eGospodarka.pl

 • Pojęcie czynności odpłatnej i zapłaty w podatku VAT

  (...) co do zasady – jest wszystko, co stanowi zapłatę, którą dokonujący dostawy towarów lub usługodawca otrzymał lub ma otrzymać z tytułu sprzedaży od nabywcy, usługobiorcy lub osoby (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-UA 11, poznaj opinie o Panasonic DMW-LT55 czy przeglądaj oferty pracy z miasta bytów.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 50/2015

  (...) obecnie polska gospodarka jest niemal idealnie zrównoważona, ze wzrostem gospodarczym zbliżonym do potencjału i stopą bezrobocia zbliżoną do naturalnej. Ministerstwo Rozwoju Prognozuje, że w (...)

 • Jakie ceny mieszkań dwupokojowych w ofercie deweloperów?

  (...) Corp We wszystkich naszych inwestycjach dostępne są mieszkania dwupokojowe o powierzchni około 40 m kw., ale ich udział w strukturze może być różny. Decyduje o tym lokalizacja. W (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 50/2015

  (...) priorytet, a jest nim przywrócenie inflacji do celu, a więc do poziomu ok. 2 proc. Przedłużony jest program luzowania ilościowego (QE) do 2017 r. i obniżona jest stopa depozytowa o 10 pkt (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 50/2015

  (...) największym emitentem CO2 (85 proc. energii wytwarza się w elektrowniach węglowych). Rząd tego kraju realizuje program przemiany struktury energetycznej i stawia teraz na instalacje pozwalające (...)

 • Świąteczne zakupy online: zwrot towaru

  (...) Zgodnie z przepisami ustawy o , konsumentom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie do 14 dni. W myśl tego zapisu internauci mogą zwrócić towar kupiony (...)

 • Toyota Century, limuzyna japońskiego cesarza

  (...) – czyli po angielsku Stulecie. Nazwana tak z okazji setnej rocznicy urodzin pana Sakichiego Toyody, która przypadała w 1967 roku. To właśnie wtedy na rynek trafiła pierwsza generacja flagowej (...)

 • Poluj na kupony rabatowe. To tańsze zakupy przez Internet

  (...) skupiają naszą uwagę nawet wówczas, gdy udajemy się na codzienne zakupy spożywcze, gdzie za produkty nie wysupłujemy z portfela tyle, ile np. w butikach. Uśmiechem w stronę kupujących są (...)

 • Fokusownia - Zawiera informacje o niezależnej fokusowni.

  Czytaj więcej: Badania rynku


strony : [ 1 ]
 
13
grudzień 2015

grudzień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3471
CHF 4,0186
USD 3,9718
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.