eGospodarka.pl

 • Czy średnia krajowa starcza na kupno mieszkania?

  (...) potrzeba aż 8 075 zł. Banki zwykle godzą się udzielić kredytu, jeśli jego rata nie będzie przekraczała 40% dochodu wnioskodawców. Biorąc jednak pod uwagę, że obecnie mamy najniższe stopy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS DRA, poznaj opinie o Fujifilm FinePix J250 czy przeglądaj oferty pracy z miasta terespol.


 • Ceny nieruchomości w Trójmieście stabilne, ale są wyjątki

  (...) E-VALUER INDEX 2017. Opracowanie autorstwa ekspertów od wyceny nieruchomości z Emmerson Evaluation tradycyjnie już przygląda się sytuacji na rynku mieszkaniowym w największych miastach Polski (...)

 • Wycinka drzew napędza sprzedaż działek?

  (...) przepisy sprawiły, że niezwiązana z działalnością gospodarczą stała się o wiele mniej skomplikowana niż dotychczas. Wraz ze zmianami wprowadzonymi nowelizacją ustawy o ochronie przyrody (...)

 • Najlepsi pracodawcy wg menedżerów 2016

  (...) gotowych odpowiedzi, a to oznacza, że ankietowani spontanicznie wskazują dowolnego pracodawcę, którego uważają za najbardziej pożądanego. 71 laureatów, wybranych głosami przeszło 3300 (...)

 • Średnia krajowa, czyli zniekształcona rzeczywistość

  (...) że jest zniekształcona w przez wartości skrajne, a w przypadku wynagrodzeń najbardziej przez te najwyższe wielkości. Publikowane co miesiąc przez GUS dodatkowo zaburza dobór danych do (...)

 • W której branży najlepiej założyć sklep internetowy?

  (...) do życia w zaledwie godzinę. Niestety ani pomysł na biznes, ani tym bardziej wysokie zyski nie przychodzą już tak szybko. Dlatego też przemyślana koncepcja na działalność to właściwie (...)

 • 10 najczęściej kradzionych samochodów. Czy ich właściciele mają AC?

  (...) najczęściej kradzione samochody to Volkswagen Golf, Audi A4 oraz Passat. Warto jednak nadmienić, że w przypadku pierwszego z modeli istotne znaczenie ma fakt, iż jest to najczęściej kupowane (...)

 • SP500 - lokalna korekta, potem atak na tegoroczny szczyt

  (...) możliwa jest realizacja zysków. Może to być fala czwarta, potem możliwy kolejny szczyt w ramach fali piątej (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 01:50 (Japonia) - Protokół z posiedzenia BoJ (...)

 • Dolar czeka na komunikat FOMC

  (...) na wielu rynkach w Azji i Europie i dopiero dziś przechodzimy do normalnego handlu. Sygnały z USA są względnie pozytywne i wspierające apetyt na ryzyko, jaki buduje się od ubiegłego tygodnia (...)

 • Smartfon Motorola Moto G w Polsce

  (...) z oszlifowanego aluminium. Smartfony posiadają hydrofobową nanopowłokę chroniącą przed przypadkowym zachlapaniem oraz ekrany Full HD - 5 cali w Moto G5 oraz 5.2 cala w Moto G5 Plus. Smartfony (...)

 • EUR/USD - konsolidacja pod oporem, ropa poniżej 49 USD

  (...) - Protokół z posiedzenia BoJ, 03:15 (Japonia) - Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda), 03:45 (Chiny) - Indeks PMI dla przemysłu, 06:30 (Australia) - Decyzja RBA ws. stóp (...)

 • User experience ma następcę

  (...) kształtuje user experience współczesnego konsumenta jest ścieżka zakupowa. Im jest prostsza, tym jest ono lepsze. Jednocześnie kupujący oczekują, że komunikacja z e-sklepem będzie (...)

 • Monitoring mediów: cytowania III 2017

  (...) „Le Pen chce sojuszu z PiS”, która był szeroko komentowana, zwłaszcza podtytuł „jeśli wygram, podejmę współpracę z Kaczyńskim w demontażu Unii”. Kilkanaście godzin później autor (...)

 • Premiera Infiniti Q60 i Q60 Project Black S

  (...) bez wątpienia wspaniałej idei są samochody typu GT (Grand Tourer). Bez wątpienia jest to jednak dość wysoko zawieszona poprzeczka, dostępna głównie dla samochodowych entuzjastów z (...)

 • Plan miejscowy bez analiz nie zostanie uchwalony

  (...) z punktu widzenia każdego inwestora, jeden z najistotniejszych aktów zawierający przepisy powszechnie obowiązujące, z jakim koniecznie powinien się zapoznać. Plan miejscowy to akt prawa (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 24-28.04.17

  (...) możliwa jest lokalna spadkowa korekta. Po wygranej E. Macrona oczekuję na kolejny ruch w górę. Silna bariera jest w rejonie 1.1050-1.1100 USD. W dalszej perspektywie możliwe są trwalsze spadki. (...)

 • Obowiązki płatnika przy zaniżonych zaliczkach na podatek

  (...) Wnioskodawca, jako płatnik, wyłączał nieprawnie z przychodów podatkowych pracowników ekwiwalentu pieniężnego za czyszczenie chemiczne mundurów służbowych. Okazało się, że ekwiwalent (...)

 • Zakaz handlu w niedzielę a branża e-commerce

  (...) sprzedaż w ponad 30 przypadkach. Zasadniczo handel w ten dzień ma być dozwolony m.in. na stacjach paliw, w kioskach, aptekach, placówkach służby zdrowia i kultury, sklepach o ograniczonej (...)

 • Polski węgiel na Ukrainę?

  (...) 24,5 mln ton węgla, z czego 9,5 mln ton antracytu. Mimo że już prawie trzy lata temu ukraińskie kopalnie w Donbasie wydobywające antracyt wymknęły się spod kontroli Kijowa, do dziś nie (...)

 • Neo - Oferuje filmy DVD i VHS, nagrania muzyczne i gry.

  Czytaj więcej: Rozrywka


strony : [ 1 ]
 
2
maj 2017

maj 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2226
CHF 3,8884
USD 3,8675
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.