eGospodarka.pl

 • Megapanel: serwisy tematyczne II 2015

  (...) kategorii „Biznes, prawo i finanse” na pierwszym miejscu, tak jak przed miesiącem, Grupa Wirtualna Polska z zasięgiem 29,8%, na drugim Grupa Onet-RASP (zasięg: 22,3%), z kolei Grupa (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZP, poznaj opinie o Elesko HB-400B czy przeglądaj oferty pracy z miasta konin.


 • Inspekcja Handlowa przebadała meble ogrodowe i podpałki do grilla

  (...) wstępie miały miejsce w drugim kwartale minionego roku. przyjrzała się 381 partiom mebli ogrodowych, z czego jej wątpliwości wzbudziła co czwarta. Taki wynik oznacza spadek jakości wobec (...)

 • Wyniki finansowe GPW I kw. 2015

  (...) okresie średnim obrotom akcjami na sesję udało się osiągnąć poziom 839 mln zł, co jest wartością o 2% wyższą od średniej zanotowanej w 2014 r. Z kolei na rynku towarowym I kwartał 2015 (...)

 • Mieszkanie, lokata, obligacje: rentowność III 2015

  (...) Brokera wynika, że w największych miastach Polski nadal można kupić , które będzie generować atrakcyjną stopę zwrotu. Przeciętna oczekiwana rentowność takiej inwestycji w ujęciu netto (...)

 • Big Data wkracza do działu HR

  (...) HR w formule opartej na ciągle raczkuje. Jednak biorąc pod uwagę zmiany, jakie zachodzą w innych funkcjach przedsiębiorstwa, działy HR powinny już teraz zacząć je uwzględniać. W (...)

 • Maj miesiącem wydatków: ile kosztuje Pierwsza Komunia, Dzień Dziecka, majówka?

  (...) jest w tym roku wyjątkowo krótka, 1 maja wypada bowiem w piątek. Według wyników badania na wypoczynek w ten trzydniowy weekend Polacy planują wydać średnio 190 zł. Pewnym zaskoczeniem może (...)

 • Nowa ustawa o obligacjach szansą dla jednostek samorządu terytorialnego

  (...) w styczniu 2015 roku. Najważniejsze zmiany, które wprowadza nowe prawo, to: rozszerzenie katalogu emitentów, wprowadzenie nowych rodzajów obligacji, uregulowanie zasad dokonywania zmian w (...)

 • Nowe Ogrody na Jeżycach: rozpoczyna się II etap

  (...) Meissnera 2 inwestycja, to projekt mieszkaniowy w zabudowie wielorodzinnej. Plany przewidują, że w ramach II etapu powstanie pięciokondygnacyjny budynek, który dostarczy na wielkopolski rynek 85 (...)

 • Za granicą nie tylko praca. Polskie firmy wolą płacić tam podatki

  (...) ustawy wprowadzający ochronę przed skarbówkami i nakaz stosowania zasady in dubio pro tributario, czyli obowiązek rozstrzygania sporów prawnych na korzyść podatnika w przypadku wątpliwości w (...)

 • Popularne rozliczenie zeznania podatkowego przez Internet

  (...) Urzędem Skarbowym przez internet W 2015 roku liczba osób deklarujących złożenie rocznego drogą internetową wzrosła o 12 punktów procentowych i osiągnęła wartość 40%. Oznacza to, że (...)

 • Przechytrzyć ataki APT

  (...) że nieszczęśliwe wypadki spotykają kogoś innego, nie nas. Niestety, jeśli chodzi o ataki ukierunkowane wymierzone w przedsiębiorstwa, realistyczne pytanie nie brzmi „czy?”, ale (...)

 • Garażowanie samochodu u pracownika bez podatku dochodowego

  (...) Spółka przydziela wybranym grupom pracowników (głównie na stanowiskach zarządczych czy przedstawicielom handlowym operującym z reguły poza siedzibą spółki) . Pracownicy ci w ramach swoich (...)

 • Windykacja długów już nie taka straszna

  (...) pokaźne statystyki zadłużenia wskazują, że choć wzrost gospodarczy poprawia sytuację wielu z nas, to ciągle istnieje spora grupa osób, dla których problemy finansowe to chleb powszedni (...)

