eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Nowy szef GPW

  (...) decyzję o wyborze Pawła Tamborskiego podjęło na wniosek Skarbu Państwa. Wybór Tamborskiego był właściwie formalnością, gdyż to w istocie Skarb Państwa decyduje o losach spółki, jako (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-REF, poznaj opinie o Candy CTS 60 T czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ostrowiec Świętokrzyski.


 • Nowości w Google: Android w zegarkach

  (...) wszechstronności oraz możliwości przeniesienia go na różne urządzenia, od telefonów po zegarki i telewizory. Jedną z najważniejszych nowości jest system operacyjny Android Wear, z (...)

 • Bezrobocie w Polsce V 2014

  (...) pracy w końcu wyniosła 1986,7 tys. osób (w tym 1001,3 tys. kobiet) i była niższa niż przed miesiącem o 92,3 tys. osób. W ujęciu rocznym spadła o 189,6 tys. osób, tj. o 8,7% (w (...)

 • Obligacje skarbowe - oferta VII 2014

  (...) w lipcu br. Oprocentowanie 2-letnich wynosi 3,00% w skali roku. Pozostałe obligacje w pierwszym okresie odsetkowym oprocentowane są odpowiednio: 3,30% dla 3-latek, 3,50% dla 4-latek oraz 4,00% (...)

 • Kod kreskowy ma 40 lat

  (...) przy kasach, gdyby kasjer wciąż musiał ręcznie wprowadzać cenę każdego produktu? Przyzwyczajeni do obecnego standardu i „piknięcia” kodu przy kasie nie zastanawiamy się nad tym (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce VI 2014

  (...) w maju nie były znaczące. Z wyjątkiem nadmorskiego kurortu – Sopotu, w którym średnia stawka za m2 używanego lokalu wzrosła o blisko 300 zł, w żadnym z pozostałych 17 miast różnica ceny (...)

 • Eurodolar – pod silnym oporem na poziomie 1.3655 USD

  (...) - Sprzedaż detaliczna (r/r), maj (prognoza 6,8%, poprzednio 8,4%), Stopa bezrobocia, maj (prognoza 12,5%, poprzednio 13,0%), 11:30 (Wlk. Brytania) - Wystąpienie publiczne szefa BoE (Mark Carney) (...)

 • Serwery HackingTeam odkryte przez Kaspersky Lab

  (...) przeprowadzonym przez Kaspersky Lab wraz z jego partnerem Citizen Lab, znajdują się aktywiści i obrońcy praw człowieka, jak również dziennikarze i politycy. Infrastruktura RCS Specjaliści z (...)

 • Polski rynek wierzytelności IV kwartał 2013

  (...) wartości nominalnej blisko 51 mld PLN przeważają należności obsługiwane na rzecz funduszy sekurytyzacyjnych – stanowią one aż 34,52 mld PLN i to w tej kategorii odnotowano na przełomie (...)

 • Tablety Toshiba Encore 2 WT10-A i Encore 2 WT8-B

  (...) jak i WT8-B zostały wyposażone w system operacyjny Windows 8.1 oraz przeglądarkę internetową Bing. Oba posiadają roczną subskrypcję pakietu Microsoft Office 365 (Microsoft Word, Excel (...)

 • Mieszkanie, lokata, obligacje: rentowność V 2014

  (...) medianach średnie rynkowe, rentowność najmu powoli spada, ale warto zauważyć, że przeciętne zyski z tego rozwiązania nadal są znacząco wyższe od tych oferowanych przez bankowe lokaty i (...)

 • Letnie inwestowanie na giełdzie

  (...) wakacyjny trwa od lipca do września, czyli obejmuje cały trzeci kwartał, to patrząc na giełdową historię ostatnich dwudziestu lat, można stwierdzić, że pod względem zmian indeksów, nie (...)

 • Prywatny wykup samochodu z leasingu i sprzedaż w podatku dochodowym

  (...) przychód Tak na prawdę, by odpowiedzieć na pytanie kiedy sprzedaż samochodu będzie przychodem, należy rozróżnić dwie sytuacje: sprzedaż w ramach majątku prywatnego, sprzedaż w ramach (...)

