eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Rynek walutowy 13-17.07.15

  (...) niepewność co do tego, czy grecki pakiet reform przejdzie w głosowaniu w tamtejszym parlamencie (przeszedł), czy nie skończy się to rozłamem w Syrizie i nowymi wyborami (być może tak (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W2, poznaj opinie o Tarczyński Palcówka czy przeglądaj oferty pracy z miasta poniatowa.


 • Medialny Paweł Kukiz

  (...) temat Pawła Kukiza 5,7 tys. informacji, co daje liczbę 409 dziennie. Od 8 czerwca do 5 lipca Kukiz zgromadził 27,9 tys. materiałów (996 doniesień dziennie). Największy udział w tym wyniku (...)

 • Jeep Cherokee 2.0 Multijet 4WD Limited wygląda kontrowersyjnie

  (...) każdy widzi. Prawda, ale… zawsze są jakieś szczegóły. W przypadku nowego Cherokee tym drobnym „szczegółem” jest zdecydowanie niestandardowy wygląd przedniego pasa. Dla jednych to powiew (...)

 • Omega Mokotów - inteligentny apartamentowiec od TYNKBUD1

  (...) stołeczny rynek 21 mieszkań o powierzchniach od 43 do 87 m2. Inwestycja powstaje na działce zlokalizowanej przy ulicy Szturmowej 15, na warszawskim Mokotowie. Przy projekcie apartamentowca (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie VI 2015

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Deweloperzy budują i sprzedają na potęgę. Kiedy kres?

  (...) tyle wzrosła sprzedaż mieszkań wśród 12 firm deweloperskich, które pochwaliły się już wynikami sprzedaży. Jest to bardzo dobry wynik, bo oznacza, że od kwietnia do kończ czerwca br (...)

 • Limit przy płatności kartą - chleb powszedni

  (...) 31% niezrzeszonych sklepów minimalną kwotą zakupów jest 10 złotych. W połowie placówek limit wynosi od 1 złotego w górę. Jednocześnie okazuje się, że małe, zrzeszone sklepy oraz duże (...)

 • Prezent weselny powodem tłumaczeń w urzędzie skarbowym

  (...) czyli kwiatów, książek czy naczyń kuchennych. Można go uniknąć także w przypadku droższych podarunków,o ile zostały wręczone przez bliską rodzinę, a nowożeńcy poinformują o tym (...)

 • Polski rynek nieruchomości handlowych I poł. 2015

  (...) przez JLL, pod koniec czerwca bieżącego roku podaż nowoczesnej powierzchni handlowej w naszym kraju sięgała 12,54 mln mkw., z czego 72% zagarnęły , 27% - parki i wielkopowierzchniowe magazyny (...)

 • Podział majątku między małżonkami nie podlega podatkowi dochodowemu

  (...) działalności gospodarczej wykorzystują majątek osobisty. Jeśli są w związku małżeńskim, ten majątek należy również do małżonka. Czasem jednak przedsiębiorcy decydują się na (...)

 • Ubezpiecz przyszłość dziecka

  (...) myśleć o ich przyszłości już w momencie, gdy są one jeszcze bardzo małe. Chcą odłożyć czy aby pomóc dziecku kupić mieszkanie. Nierzadko obawiają się również tego, że w razie (...)

 • Wizerunek firmy: lojalny pracownik lepszy niż reklama

  (...) Wyszukiwarki zapoczątkowały nową jakość, nie tylko w sposobie prowadzenia firmy. Wystarczy przyjrzeć się własnym działaniom. Sieć kreuje opinie nasze i całego społeczeństwa. Tak jak (...)

 • Gospodarstwo rolne: zwrot VAT od środków trwałych rozłożony w czasie

  (...) Wnioskodawca będąc w kwietniu 2014 r. zakupił fabrycznie nowy ciągnik rolniczy za kwotę brutto 97 000 zł, na co otrzymał (środki finansowe pochodziły z własnych oszczędności oraz (...)

 • Polska Ekstraklasa 2015

  (...) raportu EY i Ekstraklasy S.A. Tym razem opracowanie „Ekstraklasa Piłkarskiego Biznesu” obejmuje między innymi ranking biznesowy 16 klubów fanom nie tylko informacji na temat osiągnięć (...)

 • Warszawa: biurowce klasy B muszą walczyć o przetrwanie?

  (...) segmentu biurowego wskaźnik powierzchni niewynajętej w Warszawie jest już dosyć wysoki - wynosi ok. 13 proc. Nie wykazuje jednak na razie wyraźnej tendencji wzrostowej ze względu na duże (...)

 • Carpooling: jeśli zarabiasz, zapłać podatek dochodowy i VAT

  (...) są nieodłącznym elementem naszego życia – oczywistym jest postawienie pytania, czy i w tym przypadku nie powstanie przychód podlegający opodatkowaniu? Z pomocą w tym zakresie przychodzi (...)

 • Tajemnice MS Office: OneNote, czyli cyfrowy notes w chmurze

  (...) program wchodzący w skład . Służy on do robienia notatek, ich organizowania i utrwalania. Zapiski można sporządzać tradycyjnie - z wykorzystaniem klawiatury, lub też nagrywając je czy (...)

 • Płatności zbliżeniowe kartą VISA w Europie: ponad miliard transakcji

  (...) pod względem liczby wydanych , zaś Hiszpania ma największą liczbę terminali płatniczych akceptujących takie płatności. Polska również znajduje się w ścisłej czołówce. Na rynku (...)

 • EUR/USD - brak siły do odbicia od wsparcia 1.0860 USD

  (...) - Produkcja przemysłowa (r/r) czerwiec (prognoza 6,6%, poprzednio 2,8%), Sprzedaż detaliczna (r/r) czerwiec (prognoza 3,2%, poprzednio 1,8%), 14:30 (USA) - Inflacja bazowa CPI (m/m) czerwiec (...)

 • Rynek walutowy spokojniejszy

  (...) że w okolicach końca roku Bank Anglii będzie w stanie zarysować klarowniejszy obraz polityki monetarnej. Choć jego komentarz nie dał jasnych przesłanek, czy bardziej chodzi o koniec tego, czy (...)

 • Nasdaq - nowe tegoroczne maksimum

  (...) możliwa jest kontynuacja fali wzrostowej. Przebicie oporu w okolicy 2300 pkt otwiera drogę do wzrostów w okolice 2330 pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 14:00 (Polska) - Produkcja przemysłowa (...)

 • Prawo własności intelektualnej ważne również dla przedsiębiorcy

  (...) temat, z którym każdy przedsiębiorca powinien się zapoznać, przynajmniej w podstawowym zakresie. Niewiedza może bowiem czasami sporo kosztować. Nie warto przecież tracić praw do wynalazków, (...)

 • Branża motoryzacyjna w rozkwicie – więcej zamówień i pracy

  (...) perspektywy w naszym kraju, należy w pierwszej kolejności spojrzeć na rynek europejski, od którego jesteśmy uzależnieni. A tam dzieje się bardzo dobrze. Sprzedaż samochodów osobowych (...)

 • Ubezpieczenia BU Progres Sp. z o.o. - Ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia osobowe i życiowe; pakiety komunikacyjne i ubezpieczenia grupowe.

  Czytaj więcej: Agenci


strony : [ 1 ]
 
17
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1021
CHF 3,9332
USD 3,7676
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.