eGospodarka.pl

 • Świat: wydarzenia tygodnia 14/2015

  (...) prezydenta, wzrost bezrobocia jest minimalny w porównaniu do ubiegłego roku. Ze względu na trudną sytuację firm, wielu Rosjan pracuje mniej niż 5 dni w tygodniu. Równocześnie podano, że w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-40, poznaj opinie o Olympus FE-250 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Tarnów.


 • Kursy walut 30.03.-03.04.15

  (...) kiedy odczyt danych o zatrudnieniu przypadał na Wielki Piątek, dane również silnie rozczarowały (120 tys., prog. 227 tys.), jednak w kolejnych miesiącach zostały zrewidowane do 216 tys (...)

 • Rynek walutowy 30.03.-03.04.15

  (...) prodolarowe. We wtorek i środę obserwowano nawet zejścia do poziomów rzędu mniej więcej 1,0715. Świece poniedziałkowa i wtorkowa były czarne, a więc kurs spadał w relacji do kursu (...)

 • Obroty na rynkach GPW III 2015 r.

  (...) łączna wartość obrotów akcjami na Głównym Rynku w marcu 2015 r., co oznacza spadek o 7,7% w porównaniu do marca 2014 r. 216,9 mln zł - tej kwoty sięgnęła wartość obrotów na rynku (...)

 • Kto nie pracuje w Wielki Piątek?

  (...) wolnym od pracy w więcej niż w połowie krajów Unii Europejskiej. W 2015 roku tego dnia nie będą pracować obywatele 15 z 28 krajów członkowskich: Austriacy, Bułgarzy, Cypryjczycy, Duńczycy, (...)

 • Limity cen w MdM podskoczyły

  (...) nowe wskaźniki w ramach . W większości miast zmiany są niewielkie, ale najczęściej pozytywne. Z 16 miejscowości, dla których te wartości są już znane (brakuje danych z Łodzi i Lublina) (...)

 • Antywirusy G Data zaktualizowane

  (...) ochrona przed keyloggerami, dostępna w najnowszej odsłonie , zapobiega próbom rejestrowania naciskanych klawiszy podczas korzystania z komputera przez użytkownika. Numery kart kredytowych oraz (...)

 • (Nie) Obowiązkowa kasa fiskalna u weterynarza?

  (...) usług są osoby, o których mowa we wstępie, uzyskany z tego tytułu obrót co do zasady musi być ewidencjonowany za pomocą . Mówi o tym art. 111 ustawy o VAT. Przepis ten zawiera także (...)

 • Polityka prorodzinna: będzie ulga na przedszkole w podatku dochodowym

  (...) zmian w ustawach o od osób fizycznych oraz od osób prawnych. Celem nowelizacji jest wprowadzenie do przepisów kolejnej ulgi o charakterze prorodzinnym, tym razem dotyczącej dofinansowania pobytu (...)

 • Ulga na dziecko bez polskiej rezydencji podatkowej

  (...) Córka wnioskodawcy urodziła się 25 grudnia 1993 r. Obecnie studiuje w Stanach Zjednoczonych, w związku z czym spełnia warunki określone w art. 6 ust. 4 ustawy o podatku dochodowym od osób (...)

 • Jakość paliw w Polsce 2014

  (...) kierowcom przeprowadzane są od 2003 r. Z roku na rok ich wyniki są coraz lepsze - w czasie pierwszych badań odsetek kwestionowanych próbek paliw ciekłych sięgał 30 proc. W następnych latach (...)

 • Wielkanoc 2015 to 20 godzin pracy

  (...) że statystyczny Polak przeznaczy na tegoroczne święta wielkanocne średnio 360 zł. Rachunek jest zatem dość prosty - jeśli zarabiasz średnią krajową, musisz przepracować ponad 20 godzin (...)

 • Opel Adam 1.4 Glam - bojowy słodziak

  (...) że Adam wygląda (taki malutki paradoks) i słodko, i bojowo. Uśmiechnięta mordka z żabimi oczkami, zwarty, zgrabny tyłeczek i kontrastowy dach niczym czapka paryskiego gawrosza. Opel znalazł (...)

