eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 30/2015

  (...) roku Polska miała ok. 38 mln. 457 tys. osób a więc o ok. 21 tys. mniej niż na koniec 2014 r. i 27 tys. mniej w skali roku. W porównaniu z pierwszym półroczem ub. zanotowano ujemny przyrost (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE, poznaj opinie o Polpharma Pyralgina czy przeglądaj oferty pracy z miasta szczytno.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 30/2015

  (...) wobec Europejskiego Banku Centralnego w kwocie 4,2 mld euro (chodzi tu o 3,5 mld euro tytułem wykupu zapadalnych greckich obligacji oraz o 700 mln euro odsetek). Wcześniej także Międzynarodowy (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 30/2015

  (...) o planach rozbudowy Gazociągu Północnego. Wszystko wskazuje na to, że zdolność transportowa gazu zostanie podwojona (zbudowane będą dwie dodatkowe nitki) Chińskie Jing-Jin-Ji to w (...)

 • MdM na rynku wtórnym nie zaszkodzi deweloperom?

  (...) LC Corp S.A. Rozszerzenie na rynek wtórny będzie miało umiarkowany wpływ na sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym w największych aglomeracjach. Zmiana pomoże natomiast nabywcom w mniejszych (...)

 • Jak marketing sensoryczny wspiera sprzedaż?

  (...) i przetwarza odbierane bodźce nieświadomie, kierując się głównie emocjami – ok. 80 procent reakcji wywołują zmysły, a mózg jedynie próbuje je analizować. Marketing sensoryczny opiera (...)

 • Wizerunek w sieci: jak i kiedy odpowiadać na negatywne komentarze?

  (...) komentarze należy traktować tak samo. Czasem angażowanie się w dyskusję ze zdegustowanym użytkownikiem sprawi, że ten zmieni swoje zdanie, a inni zobaczą firmę w lepszym świetle, innym (...)

 • Praca w Anglii: ile zarabiają Polacy?

  (...) Wielka Brytania wraz ze Szwecją i Irlandią całkowicie otworzyły swój rynek pracy dla imigrantów z nowych państw Unii Europejskiej. Wielka Brytania stała się jednym z głównych kierunków (...)

 • Metal-Fach - Producent kotłów centralnego ogrzewania, zestawów solarnych i kolektorów rurowych. Doradztwo techniczne oraz indywidualna obsługa.

  Czytaj więcej: Grzejnictwo


strony : [ 1 ]
 
25
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1195
CHF 3,9159
USD 3,7654
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.