eGospodarka.pl

 • Kiedy zamiana nieruchomości z podatkiem dochodowym?

  (...) przez każda ze stron zobowiązuje się przenieść na drugą stronę własność rzeczy w zamian za zobowiązanie się do przeniesienia własności innej rzecz. Do zamiany stosuje się odpowiednio (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Nota obciążeniowo-uznaniowa, poznaj opinie o ModeCom AZA czy przeglądaj oferty pracy z miasta bolesławiec.


 • Catalyst 2017, czyli rynek jakiego jeszcze nie było

  (...) podstawie prospektu emisyjnego w 2017 r. już się rozpoczęły – zapisy na 40 mln zł zbiera Getin Noble Bank, którego prospekt (750 mln zł) pozwala na pozyskanie jeszcze 590 mln zł do (...)

 • Zakupy na raty - termin odliczenia podatku VAT

  (...) miesięczne, w grudniu 2016 r. zakupił komputer na raty. Otrzymał od sprzedawcy fakturę na cały zakup, zaś w informacjach tyczących się terminu i sposobu płatności zostały owe raty (...)

 • Własność nieruchomości za dożywotnią rentę w podatku dochodowym

  (...) 17 listopada 2015 r. wnioskodawca przeniósł na rzecz syna i synowej udział wynoszący 4/5 części we współwłasności nieruchomości, na którą składa się kamienicą. Udział ten (...)

 • Jak zarządzać ryzykiem na początku kariery?

  (...) może pozwolić szybciej ruszyć do przodu, być cenną nauką, a nawet zwiększyć zasobność portfela – podkreśla Joanna Żukowska ekspert międzynarodowego serwisu rekrutacyjnego (...)

 • Grupa Partner buduje kamienicę w Poznaniu

  (...) spółki Atrium Sielska 22 znajduje się 39 mieszkań - od kompaktowych kawalerek, przez kameralne mieszkania dwupokojowe, po większe, trzy- i czteropokojowe lokale. Do wszystkich przynależeć (...)

 • Polskie narzędzia marketingu, które warto poznać

  (...) nowych technologii i innowacji internetowych zdecydowanie nie jest najlepszym z pomysłów. Podobnie zresztą jak pozbawiony sensu jest marketing, który zupełnie nie zwraca uwagi na najświeższe (...)

 • Cyberprzestępczość w 2017 roku

  (...) W 2016 roku głośno mówiło się o szpiegostwie ze strony Rosjan, a nawet o ich zaangażowaniu w proces wyborów prezydenckich w USA. Jednak prawdziwe zagrożenie, z którym powinna liczyć się (...)

 • Smartfon Bluboo Picasso 4G

  (...) ze stopu cynku, dzięki czemu jest cienka, ale zarazem odporna na uszkodzenia. Obudowa została wykonana ze szczotkowanego aluminium oraz poliwęglanów. Smartfon ma 5-calowy wyświetlacz IPS o (...)

 • Kredyty mieszkaniowe w zapaści?

  (...) 2016 zdecydowanie nie należą do powalających. W dziesiątym miesiącu minionego roku udzielono 15 tys. kredytów mieszkaniowych na kwotę 3,4 mld zł, w jedenastym - 13,3 tys. kredytów (...)

 • Upadłości firm w Polsce 2016 r.

  (...) zarejestrowano 760 upadłości i restrukturyzacji polskich przedsiębiorstw, co oznacza, że względem 2015 roku mieliśmy wzrost na poziomie 2,6 proc. Dominującym rodzajem postępowania okazało (...)

 • Kolejny rok pod znakiem MdM

  (...) w branży kredytów hipotecznych były widoczne już od początku 2016 roku. Styczeń obfitował w sytuacje niepokoju zarówno z powodu wprowadzonego podatku bankowego, który spowodował wzrost cen (...)

 • Chiny napędzą dobra luksusowe

  (...) Company Luxury Study” wynika, że dobra luksusowe osobistego użytku (m.in. kosmetyki, ubrania, biżuteria) nie zanotowały w minionym roku żadnych zmian. Wartość tego segmentu rynku sięgała (...)

 • Rynek ubezpieczeń w Polsce to nie tylko wyższe ceny OC

  (...) Pomimo kryzysu cenowego w ubezpieczeniach komunikacyjnych, 2016 r. zdecydowanie należał do II działu ubezpieczeń. To za sprawą ubezpieczeń majątkowych, których wartość według danych PIU (...)

 • E-zakupy: co najchętniej kupujemy przed świętami?

  (...) sklepach internetowych panował największy ruch. Analiza objęła grudniowe odwiedziny witryn internetowych na przestrzeni lat 2011-2015. ─ E-zakupy cieszą się rosnącą popularnością i z (...)

 • Rynki rozpoczynają normalny handel

  (...) z Chin na początku roku na razie się nie materializują. Od 1 stycznia resetowi uległy limity zakupu dewiz i każdy obywatel Chin może zakupić równowartość 50 tys. USD. Po zeszłorocznej fali (...)

 • S&P500 - możliwy powrót na ostatnie szczyty

  (...) zmian. Z listopadowego dna widoczna jest 5-falowa struktura. Być może w krótkim terminie dojdzie do ataku na szczyt z poprzedniego tygodnia. Potem w kilkusesyjnej perspektywie możliwa jest (...)

 • EUR/USD - obrona wsparcia na 1.0465 USD

  (...) dzień wolny, 02:45 (Chiny) - Indeks PMI dla przemysłu, 09:30 (Szwajcaria) - Indeks PMI dla przemysłu, 10:30 (Wlk. Brytania) - Indeks PMI dla przemysłu, 14:00 (Niemcy) - Inflacja konsumencka (...)

 • Inwestycje mieszkaniowe. Ile budują deweloperzy?

  (...) Corp S.A. W 2016 roku do oferty weszło około 2500 mieszkań w 11 różnych lokalizacjach. W porównaniu z 1755 lokalami, które trafiły na rynek w 2015 roku oznacza to około 42 proc. wzrost. W (...)

 • Transport: przepisy drogowe w Hiszpanii i Gibraltarze

  (...) dotyczących poruszania się po drogach Hiszpanii nosi tytuł „Código de Tráfico y Seguridad Vial” czyli „Kodeks ruchu i bezpieczeństwa drogowego” 1. Dzieli się na paragrafy, ale w (...)

 • Leoplast - Producent kołpaków samochodowych.

  Czytaj więcej: Części i akcesoria


strony : [ 1 ]
 
3
styczeń 2017

styczeń 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4002
CHF 4,1137
USD 4,2271
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.