eGospodarka.pl

 • Państwo opłaci składki za rodziców na urlopie wychowawczym

  (...) zmian w polityce rodzinnej. Dzięki niej więcej rodziców zostanie objętych ubezpieczeniem społecznym w czasie przerwy w aktywności zawodowej w związku z wychowywaniem dziecka. Budżet państwa (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-11, poznaj opinie o Bata Poland Torebka damska 929-4205 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Mrągowo.


 • Spółki prawa handlowego - dziedziczenie

  (...) odbyć na podstawie ustawy (dziedziczenie ustawowe) lub też na podstawie testamentu, wyrażającego ostatnią wolę spadkodawcy. Krąg spadkobierców może być zatem wyznaczony w dwojaki sposób (...)

 • Projektory Sony – D, E i S

  (...) komunikacji bezprzewodowej z tabletami i smartfonami za pośrednictwem aplikacji VueMagic Mobile Presenter firmy Pixelworks. Aplikacja ta umożliwia sterowanie projektorem, przeprowadzanie (...)

 • Urząd skarbowy przyjrzy się wirtualnym biurom

  (...) staje się korzystanie z usług firm, które proponują tzw. . Usługa polega na tym, iż za małą miesięczną opłatę (często nie przekraczającą 100 zł) możemy korzystać z adresu (...)

 • Podatek leśny i od nieruchomości do 16 sierpnia

  (...) zapłaty kolejnej raty i dla jednostek organizacyjnych. Jest to jednak dzień ustawowo wolny od pracy, co oznacza, że wpłaty można dokonać 16 sierpnia. Podatek leśny płacą zarówno osoby (...)

 • Lipiec: inflacja bazowa w górę

  (...) na temat inflacji bazowej w lipcu 2013. Według komunikatu banku centralnego, inflacja po wyłączeniu cen podlegających kontroli państwa wyniosła w lipcu 2013 roku 0,8 proc. wobec 0,1 proc. w (...)

 • Smartfon Kruger&Matz LIVE

  (...) z produkcji wyszukanych słuchawek z elementami drewna oraz eleganckich tabletów, poszerzyła swoją ofertę o smarfony. Model LIVE posiada czterordzeniowy procesor MSM8225Q Cortex A5, a także 1GB (...)

 • Import usług: obowiązek podatkowy w VAT przy zasadach ogólnych

  (...) znalazły się w art. 28b-28n . Reguła ogólna, zawarta w pierwszym z wymienionych przepisów mówi, że miejscem świadczenia usług w przypadku ich świadczenia na rzecz podatnika jest miejsce, w (...)

 • 8% stawka VAT na sprzedaż kory sosnowej

  (...) Wnioskodawca produkuje korę sosnową ogrodniczą, która poprawia właściwości fizykochemiczne i biologiczne gleby (pomaga ona w regulowaniu temperatury gleby, jej wilgotności, zapobiega (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania VII 2013

  (...) w lipcu oszacowana przez GUS na 1,1% (r/r). Ekonomiści spodziewali się odczytu na poziomie 0,5%. Aktualny wynik to wyraźnie więcej niż przed miesiącem (0,2%), ale wyraźnie mniej niż przed (...)

 • Zadłużenia i oszczędności Polaków w VII 2013

  (...) o 1,15 mld zł (0,2 proc.) do 529,3 mld zł. Banki mogły się poczuć nieco zawiedzione takim obrotem sprawy biorąc pod uwagę, że w czerwcu oszczędności klientów wrosły o 3,7 mld zł. Na (...)

 • Podwyżki cen energii nadwyrężają budżet domowy

  (...) na zlecenie portalu OptimalEnergy.pl, podwyżki cen energii elektrycznej mają najistotniejszy wpływ na stan Polaków. W odniesieniu do płci ten wskaźnik w przypadku kobiet jest jeszcze wyższy i (...)

 • Gdzie po najtańsze konto firmowe?

