eGospodarka.pl

 • Mieszkanie dla Młodych: niższe limity cenowe w Gdańsku

  (...) chcąc skorzystać z dofinansowania przy zakupie mieszkania na kredyt w w województwie pomorskim trzeba będzie dostosować się do nowych limitów cenowych. Osoby chcące zaciągnąć (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pełnomocnictwo - podpisywanie deklaracji, poznaj opinie o Top Choice Szczotka do kąpieli czy przeglądaj oferty pracy z miasta dębno.


 • L4 w formie elektronicznej po 1 stycznia 2016

  (...) nie zawsze jest w stanie wykonywać swoje obowiązki, dlatego (jeśli tak zaleci mu lekarz) powinien zostać w domu. Takie czasowe zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy dokumentowane jest (...)

 • Zalegasz ze spłatą raty? Przygotuj się na wyższe odsetki karne

  (...) ze spłatą raty, bank nalicza nam wyższe odsetki. Karne oprocentowanie nie może być jednak większe niż określone przez przepisy oprocentowanie maksymalne. Dotychczas wynosiło ono (...)

 • Prokurent odpowie za zobowiązania spółki z o.o.

  (...) jest prokurą samoistną (z uprawnieniem do samodzielnej reprezentacji) czy łączną (wraz z innym prokurentem) pozwala na prowadzenie spraw reprezentowanego podmiotu, a jednocześnie – brak (...)

 • Kursy walut 28-31.12.15

  (...) najwyższej póki będzie dokładnie analizowana pod kątem, czy dokłada, czy odejmuje argumentów Fed za szybszą ścieżką normalizacji polityki monetarnej. Pierwszy test będzie już w (...)

 • UOKiK: 1&1 Internet może przejąć home.pl

  (...) usługami w (m.in. hostingiem, rejestracją i utrzymaniem stron internetowych). W trakcie postępowania do Urzędu wpłynęły sygnały z rynku wyrażające wątpliwości w sprawie wpływu (...)

 • Sprzedaż nieruchomości (rolnych) w podatku od czynności cywilnoprawnych

  (...) ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 9 września 2000 r. o podatku od czynności cywilnoprawnych (u.p.c.c.), podatkowi podlegają określone tam czynności cywilnoprawne m.in. . Natomiast, jak wskazuje art. 2 (...)

 • Podatek od sprzedaży domowej żywności poza działalnością

  (...) r. art. 20 ustawy o PIT zostanie dodany ust. 1c. To właśnie na jego podstawie katalog przychodów z innych źródeł zostaje poszerzony o przychody ze sprzedaży przetworzonych w sposób inny niż (...)

 • Miejsce reklamowe w programie komputerowym także na ryczałcie

  (...) Wnioskodawca stworzył po godzinach pracy o charakterze użytkowym dla oraz tabletów. Dystrybucją tego programu komputerowego zajęła się zagraniczna firma (ze Stanów Zjednoczonych) poprzez (...)

 • 1/3 płatności online nie jest bezpieczna

  (...) 500 przedstawicieli firm, z czego 131 to przedstawiciele banków i serwisów płatniczych reprezentujących 26 państw. Jego wyniki dowodzą, że wiele banków i firm obsługujących płatności (...)

 • Biurowce w Warszawie: rozmach na wielką skalę

  (...) którego budowa zakończy się w pierwszej połowie przyszłego roku, zostało już wynajęte 75 proc. z ponad 100 tys. mkw. powierzchni. Po oddaniu przez HB Reavis najemców miało już 60 proc (...)

 • EUROFINAS: kredyty konsumpcyjne III kw. 2015

  (...) w porównaniu z III kw. 2014 roku wzrost wartości nowo udzielonych kredytów sięgnął 9,3%. To bardzo dobry wynik i już dziesiąty z rzędu kwartał, w którym kontynuacji doczekała się (...)

