eGospodarka.pl

 • Dla kogo BMW 430 Gran Coupe?

  (...) bo ja niestety nadal nie do końca łapię sensu produkowania samochodu, który choć coupe chciałby być, w żaden sposób nim nie jest. BMW jednak, wzorem swoich głównych rywali, nie odpuszcza w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3o, poznaj opinie o Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów czy przeglądaj oferty pracy z miasta ozimek.


 • Obligacje skarbowe – oferta I 2016

  (...) Państwa Jak poinformował resort finansów, w pierwszym miesiącu nadchodzącego roku oprocentowanie "dwulatek" będzie wynosić 2,00% w skali roku. Pozostałe obligacje w pierwszym okresie (...)

 • Telefon myPhone 3210 od 24 grudnia w Biedronce

  (...) wyposażonym w wyświetlacz LCD o przekątnej 1.77 cala. Duże podświetlane klawisze z funkcją podpowiedzi głosowych podnoszą komfort użytkowania. Wbudowana bateria o mocy 800 mAh zapewnia (...)

 • mKantor dla klientów indywidualnych od mBanku

  (...) o klientach, którzy wyjeżdżając za granicę chcą kupić walutę, a także osobach zarabiających w dolarach czy euro, którzy wymieniają wynagrodzenie na złotówki. Dzięki naszemu (...)

 • Podatek liniowy od firmy w 2016 r.

  (...) bez względu na wysokość osiągniętego dochodu. W rachunku podatkowym pozwala na uwzględnienie kosztów uzyskania przychodu. Przy określaniu prawa do niego nie ma znaczenia rodzaj działalności (...)

 • Sprzedaż zmodernizowanej kamienicy z mieszkaniami a korekta VAT

  (...) Wnioskodawca nabył w 2011 r. do dwie kamienice od osoby nieprowadzącej firmy. Zakup nastąpił bez podatku VAT. Kamienice te posiadają w sumie 13 lokali mieszkalnych oraz po dwa lokale użytkowe (...)

 • Ubezpieczenie turystyczne: święty spokój za 132 zł

  (...) że w razie nieszczęścia zostaną pokryte wszystkie poniesione koszty i otrzymamy satysfakcjonujące odszkodowanie w razie trwałych uszczerbków na zdrowiu. Aby uniknąć nieporozumień z (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce XI 2015

  (...) do sprzedaży w listopadzie były w 10 z 18 największych polskich miast wyższe, a w 8 minimalnie niższe niż w październiku. Z analizy serwisu Morizon.pl wynika, że po raz kolejny zmiany te (...)

 • Wyniki ubezpieczycieli I-IX 2015

  (...) pozycję stanowiła składka. W okresie trzech kwartałów 2015 r. składka przypisana brutto ogółem wyniosła 40 882,2 mln zł (więcej o 0,2% niż w okresie trzech kwartałów 2014 r.), z czego (...)

 • Wyniki finansowe banków I-IX 2015

  (...) o 5,9% do 41,5 mld zł. Wynik z tytułu odsetek obniżył się o 8,2% do poziomu 26,0 mld zł. Wynik z tytułu opłat i prowizji osiągnął wartość 10,0 mld zł (spadek o 2,3%). Ponadto, w okresie (...)

 • Czego szukamy w wyszukiwarce Google po Świętach? GPS, sukienki i... prezenty

  (...) obdarowaniu bliskich i rozpakowaniu prezentów, zaczynają wyszukiwać korzystnych okazji cenowych. Liczba zapytań o wyprzedaże, wpisywanych w wyszukiwarkę Google, jest najwyższa zaraz po (...)

 • Jaki wzrost wynagrodzeń na świecie w 2016 roku?

  (...) 2016 r. europejscy pracownicy mogą się spodziewać przeciętnego wzrostu płac na poziomie 2,8%, który po uwzględnieniu 0,5-proc. stopy inflacji, przełoży się na realny wzrost wynagrodzeń o (...)

 • Pozwolenie na budowę: deweloperzy ocenili czas oczekiwania

  (...) po raz kolejny podjął się weryfikacji sprawności urzędów w największych miastach Polski. Tym razem zwycięzcą okazał się Szczecin, gdzie w 2014 roku wydano w terminie 41% decyzji o (...)

 • Handel detaliczny w Polsce 2016: prognozy Coface

  (...) zanotuje solidne poziomy wzrostu gospodarczego, tj. 3,5 proc. w tym roku i 3,4 proc. w 2016 r. Gospodarka korzysta na dobrej sytuacji na rynku pracy, potwierdzonej przez najniższą od 7 lat oraz (...)

 • Usługi dla biznesu chcą nowoczesnych biur

  (...) ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland.„Firmy z tego sektora bez dwóch zdań cechuje dynamiczny wzrost zatrudnienia. Jak pokazują to statystyki ABSL, od 2013 (...)

 • EUR/USD - możliwy powrót na 1.0870 USD

  (...) Wlk. Brytania, Nowa Zelandia - dzień wolny, 00:50 (Japonia) - Produkcja przemysłowa s.a., wst. (m/m) listopad (-1%, prognoza -0,6%, poprzednio 1,4%), Sprzedaż detaliczna (r/r) listopad (-1% (...)

 • DAX - pod oporem (10 800-10 832 pkt.)

  (...) możliwe są korekcyjne spadki. Potem prawdopodobnie zobaczymy jeszcze jeden ruch w górę. To może zakończyć wielosesyjną korektę spadków ze szczytu z października. W dalszej kilkutygodniowej (...)

 • Czy będzie trudniej o kredyt mieszkaniowy? Deweloperzy odpowiadają

  (...) Corp na pewno będzie miało wpływ na zdolność nabywczą klientów i sprzedaż mieszkań, jednak mniejszy niż można by się spodziewać. Po pierwsze, wkład na poziomie 20 proc. od dłuższego (...)

 • Faktoring: teoria i praktyka

  (...) przed terminem ich wymagalności. Kluczowym kryterium wskazującymi na możliwość skorzystania z finansowania w formie faktoringu jest sprzedaż z odroczonymi terminami płatności do regularnych (...)

 • Przyjaźń w pracy - czy to dobry pomysł?

  (...) należy precyzyjnie oddzielić od osobistego. Inni przeciwnie - zwracają uwagę na zalety łączenia tych dwóch sfer. Kto ma rację? Prawda i w tym przypadku leży po środku. Plusy i minusy (...)

 • Sądecki Bartnik - Gospodarstwo pasieczne, skup, uszlachetnianie, konfekcjonowanie i sprzedaż produktów pszczelich: miodów, oraz pyłku kwiatowego, pierzgi, mleczka pszczelego, propolisu i wosku.

  Czytaj więcej: Pszczoły


strony : [ 1 ]
 
28
grudzień 2015

grudzień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2448
CHF 3,9114
USD 3,8663
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.