę, występuje nie tylko w obrocie zagranicznym ale i krajowym. Odwrócony VAT stosuje się do sprzedaży (...)

 • Koniunktura przemysłowa V 2017

  (...) ma większych zastrzeżeń do koniunktury. Ocenia ją lepiej niż w maju ostatnich ośmiu lat, choć nieco ostrożniej niż przed miesiącem. Znacznie lepsze nastroje widoczne są w budownictwie (...)

 • E-zwolnienia wypierają papierowe druki

  (...) podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym za pośrednictwem systemu teleinformatycznego ZUS. W II połowie nadchodzącego roku wejdą jednak w życie zmiany, dzięki (...)

 • Niezły wzrost PKB w Europie Środkowej i Wschodniej

  (...) każdego z 11 środkowoeuropejskich członków Unii Europejskiej: po pierwszych trzech miesiącach br. udało mu się osiągnąć +3,9% w ujęciu rocznym (wobec +2,8% po IV kwartale 2016) Liderem (...)

 • Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupe dla szybkich rodzin

  (...) modelem w gamie marki ze Stuttgartu, to i tak imponuje swą masywnością. Wyraźnie zaznaczone obłości na błotnikach, muskularne zderzaki, wysoko poprowadzona krawędź klapy bagażnika (...)

 • Rozliczenie podatku od wydania własnej książki

  (...) Wnioskodawca , zaś dodatkowo napisał i wydał książkę. W 2015 r. poniósł częściowe koszty jej wydania (faktury, ). Zgodnie z zawartą w 2015 r. umową z wydawnictwem, poniósł on koszty (...)

 • Zakup zagranicznych biletów lotniczych w podatku VAT i dochodowym

  (...) podróży samolotem jest zazwyczaj dużo krótszy od przejazdu samochodem, pociągiem czy rejsu statkiem (wliczając nawet odprawy na lotniskach czy czas dojazdu na nie). Często też koszt przelotu (...)

 • Firmy pożyczkowe w 2016 r.

  (...) poświęconej rynkowi instytucji pożyczkowych. Jej podstawą są dane, które przekazują KPF zrzeszone w niej oraz statystyki finansowe publikowane przez firmę Provident. Okazuje się, że (...)

 • Dłużnicy alimentacyjni do więzienia. Czy strach zbiera plony?

  (...) zdecydowali się przyjrzeć liczbie dłużników nie tylko w województwach, ale i w poszczególnych miastach. Tym sposobem dowiadujemy się np., że zamieszkują przeważnie Warszawę, Łódź i (...)

 • Emigracja zarobkowa. Młodzi ludzie ciągle na "tak"

  (...) „Migracje zarobkowe Polaków” dowodzi, że jest dziś interesująca dla 13,7% Polaków, a więc dla niemal co dziesiątego (9%) przedstawiciela dorosłej populacji naszego kraju. Dla 29% osób (...)

 • 10 najbardziej popularnych coupe w Polsce

  (...) najczęściej poszukiwane w Polsce coupe. Analiza Otomoto.pl pozwala stwierdzić, że co trzecie (32,6 proc.) wyszukiwanie tego rodzaju nadwozia dotyczy właśnie tego modelu. Na drugiej pozycji (...)

 • Ceny produktów rolnych IV 2017

  (...) czwarty miesiąc br. zaowocował nieznacznymi spadkami cen pszenicy w skupie, które osiągnęły 68,68 zł/dt, tj. o 0,1% mniej niż , ale jednocześnie o 10,1% więcej niż rok temu. Ceny pszenicy (...)

 • Doradztwo finansowe: wyniki ZFDF I kw. 2017

  (...) Jak wynika z danych opublikowanych przez ZFDF, wartość kredytów hipotecznych udzielonych przez zrzeszonych w nim doradców w I kwartale br. przewyższyła 3,9 mld zł, a więc była o 4% wyższa (...)

 • Nowe monitory Philips serii S oraz V

  (...) mają ekrany IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli @60 Hz) i maksymalnej jasności 250 cd/m². Typowy czas reakcji matrycy wynosi tu 5 ms (GtG). Modele serii S7 mają smukłą (...)

 • Tak mało potrzeba do wzrostów EUR/USD

  (...) kanclerz Niemiec Angeli Merkel, że euro jest „za słabe”, przez co EUR/USD wyszedł na nowe szczyty. Jednak przestrzegałbym w odczytywaniu tych słów jako werbalnej interwencji, gdyż kontekst (...)

 • SP500 - możliwa realizacja zysków, wsparcie w rejonie 2374-2378 pkt.

  (...) pojawiła się na razie spadkowa trójka. Ważny opór jest w rejonie 2360 pkt. W mojej ocenie powinien on być poza zasięgiem popytu. W perspektywie kilku sesji dno z czwartku może zostać (...)

 • EUR/USD - kolejny szczyt, wsparcie na 1.1210 USD

  (...) - Indeks PMI dla przemysłu, 08:00 (Niemcy) - PKB n.s.a., fin. (r/r) I kw. (1.7%, prognoza 1,7%, poprzednio 1,8%), 09:30 (Niemcy) - Indeks PMI dla przemysłu, indeks PMI dla usług, 10:00 (Niemcy) (...)

 • Dlaczego warto pokochać VoIP?

  (...) over Internet Protocol, czyli telefonia internetowa) to w największym uproszczeniu technologia przesyłania głosu poprzez sieć internetową. VoIP umożliwia kontakty zarówno z innymi (...)

 • Smartfon Q-Smart Plus firmy myPhone w sklepach Biedronka

  (...) o rozdzielczości HD, który bardzo dobrze odwzorowuje rzeczywiste kolory i zapewnia szerokokątne widzenie. Smartfon ma 1 GB pamięci RAMu oraz procesor Quad-Core. Telefon posiada 8 GB pamięci (...)

 • Banki centralne: ciężar ponad siły

  (...) banki centralne sięgnęły po nadzwyczajne narzędzia, aby wspomóc podupadłe gospodarki. Nie wystarczało już tylko manipulowanie wysokością stóp procentowych (czyli kosztem pieniądza) (...)

 • Summit S.A., Chorzów - Dystrybutor produktów: Atomic, Mongoose, Gt, Mico, Nikwax.

  Czytaj więcej: Sport i rekreacja


strony : [ 1 ]
 
23
maj 2017

maj 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2018
CHF 3,8448
USD 3,7354
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.