 • 5 trendów w oprogramowaniu dla firm 2016

  (...) się pięć trendów, które przedsiębiorcy powinni zrozumieć i wdrożyć, aby w kolejnych latach móc skutecznie rozwijać swój biznes. Trend 1 – Internet rzeczy Efektywne powinno zbierać (...)

 • Płatność kartą Visa: przed Świętami wydawaliśmy średnio 13,4 mln złotych na godzinę

  (...) grudnia br. przy pomocy kart Visa Polacy wydawali średnio 322 mln złotych dziennie, dokonując 4,4 mln transakcji. W przeliczeniu daje to średnio 13,4 mln złotych i 184 tys. zł na godzinę oraz (...)

 • EUR/USD - w nudnej wąskiej konsolidacji

  (...) Japonia, Szwajcaria, Węgry, Francja, Czechy, Włochy - dzień wolny 14:30 (USA) - Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, 15:45 (USA) - Indeks Chicago PMI grudzień. Kalendarz ma charakter (...)

 • TOP 10 zmian w prawie w 2015 roku

  (...) TOP 10 zajmuje ustawa z dnia 20 lutego 2015 r. o zmianie ustawy – oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2015 r. poz. 443), która weszła w życie w dniu 28 czerwca 2015 r. Głównym celem tej (...)

 • OZE - nadzieja na niezależność

  (...) wiążący w całej UE, na Polsce już spoczywają pewne zobowiązania. Zgodnie z unijną dyrektywą udział energii odnawialnej w naszym kraju w zużyciu całościowym ma wzrosnąć do poziomu co (...)

 • Zmiana pracy? Przyjrzyj się przyszłemu pracodawcy

  (...) jedynie chęcią znalezienia źródła dochodu. Kandydaci mają coraz częściej konkretne oczekiwania związane z pracodawcą oraz miejscem, w którym będą wykonywali swoją pracę. Zanim więc (...)

 • Rekordowe ceny nieruchomości 2015

  (...) w samym sercu miasta, w jego prestiżowej części tuż przy Trakcie Królewskim. Pięciopiętrowy obiekt, w którym znalazło się 41 mieszkań, zasłynął w tym roku historią o sprzeciwie (...)

 • Czy Autosan się odrodzi?

  (...) tego roku Andrzej Duda podróżował po Polsce, jak pamiętamy, „Dudabusem”. Konkretnie, był to Autosan 111AT. Potem pojazd „przejęła” kandydatka PiS na premiera Beata Szydło (...)

 • S&P500 - realizacja zysków

  (...) możliwe są dalsze spadki. Mogą one znieść 50% fali wzrostowej. Potem możliwy jest powrót w rejon grudniowego szczytu. W dalszej kilkutygodniowej perspektywie oczekuję spadków. W pierwszym (...)

 • Dworzec Centralny znów z reklamą wielkoformatową

  (...) roku powróci na elewację Dworca Centralnego od strony al. Jana Pawła II będzie miała 51 na 8,25 m. Na wielkim formacie pojawi się reklama jednej z firm telekomunikacyjnych, ale już w lutym (...)

 • Za naprawę zawieszenia i felgi zapłaci zarząd dróg

  (...) stan nawierzchni Zarządca drogi publicznej jest tym podmiotem, który odpowiada za uszkodzenia wywołane niewłaściwym stanem nawierzchni. W zależności od rodzaju drogi, rolę jej zarządcy (...)

 • Doradca finansowy - to warto o nim wiedzieć

  (...) gdy już nie będziemy mogli uniknąć kontaktu z Doradcą Finansowym? Po pierwsze kim jest taki Doradca? I jakie ma uprawnienia do doradzania? Polskie prawo nie wymaga od Doradcy posiadania (...)

 • Lemon - Sprzedaż krajowych i zagranicznych warzyw i owoców. Kołobrzeg.

  Czytaj więcej: Warzywa i owoce


strony : [ 1 ]
 
31
grudzień 2015

grudzień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2615
CHF 3,9394
USD 3,9011
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.