eGospodarka.pl

 • Forma opodatkowania działalności gospodarczej w 2017 r.

  (...) podatkiem dochodowym przychodów z firmy mieszczą się w dwóch ustawach (mowa tutaj oczywiście o opodatkowaniu osób fizycznych): ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawie o (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-12, poznaj opinie o Soraya Control & Care Antybakteryjna Antybakteryjny krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe czy przeglądaj oferty pracy z miasta zambrów.


 • Telefon Hykker Halo od 12 stycznia w Biedronce

  (...) dzięki intuicyjnemu menu. Ma czytelną i precyzyjną klawiaturę z dużymi, podświetlanymi klawiszami. Telefon Hykker Halo oferowany jest wraz z bazą, pozwalającą na wygodne ładowanie (...)

 • Upadłość konsumencka w modzie?

  (...) to rozwiązanie, na które częściej decydują się kobiety niż mężczyźni. W ubiegłym roku na jej ogłoszenie zdecydowało się 2416 pań i 1872 panów. W pierwszym przypadku wzrost wobec (...)

 • Duplikat faktury kosztowej w księdze przychodów i rozchodów

  (...) faktur nie są wcale takie rzadkie. Sytuacja taka na szczęście nie skutkuje tutaj utratą czy . Niemniej podatnik musi posiadać dowody księgowe, na podstawie których dokonuje zapisów w (...)

 • Jak szczegółowa ewidencja VAT (sprzedaży i zakupu) w 2017 r.?

  (...) Spółka prowadzi zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości. Jest też czynnym podatnikiem VAT i prowadzi ewidencje niezbędne do rozliczenia tego podatku. W ewidencji takiej ujmuje w (...)

 • Bank Millennium wprowadza Profil Zaufany

  (...) umożliwia jego posiadaczowi załatwianie wielu spraw urzędowych bez konieczności wychodzenia z domu, a za pośrednictwem elektronicznych serwisów urzędów, jak np. ePUAP, PUE ZUS oraz CEIDG (...)

 • Czy Trumponomika wyniesie kurs dolara na szczyty?

  (...) trzech filarach. Pierwszy z nich zakłada zauważalne obniżenie podatków dla konsumentów oraz przedsiębiorstw. Prezydent elekt zapowiada również zwiększenie wydatków infrastrukturalnych oraz (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w XII 2016 r.

  (...) Kredyty Konsumpcyjne (BIK Indeks - PKK) to wskaźnik, dzięki któremu zyskujemy informacje odnośnie rocznej dynamiki wartości wnioskowanych kredytów konsumpcyjnych. W grudniu minionego roku (...)

 • Obligacje GPW biją konkurencję na głowę?

  (...) giełdy, jako emitenta obligacji sprawiała, że można było spodziewać się dużego zainteresowania jej papierami ze strony inwestorów, jednak pewne obawy wiązały się z bardzo niską (...)

 • ASUS zapowiedział ZenBook 3 Deluxe

  (...) Obudowa została wykonana z litej bryły lotniczego stopu aluminium. Przechodzi ona 40 etapów obróbki, po których powstaje jedwabiste wykończenie z bardzo drobnymi koncentrycznymi okręgami (...)

 • W Boże Narodzenie porzucamy social media

  (...) posty opatrzone hashtagami, które opublikowano w okresie od 21 grudnia 2016 do 2 stycznia 2017 roku. Skupiono się na porównaniu aktywności przedpołudniowej (9:00 – 14:00) i popołudniowej (...)

 • Co czeka rynek mieszkaniowy w 2017 roku?

  (...) nas zaskoczyć. O ile nie wydarzy się coś zupełnie nieoczekiwanego jak rozpad Unii Europejskiej lub wybuch wojny, powinniśmy obserwować sytuację podobną jak w zakończonym niedawno 2016 (...)

 • Rekordowe wykupy na Catalyst w 2017 r.

  (...) w tym roku obligacji przedsiębiorstw z Catalyst, 2,24 mld zł to papiery wyemitowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego, Europejski Bank Inwestycyjny oraz listy zastawne banków hipotecznych, które (...)

 • Polscy przedsiębiorcy mocno odczuwają zmiany w podatkach

  (...) zaskakujące. Polscy przedsiębiorcy nie od dziś bowiem traktują biurokrację oraz zmiany legislacyjne jako jedne z największych wyzwań prowadzenia . Jednocześnie badani zaznaczają ogromną (...)

 • Dolar znów z problemami

  (...) niskim przekonaniem inwestorów. Na papierze wszystko przemawia za jego umocnieniem - od danych makro, przez nastawienie polityki monetarnej, po perspektywy ekspansji fiskalnej. Pierwsze nie (...)

 • Fundusze unijne dla edukacji

  (...) kapitału ludzkiego zostały skupione w celu tematycznym 10 tj. Inwestowanie w kształcenie, szkolenie oraz szkolenie zawodowe na rzecz zdobywania umiejętności i uczenia się przez całe życie (...)

 • S&P500 - cofnięcie

  (...) widoczna jest 5-falowa struktura. Nie jest ona jeszcze zakończona. W krótkim terminie oczekuję na lokalną korektę (podfala czwarta, czerwone oznaczenia), potem na jeszcze jeden szczyt (podfala (...)

 • EUR/USD - możliwa korekta płaska, spadki na ropie

  (...) - Sprzedaż detaliczna, 02:30 (Chiny) - Inflacja CPI, 06:00 (Japonia) - Indeks zaufania konsumentów, 08:45 (Francja) - Produkcja przemysłowa, 14:30 (Kanada) - Pozwolenia na budowę domów, 22:40 (...)

 • Audi A3 Limousine 2.0 TDI S tronic jest glamour

  (...) zaniemówiłem. Techniczna aktualizacja? No żesz… Ostatecznie moje zdumienie nie trwało długo. Naprawdę, ten wytrych językowy bardziej pasuje do restylingu auta niż określenia „lifting”. (...)

 • Umowa przewozu a umowa spedycji - odpowiedzialność

  (...) zobligowana jest do przewiezienia za wynagrodzeniem osoby lub rzeczy 1 z jednego miejsca na drugie przy użyciu odpowiedniego środka transportu. W umowie spedycji 2 spedytor zobowiązuje się do (...)

 • Diagonal - Oferuje meble biurowe, szkolne, socjalne, hotelowe. Sopot.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
10
styczeń 2017

styczeń 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3735
CHF 4,0737
USD 4,1270
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.