eGospodarka.pl

 • Fiat Doblo po kilku ciekawych zmianach

  (...) pokonywaniem testu łosia sunąc dachem po asfalcie i gwarantują komfort, którego nie powstydziłyby się dzisiejsze kompakty. Nie inaczej jest z będącym już na rynku dłuższą chwilę (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-8C, poznaj opinie o Grundig HD 7580 "Ionic" czy przeglądaj oferty pracy z miasta radomsko.


 • Rejestracja REGON VI 2015

  (...) danych z REGON-u, zarejestrowanych zostało 25 518 jednoosobowych działalności gospodarczych. To liczba , kiedy powstało o 130 firm więcej. Jak widać, nie jest to oszałamiająca wartość, a (...)

 • Konieczny nadzór fiskusa nad odliczaniem VAT od paliwa do osobówek?

  (...) przełomowym. A to dlatego, że z jego początkiem po raz pierwszy w historii polskiej ustawy o VAT podatnicy uzyskali prawo do odliczenia tego podatku od zakupionego paliwa, które służy do (...)

 • Zamień internet stacjonarny na mobilny dzięki nowej ofercie T-Mobile dla firm

  (...) Internetu stacjonarnego alternatywę w postaci Internetu mobilnego bez ograniczeń. Przedsiębiorcy w nowej będą korzystali z nieograniczonego pakietu danych oraz najszybszej transmisji danych w (...)

 • MdM na rynku wtórnym stał się faktem

  (...) rządowych dopłat do mieszkań zmienia oblicze. Już za kilka tygodni z państwowego dofinansowania skorzystać będzie można także kupując . Dotąd na zapomogę mogli liczyć tylko ci, którzy (...)

 • Rodzinne Ogrody w Rosnowie pod Poznaniem

  (...) Czereśniowej w Rosnowie-Komorniki. Dojazd do centrum Poznania możliwy jest od strony ul. Głogowskiej i Grunwaldzkiej. Osiedle zlokalizowane jest w rejonie Szreniawa, który objęty został (...)

 • Gdy wypłata z bankomatu staje się problemem

  (...) od lat cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Jednak radość z piaszczystych plaż czy podziwiania antycznych budowli mogą skutecznie przyćmić ostatnie doniesienia. Widmo (...)

 • Opodatkowanie odsetek karnych: fiskus a sądy administracyjne

  (...) konieczności zapłaty w razie opóźnienia w przekazaniu zapłaty za towar, usługę czy najem, to bardzo popularna metoda dyscyplinowania płatników. Poza tym w wielu przypadkach – choćby (...)

 • Uber Polska: Kierowca prowadzi działalność gospodarczą?

  (...) której można zamówić kierowcę pod wskazany adres w celu wykonania przewozu osób. Można powiedzieć, że usługa taka jest bardzo zbliżona do taksówek, z tym że „nowsza technologicznie”. (...)

 • Nocleg pracownika poza podróżą służbową bez podatku dochodowego?

  (...) Spółka prowadzi w zakresie robót budowlano-remontowych na terenie całego kraju. Pracowników zatrudnia na podstawie . Z uwagi na specyfikę pracy w umowach tych, jako miejsce świadczenia pracy, (...)

 • Rynek pracy w II kwartale 2015 r.

  (...) branżach najłatwiej o zatrudnienie? Tu nie ma niespodzianek – tak jak w oraz analogicznym okresie ubiegłego roku dominują trzy obszary – Sprzedaż i Obsługa Klienta (34% wszystkich (...)

 • Mrożone ryby i owoce morza: 40% partii zakwestionowanych przez IH

  (...) morza przeprowadzono w ostatnim kwartale minionego roku. Pracownicy sprawdzili nie tylko jakość sprzedawanych produktów, ale również wzięli pod lupę przestrzeganie zasad obrotu nimi. Co (...)

 • Prawa pracownika rosną wraz z temperaturą

  (...) Kodeks pracy nie przewidują górnej granicy , powyżej której pracodawca musiałby akceptować odmowę pracownika do wykonywania pracy. Określona jest natomiast dopuszczalna pracy oraz jest mowa (...)

 • Apteka internetowa: zakupy będą bezpieczniejsze?

  (...) Rozporządzenia muszą na stronach internetowych prezentować dane kontaktowe właściwego wojewódzkiego inspektoratu farmaceutycznego, ujednolicony dla całej Unii Europejskiej logotyp, a także (...)

 • Koszmar niejawnej globalizacji

  (...) Samo zjawisko ma swoich apologetów, takich jak międzynarodowe korporacje i koncerny, które są jej głównymi beneficjentami oraz zajadłych wrogów: lokalnych producentów, drobnych handlowców i (...)

 • Wakacje 2015: Bułgaria i Tunezja najbardziej opłacalne

  (...) turystyce wyjazdowej 1. i negocjacje, które stara się prowadzić z Unią Europejską w sprawie pomocy finansowej. Niezależnie jednak od tego, czy Helladzie uda się pozostać w eurolandzie, czy (...)

 • EUR/USD - odbicie od oporu w rejonie 1.1230 USD

  (...) - Bilans handlu zagranicznego (USD) czerwiec (46,5 mld, prognoza 55,7 mld, poprzednio 59,5 mld), Eksport (r/r) czerwiec (2,8%, prognoza -0,2%, poprzednio -2,5%), Import (r/r) czerwiec (-6,1% (...)

 • Euro - skala spadków dużo mniejsza

  (...) nie znamy jeszcze szczegółów kompromisu, który miał zostać podjęty jednogłośnie. Według doniesień z weekendu ministrowie finansów strefy euro dali Grecji czas do środy na zatwierdzenie w (...)

 • WIG20 - mocniejsze odbicie

  (...) możliwe jest cofnięcie, potem oczekuję na kontynuację odbicie z lipcowego dna. Silny opór znajduje się w okolicy 2280pkt. Przebicie tej bariery może otworzyć drogę do wzrostów w okolice (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 06-10.07.15

  (...) tygodniu możliwe trwałe przełamanie oporu w rejonie 11 350 pkt. Wtedy otwiera się droga do wzrostów w okolicy 11 880 pkt. Polska (mWIG40) - W krótkim terminie oczekuję na kontynuację (...)

 • Kariera zawodowa: zaryzykuj, a osiągniesz sukces

  (...) i środków finansowych na powrót do szkoły, by uzupełnić swoje wykształcenie, może być dużym wyzwaniem. Czasochłonne obowiązki rodzinne, czy brak możliwości rezygnacji z pracy na rzecz (...)

 • Outsourcing rekrutacji - czy jest dla wszystkich?

  (...) Zakończony sukcesem to wspólne wyzwanie przed, którym stają pracodawca, agencja zatrudnienia i kandydat. Pracodawcy zależy na zatrudnieniu kompetentnego i zaangażowanego pracownika, który (...)

 • LabSQL.pl - Firma posiada w swojej ofercie pełen zakres usług związanych z tworzeniem, utrzymywaniem i promowaniem stron internetowych, a także sklepów internetowych.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
13
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1550
CHF 3,9636
USD 3,7543
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.