eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Kredyty mieszkaniowe IX 2023. Sprawdzamy oprocentowanie i marże

  (...) września 2021 podstawowa stopa procentowa NBP, „odpowiedzialna” za wysokość WIBOR, a więc za oprocentowanie kredytów, wynosiła 0,10 proc. Była na tak niskim poziomie ze względu na kryzys (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZP, poznaj opinie o Scholl Britney czy przeglądaj oferty pracy z miasta staszów.


 • inFakt Check: analiza podatkowych obietnic wyborczych PiS

  (...) – Wybory 2023” eksperci z firmy inFakt analizują obietnice wyborcze pięciu komitetów wyborczych – Polski 2050, Konfederacji, Koalicji Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości oraz Lewicy. W (...)

 • Nowy laptop Acer Nitro V 15

  (...) został w procesor Intel Core i7 13. generacji pozwalający osiągnąć wysoką wydajność w grach, ale również przy tworzeniu i edycji treści kreatywnych. W połączeniu z kartą graficzną (...)

 • Branża motoryzacyjna notuje wzrost zadłużenia

  (...) m.in.: Jakie zadłużenie ma sektor motoryzacyjny? Jakie firmy z branży motoryzacyjnej mają największe długi? Gdzie jest najwięcej dłużników motoryzacyjnych? Początek 2023 roku (...)

 • Praca w finansach, marketingu i sprzedaży: co ją wyróżnia?

  (...) m.in.: Jaki rodzaj zatrudnienia przeważa w finansach, a jaki w marketingu? Jakiego rodzaju benefity oferują analizowane branże? Wygląda na to, że po okresie gwałtownego wzrostu popularności (...)

 • Siła dolara dominuje

  (...) się w okolicach połowy lipca tego roku cały czas jest kontynuowane, a w ostatnich dniach jeszcze bardziej przyspieszyło. Jastrzębia pauza Rezerwy Federalnej umocniła „zielonego”. Kurs (...)

 • Kiedy przewoźnik odpowiada za kradzież towaru w transporcie?

  (...) rosnący problem w transporcie europejskim. Dane na ich temat prowadzi organizacja TAPA EMEA, obejmująca swym zasięgiem Europę, Azję i Bliski Wschód. W 2021 roku odnotowała nieco ponad 6 tys (...)

 • Ożywienie w kredytach mieszkaniowych trwa

  (...) mieszkaniowych była o 133,7 proc. wyższa, kredytów ratalnych o 20,9 proc. wyższa, kredytów gotówkowych o 18,2 proc. wyższa. Wartość przyznanych limitów na kartach kredytowych spadła o 0,2 (...)

 • Najem mieszkania w sierpniu średnio o 5% droższy niż rok temu

  (...) m.in.: Jak kształtowały się czynsze najmu w sierpniu 2023? W których miastach stawki najmu zdrożały najbardziej? Jaka jest rentowność netto inwestycji w mieszkanie? Stawki na rynku najmu (...)

 • 45-calowy monitor Acer Predator X45 wreszcie w Polsce

  (...) wyświetlacz OLED. 45-calowy Predator X45 o rozdzielczości UWQHD (3440x1440) to zakrzywiony monitor 800R z wąską ramką, który oferuje użytkownikowi szersze pole widzenia i pogłębia w ten (...)

 • Mercedes-Benz GLC 220 d 4MATIC

  (...) generacji. Co ciekawe, praktycznie od razu można wywnioskować, że to Mercedes-Benz GLC. Projektantom udało się zastosować karoserię z samymi nowymi elementami, ale połączonymi w taki (...)

 • Wnuk, Joanna - Projektantka i stylistka mody. Prace z dziedziny projektowania odzieży, praca licencjacka oraz żurnalowy rysunek postaci ludzkiej.

  Czytaj więcej: Projektanci


strony : [ 1 ]
 
27
wrzesień 2023

wrzesień 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6065
CHF 4,7590
USD 4,3622
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.