  (...) wynika, że w ubiegłym roku wyeksportowaliśmy towary za blisko 600 miliardów złotych, a sprowadziliśmy za prawie 640 miliardów. Dla firm zajmujących się obsługą handlu zagranicznego obok (...)

 • Nowe modele Chevroleta

  (...) więcej udogodnień i wyjątkowy wygląd Na wybranych europejskich rynkach klienci będą mogli zamówić popularnego, miejskiego w nowej wersji Bubble. Samochód otrzymał sportowy zderzak (...)

 • Atak phishingowy na klientów PKO BP

  (...) antywirusowego firmy ESET, podkreśla, że zarówno , jak i strony imitujące serwis PKO BP, do których kieruje zawarty w mailu odnośnik, zostały przygotowane na tyle skutecznie, że mogą zmylić (...)

 • Eurodolar znów w drodze na szczyty

  (...) temat możliwości zawężania programu QE3 począwszy od września. Zaowocowało to wyraźnym i dynamicznym umocnieniem się dolara amerykańskiego wobec innych walut. Tymczasem po 15:00 nastroje (...)

 • Kurs EUR/USD znajduje się na poziomie 1,3340

  (...) amerykańskiego rynku pracy. Tygodniowa liczba nowo zarejestrowanych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych uplasowała się bowiem na najniższym poziomie od 2007 roku, co z kolei podsyciło (...)

 • Rozkład czasu pracy: pracownik musi go poznać

  (...) przepisach wskazania, kiedy pracownicy powinni zostać poinformowani o rozkładzie czasu pracy. Stąd też u niektórych pracodawców w czasie, kiedy dochodziło do zmian produkcyjnych, pojawiał (...)

 • Możliwa silna przecena na GPW w piątek

  (...) kontynuację, a raczej przyspieszenie korekty widocznej tu i ówdzie już od środy. CAC40 stracił wczoraj 0,5 proc., DAX 0,7 proc., a FTSE nawet 2,6 proc. Przyczyną – według zachodnich (...)

 • Dział HR: spotkania z kandydatami najbardziej czasochłonne

  (...) przestrzeni ostatnich lat również w naszym kraju ewoluował. W zależności od firmy, osoby z tego działu sprawują obowiązki w różnych obszarach, np. zajmują się szkoleniami, wizerunkiem (...)

 • Ograniczenie QE3 zbliża się wielkimi krokami

  (...) Ograniczenie QE3 zbliża się wielkimi krokami, co podczas wczorajszej sesji odczuli posiadacze akcji na światowych giełdach. W minionym tygodniu wnioski o zasiłek dla bezrobotnych złożyło 320 (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców I poł. 2013

  (...) Urzędy Pracy, w okresie do stycznia do czerwca 2013 roku polscy pracodawcy zarejestrowali 146 253 dokumenty oświadczeń o zamiarze powierzenia wykonywania pracy bez konieczności uzyskania (...)

 • Polski sektor BPO liderem regionu

  (...) tego w Polsce. Analizują też rynki pracy i powierzchni biurowych w największych miastach celem zapewnienia inwestorom wsparcia przy podejmowaniu kluczowych decyzji związanych z relokacją do (...)

 • Honda Accord 2.4 i-VTEC Executive

  (...) nazwać rozwinięciem stylistycznym jego poprzednika. Stosunkowo prosty design siódmej generacji wzbogacono sporą dawką ostrych linii, dzięki czemu uzyskano nieco bardziej złożonego w formie (...)

 • Prawa autorskie: współtwórca i jego uprawnienia

  (...) móc mianować się współautorem dzieła należy wnieść w jego powstanie wkład niosący ze sobą pewną wartość kreatywną. Potwierdza to między innymi wyrok Sądu Najwyższego z dnia 5 lipca (...)

 • Mat - Oprogramowanie CAD/CAM, stacje graficzne, plotery i materiały eksploatacyjne.

  Czytaj więcej: Komputery


strony : [ 1 ] . 2
 
16
sierpień 2013

sierpień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2230
CHF 3,4154
USD 3,1665
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.