eGospodarka.pl

 • Przełomowy wyrok NSA: zakwaterowanie i transport w czasie oddelegowania pracownika nie podlegają opodatkowaniu

  (...) podobne, ale nie tożsame. Delegacja to krótkie i jednorazowe wykonywanie obowiązków służbowych poza siedzibą pracodawcy, np. wyjazd szkoleniowy lub spotkanie z klientem poza siedzibą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja IFT-2/IFT-2R, poznaj opinie o Easy Touch ET-997 INTROVERT USB czy przeglądaj oferty pracy z miasta dąbrowa górnicza.


 • W Plusie internet 50% taniej

  (...) które wybiorą nową umowę na 12 miesięcy na Internet mobilny lub światłowód. W celu podpisania umowy niezbędne jest potwierdzenie, że jest się rodzicem lub opiekunem prawnym dziecka (...)

 • Nowa wersja e-faktury ma obowiązywać do uruchomienia KSeF

  (...) FA(2) i zastąpiła istniejący wcześniej wzór FA(1), który opublikowany został 29 listopada 2021 r. i obowiązywał od początku 2022 roku. Zaktualizowana faktura FA(2) jest dostępna od 29 (...)

 • INPRO wprowadza kolejne 94 mieszkania na osiedlu ATUT

  (...) łącznie 21 budynków mieszkalnych i 1 usługowy. W ramach wprowadzonego do oferty budynku „B” dostępne są 94 lokale o powierzchniach liczących od 32 do 36,42 m2. Dzięki niewielkiemu (...)

 • Limit płatności gotówką: co myślą o nim Polacy?

  (...) m.in.: Czy jesteśmy gotowi na eliminację gotówki z obiegu? Co Polacy sądzą o ograniczeniach w posługiwaniu się gotówką? Jak dużą popularnością cieszą się wśród polskich (...)

 • Ostatnie kluczowe dane z USA przed przyszłotygodniowym posiedzeniem

  (...) w Stanach Zjednoczonych będzie tak naprawdę ostatnią istotną publikacją przed przyszłotygodniowym posiedzeniem FOMC. Moim zdaniem wyniki dzisiejszych wskaźników nie wpłyną na decyzję (...)

 • Ile trzeba pracować w Polsce, żeby kupić iPhone'a 15 Pro?

  (...) czyli Apple iPhone 15 Pro (128 GB), został wyceniony na 5 999 złotych (o 500 zł taniej niż zeszłoroczny flagowiec). Dlaczego cena w Polsce to nie równowartość 999 $? Cena podana w trakcie (...)

 • Magazyny w Polsce, czyli europejskie szczyty?

  (...) m.in.: Jaka sytuacja panowała na rynku powierzchni logistycznej, magazynowej i przemysłowej w I połowie br.? Ile powierzchni magazynowych pozostawało w budowie? Czym charakteryzują się (...)

 • AI Act: prawo ochroni nas przed sztuczną inteligencją?

  (...) m.in.: Czy AI Act realnie chroni nas przed zagrożeniami generowanymi przez rozwój sztucznej inteligencji? Czy jego twórcy zadbali o wszystkie istotne kwestie w zakresie m.in. ? Czego w (...)

 • Jak działa ubezpieczenie bagażu?

  (...) nie zawsze wina przewoźnika czy portu lotniczego. Bagaż można stracić lub uszkodzić równie dobrze w hotelu czy samochodzie. Własność podróżnego może też paść łupem złodziei czy ulec (...)

 • Polacy przesyłają poufne dane przez WhatsAppa lub Messengera

  (...) atakują ze wszystkich stron Phishing to manipulacja, w ramach której atakujący wysyła sfałszowaną wiadomość, podszywając się pod inne osoby lub instytucje, aby wyłudzić wrażliwe dane (...)

 • Polski rynek hotelowy wykorzystuje swoje przewagi

  (...) w pierwszym półroczu 2023 roku w branży hotelowej widać było ożywienie. Pierwsze dwa kwartały br. wyglądały obiecująco, szczególnie w obszarze obiektów biznesowych. Liczba gości była (...)

 • Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka - W ramach POIG Unia Europejska dofinansuje działania z zakresu innowacyjności produktowej, procesowej, marketingowej i organizacyjnej, które w sposób bezpośredni lub pośredni przyczyniają się do powstawania i rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw. W programie dofinansowywane będą projekty, które są innowacyjne co najmniej w skali kraju lub na poziomie międzynarodowym. W ramach POIG opracowano 9 osi priorytetowych, które uwzględniają innowacyjne potrzeby przyszłych beneficjentów.

  Czytaj więcej: Fundusze unijne


strony : [ 1 ]
 
13
wrzesień 2023

wrzesień 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6402
CHF 4,8403
USD 4,3225
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.