 • Waluty Antypodów pod presją

  (...) Rezerwy Nowej Zelandii zdecydował się na zmianę retoryki na bardziej gołębią, co doprowadziło do osłabienia dolara nowozelandzkiego. W komunikacie po posiedzeniu RBNZ można przeczytać, że (...)

 • Aplikacje mobilne definiują współczesny biznes

  (...) „Millennials and mobility: how businesses can tap into the app generation” (Generacja Y i mobilność: jak przedsiębiorstwa mogą trafić do pokolenia aplikacji), 39% przedstawicieli tej grupy (...)

 • Majówka, czyli początek żniw dla hoteli

  (...) trzecie łóżko w hotelu, pensjonacie czy innym gościńcu będzie wynajęte. , a więc także początkiem okresu żniw dla inwestorów, którzy na tym rynku ulokowali swój kapitał. Nie tylko (...)

 • Megapanel II 2015

  (...) stron www i programów PC, z których korzysta najwięcej internautów, w dalszym ciągu na pierwszym miejscu Grupa Google z zasięgiem 95%. Drugą pozycję obronił facebook.com (80,5%), natomiast (...)

 • Gospodarka morska w Polsce w 2014 r.

  (...) 2012 r., w portach morskich odnotowano wzrost obrotów ładunkowych, szczególnie w międzynarodowym obrocie morskim. Zwiększenie obrotów obserwowano we wszystkich portach o podstawowym znaczeniu (...)

 • Projektory Acer K138ST, Acer U5320W i Acer P5515

  (...) w stanie wyświetlać obrazy o przekątnej do 100" z odległości 1,7 m od powierzchni wyświetlania. Ten mobilny, krótkoogniskowy projektor LED jest mniejszy od kartki A4, waży 0,75 kg i oferuje (...)

 • Awangardowy Citroen C4 Picasso 1.6 THP AT Exclusive

  (...) że zasłużył na swą nazwę. Auto prezentuje się nietypowo i nowocześnie, co jest zasługą ciekawie „namalowanego” przodu. Chromowane listwy łączące się ze światłami LED do jazdy (...)

 • Majówka 2015 znacznie atrakcyjniejsza cenowo

  (...) wyjątkowo niesprzyjający, bowiem 1 maja wypada w piątek. Dodatkowo prognozy pogody na długi weekend są dobre, stąd ta wstrzemięźliwość w . – Wystarczą jednak zapowiedzi złej pogody, by (...)

 • Jedziemy na weekend majowy: jaki bagażnik rowerowy?

  (...) rodzajów bagażników rowerowych, które z łatwością dopasujemy do każdego rodzaju samochodu. Można spotkać nawet z konstrukcje, które są montowane do koła zapasowego na klapie bagażnika (...)

 • Acer XR341CKA – zakrzywiony monitor dla graczy

  (...) 21:9 UltraWide o rozdzielczości QHD (3440 x 1440) i kącie widzenia 178 stopni. Obsługuje 100% gamutu kolorów sRGB, co przekłada się na dokładne odwzorowanie kolorów, niezbędne dla (...)

 • Uwaga! Rekruterzy śledzą media społecznościowe

  (...) ostatnim czasie uwidocznił nowy trend – dzielimy się szczegółami już nie tylko z naszego życia prywatnego, ale coraz częściej także zawodowego. Firmy do oraz informacji o nich, coraz (...)

 • Volkswagen Polo 1.2 TSI wysoko wśród klasowych konkurentów

  (...) roku stonowanym designem i zwyczajnie w świecie nie jest w stanie zwrócić uwagi, chyba że to wersja GTI z puszczającym bąki wydechem. Ale nie o nim dziś mowa, a o bardziej pospolitym z (...)

 • Obligacje Skarbowe - Oferta i oprocentowanie, tabele odsetkowe, kalendarz i listy emisyjne, możliwości zakupu.

  Czytaj więcej: Inwestowanie


strony : [ 1 ]
 
30
kwiecień 2015

kwiecień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,0337
CHF 3,8438
USD 3,5987
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 




O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.