eGospodarka.pl

 • Lokata z funduszem rzadko bez opłat manipulacyjnych

  (...) produkt, którego popularność rośnie za każdym razem gdy spada zainteresowanie tradycyjnymi bankowymi . Nie inaczej stało się i tym razem. Podczas gdy średnie oprocentowanie trzymiesięcznych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja PCC-2, poznaj opinie o Siemens HB 33CB550 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Międzyrzecz.


 • Oferta publiczna: jak wybrać dom maklerski?

  (...) procesie jest więcej, lecz w niniejszym tekście skupiam się wyłącznie na instytucji domu maklerskiego, ponieważ jego wybór jest jedną z trudniejszych decyzji w projekcie IPO, zarówno ze (...)

 • Rynek przemysłowy i logistyczny w Polsce 2014

  (...) najlepszej sytuacji możemy mówić w odniesieniu do rynku , na którym w ubiegłym roku wynajęto 485 tys. mkw. oraz poznańskiego, z rezultatem 432 tys. mkw. wynajętej powierzchni. Było to w (...)

 • Koszt kredytu hipotecznego: indeks VI 2014

  (...) 86,3 pkt. Jest to wskaźnik stworzony przez Lion’s Bank i portal Domy.pl, który w prosty sposób prezentuje, jak zmienia się comiesięczny koszt długu zaciągniętego na zakup mieszkania w (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 23-27.06.14

  (...) w lokalnej kilkutygodniowej korekcie, krytyczne wsparcie na poziomie 9625pkt. nie powinno być zagrożone. Po zakończeniu korekty możliwy kolejny długoterminowy szczyt. Polska (WIG20) W krótkim (...)

 • Wyłudzenie kredytu: jak mu zapobiec?

  (...) przygotowanego przez Związek Banków Polskich, w I kwartale 2014 r. na fałszywą tożsamość próbowano kredyty o rekordowej wartości aż 134,9 mln zł. Zdaniem dr. Mariusza Cholewy, Prezesa (...)

 • Polacy coraz chętniej kupują ubezpieczenie assistance

  (...) wolności, co widać także na drogach. Wolny rynek spowodował, że kupujemy coraz więcej coraz lepszych aut. Według danych GUS już w 2012 roku osiągnęliśmy europejski poziom – przynajmniej (...)

 • Można się spodziewać zwyżek na europejskich rynkach akcji

  (...) były nijakie – wahnięcie na otwarciu, płaskie zmiany przez cały dzień i – na części parkietów – mocniejsza zmiana w końcówce. W efekcie kluczowe indeksy zmieniły wartość (...)

 • Smartfon Drive 2 marki Kruger&Matz

  (...) o system Android 4.3, to następca modelu dostępnego w ofercie od grudnia 2013 roku (z baterią o pojemności 4000 mAh). Tym razem poszedł o krok dalej i dodał do zestawu nowego smartfona DRIVE (...)

 • NBP: finanse gospodarstw domowych w IV kw. 2013

  (...) do dyspozycji brutto sektora gospodarstw domowych spadły w ujęciu rocznym o 0,5 proc. wobec wzrostu o 1,2 proc. w poprzednim kwartale. Było to następstwem ujemnej dynamiki rocznej realnych (...)

 • Ocena ryzyka krajów wg Coface VI 2014

  (...) gospodarczego aktualizuje swoje oceny ryzyka kilku rynków europejskich i wschodzących. Niemcy, Austria, Wielka Brytania i Hiszpania: poprawa wynikająca ze zwiększenia inwestycji Ożywienie (...)

 • Nielegalne oprogramowanie w Polsce i na świecie 2013

  (...) jest raz na dwa lata na zlecenie BSA przez IDC. W tym roku badaniem objęto użytkowników komputerów osobistych z 34 rynków, w tym prawie 22 tys. użytkowników konsumenckich i biznesowych oraz (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania w Polsce relatywnie wysokie

  (...) Europy jest bardzo zróżnicowany. Zgodnie z danymi udostępnianymi przez Eurostat może on pochłaniać od 8,4% do nawet 22,2% wydatków konsumpcyjnych przeciętnego obywatela. Oznacza to, że z (...)