 • ASUS prezentuje ZenBook Pro UX501

  (...) obraz w rozdzielczości 4K z gęstością 282 pikseli na każdy cal. Litowo-polimerowy akumulator o pojemności 96Wh pozwala na ponad sześć godzin pracy na jednym ładowaniu baterii. Wydajność (...)

 • EUR/USD - dziś ważne dane z USA

  (...) Francja, Wlk. Brytania, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Polska, Słowacja, Czechy, Węgry, Kanada, Australia Indie, Nowa Zelandia - Wielki Piątek, 03:45 (Chiny) - Indeks PMI dla usług (...)

 • Odpowiedzialność za długi spadkowe: zmiany

  (...) Dotąd „milczenie” spadkobiercy oznaczało przyjęcie spadku wprost, a tym samym nieograniczoną odpowiedzialność za długi wchodzące w skład spadku. Nowelizacja będzie zaś ochronić (...)

 • Dziś dane z rynku pracy z USA

  (...) a sceptycyzm po pierwsze bierze się z ostatnich słabych danych z gospodarki USA, szczególnie tych dotyczących aktywności w przemyśle (ISM). Po drugie inwestorom trudno uwierzyć, że po dwóch (...)

 • Jak pozycjonować sklep internetowy?

  (...) Przede wszystkim dlatego, że dzięki odpowiednim zabiegom i SEM szybciej trafisz do swojej wybranej grupy docelowej. Powinieneś dobrze znać swojego klienta; wiedzieć, jakie są jego (...)

 • S&P500 - możliwy spadek poniżej 2034 pkt.

  (...) giełdach w USA przełoży się na spadki na kolejnych sesjach (wykres 1). Spadki mogą być korekcyjne. W dalszej perspektywie oczekuję wzrostów. Dziś w kalendarzu: USA, Niemcy, Francja, Wlk. (...)

 • Chwilówka na święta - problemy na lata

  (...) obserwuje się rosnącą popularność tzw. „chwilówek”, czyli udzielanych przez . Takiej pożyczki udziela się przeważnie na 15 – 45 dni, a jej przedmiotem jest stosunkowo niewielka kwota (...)

 • Zwyczaje wielkanocne w różnych krajach świata

  (...) wielu miastach Ameryki Łacińskiej mieszkańcy uczestniczą w uroczystych procesjach. Często bierze w nich udział jadący na osiołku, przebrany za Jezusa aktor. Dzieci natomiast mogą wyżyć (...)

 • PGE z Energą i Enea z Tauronem? Ceny energii w górę

  (...) jej produkcja, dystrybucja i sprzedaż, zdominowały obecnie cztery firmy, kontrolowane przez państwo: Polska Grupa Energetyczna (PGE), i Energa. Innymi słowy, czterej główni gracze na tym rynku (...)

 • Systematyczne oszczędzanie: czy warto?

  (...) zastanowić, większość z nas oszczędza regularnie, a nie jednorazowo. To wbrew pozorom dość naturalny sposób gromadzenia gotówki. Nasze zarobki nie są przecież zazwyczaj wypłacane (...)

 • Wakacje 2015: jakie ceny w szczycie sezonu?

  (...) rezultaty najnowszego projektu TravelDATA: „Ranking Destynacji” polegającego na klasyfikacji destynacji pod względem ich atrakcyjności dla turystów oraz na klasyfikacji sprzedawanych do nich (...)

 • Ocena okresowa pracownika

  (...) sytuację na rynku, obserwować konkurencję i orientować się w potrzebach klientów. Konieczne jest też dobre rozeznanie we własnych możliwościach i zasobach - a przecież kluczową rolę w (...)

 • Spec-Maj Oława - Rozminowanie i oczyszczanie terenów z przedmiotów niebezpiecznych pochodzenia wojskowego.

  Czytaj więcej: Roboty ziemne i rozbiórkowe


strony : [ 1 ]
 
3
kwiecień 2015

kwiecień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,0748
CHF 3,9040
USD 3,7449
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.