 • Bezpieczne płatności kartą na wakacjach

  (...) szybkość, bezpieczeństwo, możliwość dokładnego śledzenia wydatków a także z obawy, że gotówka może zostać skradziona. Dzięki karcie podróż staje się wygodniejsza – znika problem (...)

 • Opieka nad dzieckiem pozbawionym opieki rodzicielskiej 2013

  (...) naturalnej objęta była rodzinną pieczą zastępczą. W końcu 2013 r. funkcjonowało 38,9 tys. rodzin zastępczych oraz 331 rodzinnych domów dziecka. Wśród rodzin zastępczych można (...)

 • Na wakacjach nie przepłacaj za przewalutowanie

  (...) karta płatnicza do złotówkowego konta bankowego na zagranicznych wakacjach? To już przeżytek. Gotówkę możemy zgubić lub może zostać nam skradziona, a płacąc za granicą zwykłą kartą (...)

 • Złoty ponownie się umacnia

  (...) inflacji bazowej PCE z USA. Spodziewany jest wzrost z 1,4 proc. r/r do 1,5 proc. w ujęciu rocznym. Wydaje się, że wzrost może być bardziej znaczący, co powinno umocnić dolara. O 14:30 (...)

 • Polskie mikrofirmy stawiają na rozwój

  (...) swój zasięg na terenie Polski, jednak aż 36 proc. ma zamiar rozpocząć działania także poza granicami naszego kraju. W Polsce najchętniej rozszerzają działalność na województwa (...)

 • Zwyżki na Wall Street

  (...) dniach w otoczeniu mocnych danych makro, zaś wczoraj zyskiwał mimo ewidentnie rozczarowujących publikacji (PKB spadł w I kwartale o 2,9 proc. kw/kw wobec oczekiwanego spadku o 1,3 proc (...)

 • Dzieci w Polsce w 2013 r.

  (...) jest zbliżony do średniego udziału dzieci w populacji wszystkich krajów Unii Europejskiej. Najmniejszy odsetek dzieci odnotowano w populacji Niemczech – niewiele ponad 13% w odniesieniu do (...)

 • Wsparcie dla biznesu: jak wyjść z inwestycji w start-up?

  (...) z dokonywanej inwestycji jest kwestią kluczową, która decyduje o tym, czy inwestycja w ogóle zostanie dokonana. Dlatego też staranne przygotowanie się przez obydwie strony (czyli także przez (...)

 • Żłobki i kluby dziecięce w Polsce 2013

  (...) 3-letnim okresie obowiązywania ustawy1 regulującej na nowo formy i zasady opieki nad dziećmi do lat 3, na koniec 2013 r. działało 1 526 takich placówek, tj. o 376 więcej (32,7%) niż w roku (...)

 • PCC Rokita wchodzi na GPW

  (...) jedna z wiodących w Polsce. Zajmuje się produkcją i handlem produktami chemicznymi, które wykorzystywane są we wszystkich gałęziach gospodarki – m.in. meblarskiej, budowlanej (...)

 • Ranking kredytów hipotecznych - czerwiec 2014

  (...) znajdziesz najlepsze kredyty! W przypadku czteroosobowej rodziny istotna jest kwestia większe mieszkanie w mieście czy dom poza miastem. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Nasza (...)

 • Ubezpieczenie mieszkania to nie wszystko

  (...) ochronę domu na , przede wszystkim należy pomyśleć o dobrym systemie zabezpieczeń. Drzwi antywłamaniowe mogą skutecznie zniechęcić włamywacza nawet do samego podjęcia próby kradzieży (...)

 • Drogopal - Oferuje usługi transportowe, roboty ziemne, budowę dróg, chodników, placów i terenów zielonych oraz innych inwestycji z zakresu budownictwa drogowego.

  Czytaj więcej: Logistyka i transport


strony : [ 1 ] . 2
 
26
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1358
CHF 3,3993
USD 3,0361
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.