 • Kurs EUR/USD rośnie do 1,3650

  (...) bo w czwartek, a nie w jak zwykle w piątek opublikowany zostanie raport z amerykańskiego rynku pracy za czerwiec. Dziś natomiast poznamy dane o inflacji i podaży pieniądza w strefie euro za (...)

 • Trojan.Tofsee jak program antywirusowy

  (...) przedstawicielem – niektórzy użytkownicy mogliby wręcz cieszyć się z jego posiadania. Obok funkcji rozsyłania spamu, program usuwa bowiem inne i czyni to w sposób nad wyraz skuteczny (...)

 • System podatkowy 25 lat po transformacji

  (...) pt. System stworzony od podstaw - czyli prawdziwa historia 25-lecia polskich podatków, system trzeba tworzyć z wizją, tak, by był on spójny i nie musiał być „łatany” interpretacjami (...)

 • Umowa o pracę gdy ryczałt ewidencjonowany lub podatek liniowy

  (...) wg której trzeba obliczać i wpłacać fiskusowi podatek od uzyskanego z pozarolniczej działalności gospodarczej dochodu. Jej niewątpliwym plusem jest zapewne to, że nie ulega ona podwyższeniu (...)

 • Wakacje z własnym dojazdem: zadbaj o ubezpieczenie auta

  (...) ubezpieczeniem OC? Polskie ubezpieczenie OC obejmuje zdarzenia powstałe na terytorium całej Unii Europejskiej, Chorwacji, Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Ubezpieczenie to jest również (...)

 • Stawka ryczałtu ewidencjonowanego na handel przetworzonymi płytami

  (...) Wnioskodawca zamierza nabywać hurtowo płyty polipropylenowe, które następnie będzie ciął na mniejsze części, wykonywał na nich nagięcia oraz wiercił otwory. Tak przygotowane płyty będą (...)

 • Wysokość wynagrodzenia a staż pracy

  (...) zarabiali przeciętnie 2 632 PLN. Połowa pracowników, którzy przepracowali 6-8 lat zarabiała od 3 000 PLN do 7 000 PLN. Najwyższą medianę wynagrodzeń, wynoszącą 5 000 PLN, odnotowano w (...)

 • Mieszkanie dla Młodych: jest w czym wybierać

  (...) pięciu miesiącach 2014 roku zaakceptowano 7 159 wniosków na kredyt z dopłatą, których łączna wartość sięga ponad 162 mln zł. To niewiele, biorąc pod uwagę, że tylko na bieżący rok (...)

 • Smartfony: w 2019 nasycenie rynku przekroczy 100%

  (...) tempa. W pierwszym kwartale 2014 roku stanowiły 65% wszystkich sprzedanych aparatów. Na świecie jest obecnie 6,8 mln subsrypcji mobilnych. Niewiele ponad jedna trzecia z nich jest obsługiwana (...)

 • Odwrócony VAT również na "komórki"

  (...) zawarte są w projekcie założeń do nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług, opracowanym przez Ministerstwo Finansów. W związku z licznymi oszustwami, fiskus chce rozszerzenia (...)

 • Prawo budowlane: nielegalne użytkowanie mieszkania

  (...) pieniężnej za przystąpienie do budynku niezgodnie z prawem, czyli bez zakończenia procesu budowlanego zgodnie z przepisami tej ustawy. Ile wynosi sankcja? Karę za nielegalne użytkowanie (...)

 • Faktoring w Polsce 2013

  (...) dominował kapitał krajowy, a w siedmiu kapitał zagraniczny. W grupie niebankowych przedsiębiorstw prowadzących działalność faktoringową dominowały spółki akcyjne (15 jednostek) i spółki (...)

 • Jal Kępa k/Opola - Producent serów topionych, twarogowych i wędzonych, pasty paprykowej oraz zagęszczonego mleka słodzonego.

  Czytaj więcej: Nabiał


strony : [ 1 ] . 2
 
30
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1609
CHF 3,4246
USD 3,0473
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 




O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.