eGospodarka.pl

 • Świat: wydarzenia tygodnia 25/2014

  (...) w Londynie, zostały podpisane kontrakty na 17,3 mld euro. Główna część tej umowy stanowił 20-letni kontrakt między koncernem BP a chińskim CNOOC na 14,9 mld euro. Prócz tego Chińczycy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja POG-3A, poznaj opinie o LG 42LH9000 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Namysłów.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 25/2014

  (...) firmę zajmującą się doradztwem gospodarczym tylko ropa dała europejskim rządom ponad 330 mld euro przychodów budżetowych, a przychody generowane przez przemysł gazowy są szacowane na 100 (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 25/2014

  (...) Zagranicznych prowadzi obecnie 156 projektów. Jeśli zostaną zrealizowane, to zostaną zainwestowane ponad 3 mld euro. W gronie inwestorów są: 42 firm ze Stanów Zjednoczonych, 29 z Niemiec, 10 z (...)

 • Sprzedaż gruntów rolnych z podatkiem dochodowym?

  (...) Wnioskodawca jest rolnikiem prowadzącym . Zamierza sprzedać część posiadanych wchodzących w skład jego gospodarstwa. Dla części z nich nie upłynął okres 5 lat od ich nabycia. Grunty te (...)

 • Wydatki na reklamę w Polsce i na świecie 2014

  (...) – pierwszy kwartał przyniósł wyższe od prognozowanego przyspieszenie wzrostu gospodarczego, a optymistyczne nastroje przedsiębiorców znajdują odzwierciedlenie w sukcesywnie zwiększających (...)

 • Wideo napędza ruch mobilny

  (...) użytkowników (napędzana głównie przez transmisję wideo) oraz rosnąca liczba subskrypcji na smartfonach to główne czynniki powodujące wzrost ruchu w sieciach mobilnych. Ericsson przewiduje (...)

 • Najcenniejsze marki świata 2014 - motoryzacja

  (...) osiągając wartość na poziomie 25,7 mld USD (wzrost o 7%). Z kolei Mercedes Benz i Honda zachowały miejsce 3. i 4. z wartością marek na poziomie odpowiednio 21,5 mld USD i 14 mld USD. „Marki (...)

 • Inwestowanie w fundusze sposobem na oszczędzanie

  (...) się z funduszami inwestycyjnymi. Ponad 44% respondentów korzysta lub korzystało z tej formy lokowania kapitału. Kolejne 29% rozważa ich zakup w przyszłości. Jak oceniają ten instrument (...)

 • Shoka - Agencja fotograficzna i filmowa; fotografia eventowa, fotorepotaże, filmy, reklamy, teledyski, prezentacje multimedialne.

  Czytaj więcej: Agencje


strony : [ 1 ]
 
21
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1506
CHF 3,4109
USD 3,0495
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.