eGospodarka.pl

 • Globalny rynek fuzji i przejęć w 2015 r.

  (...) się transakcje strategiczne, w których zdecydowanym liderem okazały się Stany Zjednoczone, ponieważ to właśnie na nie przypadło 62% wszystkich tego rodzaju transakcji, a wśród nich dwie o (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WG, poznaj opinie o Mastercook KGE 3440 B PLUS czy przeglądaj oferty pracy z miasta rawicz.


 • Wynagrodzenia kobiet i mężczyzn w 2014 roku

  (...) na stanowiskach dyrektorów otrzymywali miesięcznie wynagrodzenie 13 800 PLN brutto, czyli o prawie 4 tys. PLN więcej niż kobiety. Mniejsza różnica występowała na szczeblu kierowniczym, na (...)

 • "Nienawidzę swojej pracy" – taki wpis najczęściej spotkamy na Twitterze

  (...) znakach IMM sprawdził, gdzie w 2015 roku Polacy publicznie wyrażali swoje niezadowolenie z wykonywanej pracy. Monitorowane były deklaracje takie jak „nie lubię” bądź „nienawidzę” (...)

 • Złe kredyty we frankach: czy frankowicze faktycznie potrzebują pomocy?

  (...) jest około 3,50% kredytów we franku W miarę upływu czasu, coraz więcej z każdego roku, jest spłacanych nieterminowo. Tego spadku jakości „hipotek” trudno uniknąć, ponieważ przez (...)

 • Co czeka rynki walutowe w 2016 roku?

  (...) w tym tygodniu najprawdopodobniej okaże się mało znacząca, przeanalizujmy kilka najważniejszych dla rynku – a przynajmniej dla nas – . Problemy banków centralnych grupy G3: dywergencja (...)

 • Zmniejszamy PIT za 2015 r.: leasing operacyjny i umowa sponsoringu

  (...) w 2016 r., wykażemy osiągnięte w 2015 r. przychody i poniesione koszty. Być może nabyliśmy w tym roku prawo zastosowania w rocznym PIT-cie odliczeń od dochodu (przekazaliśmy darowiznę na dom (...)

 • Strażnik straży miejskiej zapłaci podatek od ekwiwalentu za pranie

  (...) Wnioskodawca wypłaca strażnikom ekwiwalent miesięczny za pranie umundurowania. Ekwiwalent ten jest wypłacany na podstawie art. 21 ust. 1 ustawy o strażach gminnych z dnia 29 sierpnia 1997 r. w (...)

 • Rynek pracy kwitnie. Emigracja zarobkowa również

  (...) okres polskiego w ciągu ostatnich 8 lat. 12 miesięcy wystarczyło, aby bezrobocie zmniejszyło się o ponad 2 pp., w efekcie czego liczba bezrobotnych skurczyła się o niemal 300 tysięcy. Są (...)

 • Nieaktualny Android to norma

  (...) Q3/2015, eksperci z G DATA sprawdzili wersje Androida zainstalowane na smartfonach i tabletach z zabezpieczeniami G DATA. Około 80 procent używa starszych wersji Androida, z niezabezpieczonymi (...)

 • Gospodarka odpadami: jakie zmiany w nowym roku?

  (...) zmiany w obszarze . Od 1 stycznia zaczną obowiązywać nowe zasady zbiórki elektroodpadów oraz systemu recyklingu pojazdów, niektórych przedsiębiorców zacznie obowiązywać również (...)

 • Sporządzenie i wycena spisu z natury na koniec 2015 r.

  (...) remanentu jest rzetelność, zgodność ze stanem rzeczywistym oraz należyta staranność. W związku z tym powinien on posiadać odpowiedni arkusz. W powinny znaleźć się przede wszystkim takie (...)

 • Jak podatek bankowy wpłynie na firmy ubezpieczeniowe?

  (...) prowadzące działalność ubezpieczeniową i reasekuracyjną został ustalony na dużo wyższym poziomie niż . Projekt obecnie zakłada, że bankowcy będą zobowiązani do opłacania podatku w (...)

 • Brexit: 3 scenariusze wyjścia Wielkiej Brytanii z UE

  (...) wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, bez nowej Umowy o wolnym handlu (FTA) mogą wynieść 30 mld GBP do roku 2019 Marże mogą spaść z uwagi na większe koszty nakładów oraz gorsze (...)

 • Internet Rzeczy - o krok przed rewolucją

  (...) na kończące się produkty spożywcze, zanim zdąży się o tym pomyśleć? Samochód, który sam umówi właściciela na konieczną wizytę serwisową? To tylko kilka przykładów zastosowania (...)

 • EUR/USD - możliwe spadki w rejon 1.0870 USD

  (...) Brytania) - Indeks cen nieruchomości Nationwide (m/m), 10:00 (Strefa Euro) - Podaż pieniądza, 13:00 (USA) - Wnioski o kredyt hipoteczny, 14:00 (Polska) - Saldo rachunku bieżącego, 16:00 (USA) (...)

 • S&P500 - powyżej oporu (2070 pkt.)

  (...) możliwe jest przesilenie i wejście co najmniej w korektę wzrostów z dna z połowy grudnia. W dalszej kilkutygodniowej perspektywie oczekuję spadków. W pierwszym kwartale 2016 indeks może (...)

 • Jak zatrudnić cudzoziemca?

  (...) dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz rozporządzenia wykonawcze. Wniosek o zezwolenie pracodawca składa do wojewody wraz z pełną dokumentacją (...)

 • Rada Rodziców to nie Rada Nadzorcza

  (...) Ministrze Edukacji Narodowej została powołana Rada Rodziców, której zadaniem jest szeroka integracja środowisk rodzicielskich oraz stworzenie płaszczyzny dyskusji i wymiany poglądów we (...)

 • Bankowość elektroniczna w Polsce - od okienka do smartfona

  (...) – użytkownicy otrzymali do niej oficjalnie dostęp w 1991 roku, a sześć lat później liczba osób korzystających z internetu wynosiła zaledwie milion (wg danych otrzymanych podczas badania (...)

 • Mojito Networks Sp. J., Wrocław - Firma świadczy kompleksowe usługi z dziedziny IT dla firm. Rozwiązuje problemy z komputerami, Internetem, pocztą, siecią komputerową. Zaopatruje firmy w sprzęt komputerowy, uruchamia usługę Black Berry, tworzy i zarządza stronami WWW.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
30
grudzień 2015

grudzień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2423
CHF 3,9165
USD 3,8801
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.