eGospodarka.pl

 • Oprocentowanie lokat bliskie zera

  (...) kolejny spadło oprocentowanie nowo zakładanych lokat gospodarstw domowych. Spadek jest jednak niewielki w porównaniu z tym, co działo się we wcześniejszych latach. Według NBP w grudniu 2015 r. (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Ustawa konsumencka w praktyce - poradnik przedsiębiorcy, poznaj opinie o Daewoo DV-2000S czy przeglądaj oferty pracy z miasta sopot.


 • Dlaczego emisja obligacji się opłaca?

  (...) Jedną z nich jest to, że środki pozyskane w ten sposób można wykorzystywać w elastyczny i efektywny sposób. Najczęściej emitentami są spółki holdingowe, które dzięki temu mogą (...)

 • Upadłości niemieckie, a kłopoty polskie

  (...) 2016 straty spowodowane niewypłacalnością firm wzrosły o niemal połowę „Pod koniec 2015 roku zakładaliśmy początkowo brak zmian w zakresie liczby orzeczeń niewypłacalności firm w 2016 (...)

 • Dane na fakturze VAT dokumentującej odwrotne obciążenie

  (...) są faktury dokumentujące sprzedaż w ramach . Warto wiedzieć Z początkiem 2017 r. zmienił się katalog towarów objętych mechanizmem odwróconego VAT-u. Dodatkowo ustawodawca rozszerzył jego (...)

 • Wspólność majątkowa a PCC od umowy pożyczki dla spółki z o.o.

  (...) Wnioskodawca jest wspólnikiem , której udzielił pożyczkę. Pożyczki takie w korzystają ze zwolnienia. Wnioskodawca jednakże pozostaje w ustroju wspólności małżeńskiej ustawowej. Dlatego (...)

 • Aplikacja Millennium kupi bilet i zapłaci za parking

  (...) wystarczy zalogować się do aplikacji Millennium, a następnie wybrać opcję Bilety i parkomaty.. Do kupienia biletu na przejazd komunikacją miejską konieczne jest podanie miasta, przewoźnika (...)

 • Jaki będzie rynek pracy 2017?

  (...) wkroczył w fazę przełomową i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta doczeka się kontynuacji także w nadchodzących miesiącach. Stopa bezrobocia ma pozostać na rekordowo niskim poziomie, a (...)

 • Węgry już wycofały zakaz handlu w niedzielę

  (...) o analizę skutków, jakimi obrodził na Węgrzech zakaz handlu w niedziele, oraz przyczyn, dla których węgierski rząd wycofał się z tego pomysłu. Na Węgrzech, podobnie jak w naszym kraju, . (...)

 • Debiut Money Makers TFI S.A. na NewConnect

  (...) MoneyManagers S.A. 5 lutego 2010 r. i prowadził działalność maklerską w zakresie zarządzania portfelami instrumentów finansowych. Od grudnia 2010 r. Emitent prowadzi działalność pod nazwą (...)

 • Kurczą się zaległości finansowe Polaków. Niestety, nie wszystkie

  (...) Największy wpływ na obniżenie wskazań Indeksu miał spadek wartości nieuregulowanych kredytów odnotowanych w . Grono osób spóźniających się z zapłatą minimum 60 dni zmniejszyło się o (...)

 • Automotive na gwałt szuka pracowników

  (...) Polska, Czechy, Niemcy, Rosja, Słowacja" potwierdza, że automotive to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi rodzimej gospodarki. - Nowe inwestycje, rekordowy eksport, a do tego (...)

 • Jak odzyskać odszkodowanie od zagranicznego ubezpieczyciela?

  (...) zagranicznego ubezpieczyciela wynikają z konstrukcji polskiego prawa. I tak, ustawa o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (Dz.U. 2015 poz. 1844) stanowi wprost, że zdolność (...)

 • Dolar ma problemy

  (...) przestał przebiegać w schemacie, jakiego inwestorzy się po nim spodziewali. Rynek długu USA ma zadyszkę w pchaniu rentowności wyżej, co podcina dolarowi skrzydła. Rynki nie mają klarownej (...)

 • S&P500 - pod oporem

  (...) widoczna jest 5-falowa struktura. Nie jest ona jeszcze zakończona. W krótkim terminie czeka nas jeszcze lokalna korekta (podfala czwarta, czerwone oznaczenia) i jeden szczyt (podfala piąta). Silny (...)

 • EUR/USD - odbicie, wsparcie na 1.0465 USD

  (...) - Indeks PMI dla usług, 09:15 (Szwajcaria) - Inflacja konsumencka, 10:30 (Wlk. Brytania) - Indeks PMI dla usług, 13:30 (Strefa Euro) - Protokół z posiedzenia ECB, grudzień, 14:15 (USA) - Raport (...)

 • Notebooki Acer Aspire VX, V Nitro i komputer stacjonarny Aspire GX

  (...) i Aspire VX Oba notebooki są wyposażone w 7. generacji procesory Intel Core i7-7700HQ zapewniające wysoką wydajność, rozrywkę w rozdzielczości 4K oraz długi czas pracy na baterii (...)

 • Alfa Romeo MiTo 1,4 TB 170 KM QV - czas na emeryturę

  (...) tego małego skrzata spod znaku Alfy Romeo. Na pytanie czy dzielnie przeciwstawia się coraz silniejszej konkurencji w postaci hot-hatchy typu Ford Fiesta ST, Peugeot 208 GTi czy Renault Clio R.S (...)

 • Wrogie przejęcie spółki akcyjnej: jak się chronić? Cz.4

  (...) większe, im większa jest płynność akcji spółki-celu. Dlatego też zagrożone przejęciem spółki często podejmują działania zmierzające do ograniczenia dostępności ich akcji lub też (...)

 • Grupa Azoty stawia na grafen

  (...) wiadomo było jeszcze, kto wygrał przetarg na budowę i uruchomienie linii do produkcji grafenu w Tarnowie. Wnioski do konkursu złożyły trzy krajowe podmioty, które przez ostatnie lata (...)

 • S-Meble - Meble na wymiar i systemy wyposażenia wnętrz. Pruszków.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
5
styczeń 2017

styczeń 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3766
CHF 4,0876
USD 4,1667
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.