eGospodarka.pl

 • Sprzedaż samochodu używanego z fakturą VAT ale bez podatku?

  (...) majątku związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w postaci chociażby środków trwałych, zawsze generuje przychód (chociaż dochód niekoniecznie musi tutaj wystąpić, jeżeli (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-7K, poznaj opinie o Agrecol Nawóz do roślin cebulowych czy przeglądaj oferty pracy z miasta zduńska wola.


 • Rynek biurowy w Polsce: miało być gorzej, a jest...

  (...) W ostatnich siedmiu latach zdołał się powiększyć o 3,9 mln mkw. nowoczesnych biur, a więc o niemal tyle, ile wynoszą łączne zasoby biurowe na ośmiu rynkach regionalnych poza Warszawą. Co (...)

 • Jakie korzyści przyniosło wejście Polski do Unii Europejskiej?

  (...) consumer finance” poprosili reprezentatywną grupę respondentów o wskazanie korzyści, jakie przyniosło za sobą wejście Polski do Unii Europejskiej. Z udzielonych odpowiedzi wynika, że (...)

 • Zdolność kredytowa IV 2017

  (...) Trzyosobowa rodzina, w której oboje rodziców pracują powinna móc zadłużyć się na zakup mieszkania na kwotę 485 tys. zł – wynika z najświeższych danych zebranych przez Open Finance (...)

 • Odwrotne obciążenie na (kompleksowe) usługi budowlane

  (...) Wnioskodawca jest czynnym podatnikiem VAT i świadczy pozostałe specjalistyczne (PKWIU 43.99.90.00), znajdujące się w załączniku nr 14 do ustawy o VAT. Swoje usługi świadczy na rzecz (...)

 • Małżonek nie zapłaci podatku od sprzedaży wspólnego mieszkania

  (...) nieruchomości czy praw majątkowych, w ramach rozporządzania majątkiem prywatnym, jest co do zasady opodatkowana podatkiem dochodowym, o ile nastąpi w określonym czasie. Źródło przychodu (...)

 • Rumba myPhone już w sprzedaży

  (...) poręczny telefon z klapką, która nie tylko chroni ekran, ale ułatwia obsługę urządzenia. Przez otwarcie i zamknięcie klapki, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych (...)

 • Jak chronić się przed WannaCry?

  (...) urządzeń cyberprzestępcy zażyczyli sobie 300$ płatnych w bitcoinach. Okazali się również dość litościwi zaznaczając, że „jeżeli jesteś zbyt biedny, aby zapłacić”, dane zostaną (...)

 • Czy rewitalizacja Łodzi da jej drugie życie?

  (...) stymuluje obecny rozwój trzeciego co do wielkości miasta w Polsce, jest walka o organizację Expo 2022. Do tego czasu wszystko ma się zmienić. Rozpoczęta właśnie kompleksowa rewitalizacja (...)

 • Bank Światowy: przyspiesza wzrost gospodarczy w Europie i Azji Śr.

  (...) raportu Banku Światowego wynika, że tegoroczny wzrost gospodarczy w Europie i Azji Środkowej sięgnie 1,9 proc., a więc będzie o 0,3 punktu procentowego szybszy od prognozowanego w (...)

 • Pora na alternatywę dla lokat. Obligacje skarbowe, fundusze, co jeszcze?

  (...) wynosiło jeszcze 4,9 proc., a odsetki od pieniędzy przechowywanych na rachunkach bieżących sięgało 2,1 proc. Dziś składając pieniądze w banku na okres do dwóch lat możemy liczyć średnio (...)

 • Ataki DDoS w I kw. 2017 r. Cisza przed burzą

  (...) badania poświęconego atakom DDoS, do których doszło w pierwszym kwartale minionego roku. Analiza oparta na danych uzyskanych z systemu Kaspersky DDoS Intelligence wskazała przede wszystkim na (...)

 • Kobiety na rynku pracy. Portret własny

  (...) pracy prezentują się świetnie. Są dobrze wykształcone, przedsiębiorcze i zaradne. Często też ich kwalifikacje przewyższają umiejętności mężczyzn. Z tego też powodu zarządy firm coraz (...)

 • 7 najlepszych aplikacji do zarządzania finansami

  (...) planowaniu i - jak zwykła mówić młodzież - "ogarnianiu" budżetu domowego. Którą wybrać? Jakie są ich funkcjonalności? Oto subiektywne zestawienie 7 najlepszych aplikacji do zarządzania (...)

 • Rower trekkingowy, miejski czy górski? Polacy na 2 kółkach

  (...) pytania udzieliło 1023 sympatyków jazdy na dwóch kółkach. Przeszło 81 procent z nich stanowili mężczyźni, ale nie oznacza to wcale, że to głównie ich spotkamy na rowerowych trasach. - W (...)

 • SP500 - możliwy nowy szczyt, potem przesilenie

  (...) terminie oczekuję na kolejną falę wzrostów i przekroczenie szczytu fali 3-ciej (2422 pkt.). Potem oczekuję na wielosesyjną realizację zysków (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 10:00 (Polska) (...)

 • EUR/USD - atak na 1.10 USD, trwalsze odbicie na złocie

  (...) - PKB n.s.a., wst. (r/r) I kw. (prognoza 3,9%, poprzednio 2,5%), 10:30 (Wlk. Brytania) - Inflacja konsumencka, 11:00 (Strefa Euro) - Produkt Krajowy Brutto, 11:00 (Niemcy) - Indeks instytutu ZEW (...)

 • ASUS ZenBook UX430

  (...) 14-calowy wyświetlacz ze smukłą ramką 7,18 mm. Ma wysokość 15,9 mm i waży 1,25 kg. ZenBook UX430 wyposażono w procesory Intel Core siódmej generacji, do 8 GB szybkiej pamięci DDR4 RAM i (...)

 • Skoda Superb Combi 2.0 TSI DSG 4x4 Style

  (...) raczej powściągliwe pod względem stylistycznym. Nie wyglądały źle, ale nie przykuwały też wzroku, znikając gdzieś w tłumie innych aut. Nowy Superb to jednak zupełnie inna szkoła designu. (...)

 • Ropa pozostaje wysoko

  (...) i pełen wydarzeń, które będą targać rynkami finansowymi, ale jak na razie wszystko przypomina przeciętny film z rozdmuchaną akcją marketingową – nie dostajemy tych atrakcji i emocji (...)

 • Odroczony termin płatności albo śmierć?

  (...) w dłuższym terminie niż 30 dni spowodowałby spadek liczby kontrahentów Państwa firmy? Tak sformułowane pytanie postawił Kantar MillwardBrown respondentom zleconego przez BIG InfoMonitor (...)

 • Kredyty we frankach: jak dochodzić roszczeń z umów kredytowych?

  (...) wygranej bądź przegranej nie decyduje wielość, czy siła podmiotów stających w sporze, a przede wszystkim siła argumentów, jakie im przysługują i jakie mogą podnieść w sądzie dochodząc (...)

 • Solid Link - Import i dystrybucja podzespołów i elementów automatyki przemysłowej. Wrocław.

  Czytaj więcej: Sprzedaż i dystrybucja


strony : [ 1 ]
 
16
maj 2017

maj 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1902
CHF 3,8296
USD 3,7932
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.