eGospodarka.pl

 • Rynek przemysłowy i logistyczny w Polsce i EMEA I kw. 2015

  (...) bieżącego roku okazał się najlepszym rozpoczęciem roku w całej historii. Łączny popyt sięgnął ok. 640 tys. mkw, co w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego oznacza (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Marketing, reklama - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Galbani Bel paese paraffinato czy przeglądaj oferty pracy z miasta lubraniec.


 • Wtórny rynek nieruchomości VI 2015

  (...) szanse na zdynamizowanie rynku nieruchomości. Tradycyjnie we wrześniu nastąpi bowiem jesienne ożywienie, a dodatkowo część osób zostanie zmobilizowana do zakupów zmieniającymi się (...)

 • Microsoft Publisher - aplikacja DTP w pakietach MS Office

  (...) wzbogacony o szereg przydatnych narzędzi. Wszystkie elementy naniesione w programie – zarówno w przypadku tekstu, jak i materiału graficznego – umieszczane są w ramkach. Ramki te możemy (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych VI 2015

  (...) (25%) wkładem własnym nieznacznie wzrosło z 3,47% do 3,48%. Oznacza to, że rata kredytu na kwotę 300 000 zł zaciąganego na 30 lat wynosi tylko 1 499 zł. To niewiele, biorąc pod uwagę, że (...)

 • Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex debiutuje na GPW

  (...) r. – zostaje utworzony Poznański Kombinat Budowy Domów – Przedsiębiorstwo w Budowie. W dniu 16.09.1974 r. zmieniono jego nazwę na Poznański Kombinat Budowlany. Spółka specjalizowała się (...)

 • Informacje podsumowujące w obrocie krajowym w praktyce

  (...) formularz informacji podsumowujących w obrocie krajowym, który część podatników już niebawem będzie musiała złożyć fiskusowi. Formularz ten jest w pewnym stopniu, zarówno zakresem (...)

 • Wspólna spłata kredytu mieszkaniowego nie jest darowizną

  (...) rodzice pomagają dzieciom w zakupie mieszkania. Sposobów pomagania jest wiele – przekazanie pieniędzy na wkład własny, stała pomoc finansowa przy spłacie rat albo wspólne . W przypadku (...)

 • Kwota wolna od podatku w Polsce na poziomie 66,6 tys. zł?

  (...) ustawy o od osób fizycznych wskazano, że jej celem jest zwolnienie z opodatkowania tym podatkiem kwoty określającej wysokość szacownych minimalnych kosztów utrzymania. Zasady sprawiedliwości (...)

 • Renta inwalidzka z Niemiec bez podatku dochodowego

  (...) W 1999 r. podczas pracy na niemieckim wnioskodawca uległ wypadkowi, doznając poważnych obrażeń. W maju 2003 r. otrzymał z Niemiec decyzję o przyznaniu mu renty inwalidzkiej od lutego 2000 r (...)

 • Czy MdM podniósł ceny mieszkań?

  (...) się do spadku cen … Od początku stycznia 2014 roku do końca marca 2015 roku, limity programu zmieniły się dwukrotnie we wszystkich metropoliach (patrz poniższa tabela). Dane Narodowego (...)

 • Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia znowelizowany

  (...) w sprawach o wykroczenia. W dniu 3 czerwca 2014 r. Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał ustawę z dnia 15 maja 2015 r. o zmianie ustawy – . Nowelizacja ma na celu dostosowanie Kodeksu (...)

 • King, Sapkowski, Kapuściński czyli Polak pokazuje jak czyta

  (...) czytelników znad Wisły. Z analizy ich przyzwyczajeń wynika m.in., że ponad połowa badanych deklaruje codzienne czytanie, a ponad jedna trzecia oddaje się lekturze kilka razy w tygodniu. Po (...)

 • Kiedy regres ubezpieczeniowy w OC?

  (...) będzie podstawą do regresu … W przypadku polis OC dla kierowców, kluczowe znaczenie mają przepisy ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim (...)

 • Upadłości firm VI 2015

  (...) i regionalnej skali działalności, tracące udziały w rynku na rzecz większych konkurentów w efekcie wojny cenowej i będącej na różnym etapie w poszczególnych branżach, ale postępującej (...)

 • EUR/USD - odbicie, złoto coraz niżej

  (...) Decyzja ws. stóp procentowych, stopa referencyjna (prognoza 1,50%, poprzednio 1,50%), 09:00 (Wlk. Brytania) - Indeks cen nieruchomości Halifax (m/m) czerwiec (prognoza 0,3%, poprzednio -0,1%) (...)

 • Grecja jak Argentyna? Perspektywy są jeszcze gorsze

  (...) czeka podobny los, jaki spotkał Argentynę, która zbankrutowała 14 lat temu. Gdy zobaczymy statystki tego drugiego co do wielkości kraju Ameryki Południowej, to sytuacja rzeczywiście (...)

 • Marketing i sprzedaż w sektorze MSP

  (...) raportu, zostało przeprowadzone w maju 2015 roku. Wśród respondentów znalazło się ponad dwieście firm i osób z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Większość z nich pochodziła z (...)

 • Gdzie rozdają domy za darmo?

  (...) przez media przetaczają się informacje o tym, że za euro, dolara czy koronę można zostać właścicielem jakiejś nieruchomości. Mogą to być działki, domy, a nawet całe wyspy. Takie oferty (...)

 • Euro ma chwilę oddechu

  (...) liderów państw strefy euro nie przyniosły istotnych postępów na drodze negocjacyjnej z Grecją, to jednak wyznaczony został terminarz, który daje nadzieję na uniknięcie grexitu. Nowym (...)

 • WIG20 poniżej styczniowego dna

  (...) oczekuję na odreagowanie wczorajszych spadków. Silny opór znajduje się w okolicy 2280 pkt. Nieudana próba jego przełamania może doprowadzić do dalszej przeceny. (wykres 1). Dziś w (...)

 • E-mail ReTargeting = sukces w dotarciu do klienta

  (...) się nowe narzędzia marketingowe, które pozwalają szybciej i skuteczniej dotrzeć do docelowego odbiorcy. Firmy aktywnie funkcjonujące w Internecie mają dostęp do coraz ciekawszych i (...)

 • Jak długo musimy pracować na wakacje za granicą 2015?

  (...) chętnie decydują się na , Egipcie, Turcji i Bułgarii. Jak wynika z danych portalu Wakacje.pl, ceny są niższe niż rok temu. z kolei wzrosło z 3878,31 zł brutto w maju 2014 r. do 4002,16 zł (...)

 • Integra - Dystrybutor przemysłowych urządzeń do trwałego znakowania i cechowania. O firmie, oferta handlowa, przykłady zastosowań, kontakt. Poznań.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
8
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2213
CHF 4,0545
USD 3,8225
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.