eGospodarka.pl

 • Nowa ustawa o komornikach niewiele zmieni?

  (...) głównej mierze skupia się nad kwestiami związanymi ze zwiększeniem nadzoru nad komornikami. I tak np. prezes sądu rejonowego zyska prawo odsunięcia komornika od czynności na 30 dni, a także (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Z-15 , poznaj opinie o LG MC-7644AS czy przeglądaj oferty pracy z miasta środa wielkopolska.


 • Monitor iiyama XUB2792QSU-B1 z matrycą IPS WQHD

  (...) matrycę w technologii IPS o wysokiej rozdzielczości WQHD (2560x1440 pikseli). Technologia IPS gwarantuje znakomite odwzorowanie barw w całym spektrum, szerokie kąty widzenia oraz wysoki kontrast. (...)

 • Liczenie zaliczki na podatek w 2017 r. wg skali podatkowej

  (...) nie przekraczają 85 528 zł - płacą podatek dochodowy wg stawki 18%. Ci lepiej zarabiający od nadwyżki ponad ten limit podatek zapłacą wg stawki 32%. Na wartość wpływa jednak nie tylko (...)

 • Jaka stawka VAT do kosztów transportu sprzedanych towarów?

  (...) Wnioskodawca sprzedaje towary i akcesoria medyczne m.in. poprzez . Wówczas to towar jest dostarczany do klienta za pośrednictwem bądź operatorów pocztowych. Kupujący ponosi tutaj zarówno (...)

 • Branża farmaceutyczna: wydatki na reklamę I-III kw. 2016 r.

  (...) łykaniem leków i suplementów diety. Potwierdzeniem tego może być chociażby zrealizowane przez Federację Konsumentów badanie „Leki bez recepty - zwyczaje i preferencje konsumentów” (...)

 • Nowy rok na rynku nieruchomości. Co nas czeka?

  (...) nie jest żadnym zaskoczeniem, ale elementem stopniowego wprowadzania reguł Rekomendacji S. Zgodnie z zaleceniami KNF, od 1 stycznia br. kredytobiorca powinien dysponować gotówką w wysokości 1/5 (...)

 • Ubezpieczenie OC, czyli 10 lat strat

  (...) zmian składek i wypłat z OC można dokonać na stronie Polskiej Izby Ubezpieczeń. Ich analiza pozwala stwierdzić, że ostatni zysk techniczny z obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego miał (...)

 • Nowe smartfony Samsung z serii Galaxy A

  (...) (2017) mają wodo i pyłoodporną obudowę zaprojektowaną zgodnie z normą IP68. Chroni ona telefon przed wodą (do 1.5m przez 30 minut), piaskiem i pyłem, umożliwiając korzystanie z urządzenia (...)

 • Inwestowanie pieniędzy w cieniu polityki. W co inwestować?

  (...) znakiem wydarzeń politycznych, które będą wpływały na rynki i zachowania inwestorów. Przed nami niezwykle ważne dla Unii i Europy wybory prezydenckie we Francji. Główne ryzyko wiąże się (...)

 • Obrót gotówkowy znowu w modzie?

  (...) siedmiu detalicznych bankach na jedenaście notowanych na giełdzie wyniosła 496 mld zł. Już ponad połowę z tej puli, 253,3 mld zł klienci przetrzymują na rachunkach bieżących. Na lokatach (...)

 • Polski eksport i import z nadzieją patrzą na nowy rok

  (...) na przełomie III i IV kwartału minionego roku wśród przedstawicieli handlujących z zagranicą firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Odpowiedzi udzielone przez ankietowanych (...)

 • Ataki DDoS na przynętę

  (...) DDoS (ang. Distributed Denial of Service), których kluczową funkcją jest zatrzymywanie funkcjonowania infrastruktury IT, bywają wykorzystywane jako element taktyki cyberprzestępczego (...)

 • Rośnie sektor BPO/SSC. Warszawa dogania Kraków

  (...) jest jako jedna z najbardziej atrakcyjnych dla sektora lokalizacji regionu Centralnej i Wschodniej Europy. Co więcej, jej atrakcyjność inwestycyjna zdaje się nie przemijać. - Nasza stolica (...)

 • Leasing konsumencki: jakie zalety?

  (...) finasowania w stosunku do kredytu konsumenckiego na samochód. W stosunku do kredytu posiada kilka zalet, które mogą przekonać do tej formy finansowania: Po pierwsze - Zobowiązania z tytułu (...)

 • S&P500 - pod kluczowym oporem na poziomie 2248 pkt.

  (...) widoczna jest 5-falowa struktura. Być może w krótkim terminie dojdzie do ataku na szczyt z poprzedniego tygodnia. Potem w kilkusesyjnej perspektywie możliwa jest realizacja zysków. Wsparcie jest (...)

 • Nowy Rok startuje ospale

  (...) inwestycyjne, ale prawdziwy rozruch rynków finansowych jest opóźniony o kilkanaście godzin. Handel w Azji był płaski na rynku walutowym, a na giełdach i surowcach nie istniał. Marazm nie (...)

 • Rynek nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych III kw. 2016

  (...) miast ceny nieruchomości okazały się nieznacznie wyższe. Taka sytuacja miała miejsce m.in. w Gdyni i Warszawie, gdzie dostrzegalny był niewielki wzrost średnich cen, co znajdowało swe (...)

 • EUR/USD - poświąteczny marazm

  (...) Brytania, Chiny, Nowa Zelandia, Kanada, Australia, - Nowy Rok, dzień wolny, Japonia - dzień wolny, 09:00 (Polska) - Indeks PMI dla przemysłu, grudzień(prognoza 51,8, poprzednio 51,9), 09:55 (...)

 • Hyundai Tucson 1.7 CRDi Style – pozytywne zaskoczenie

  (...) którego nazwa jest równie bezduszna jak jego design, choć ten model zyskał spore grono zwolenników na rynku rozsądnie skonfigurowanym cennikiem. Tucson to zupełnie inna bajka. Jego nadwozie (...)

 • Sukcesja firmy transportowej

  (...) wizja emerytury w ciepłych krajach lub zacisznym domku pod lasem wygląda znakomicie. Dodatkowo, w wielu z nas pokutuje przekonanie, że „nieszczęścia przytrafiają się innym”, co, jak wiemy, (...)

 • Mobyland - Oficjalna strona sieci telefonii komórkowej.

  Czytaj więcej: Sieci komórkowe


strony : [ 1 ]
 
2
styczeń 2017

styczeń 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4157
CHF 4,1209
USD 4,2106
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.