eGospodarka.pl

 • Smartwatche HUAWEI WATCH GT 4

  (...) milimetrową kopertą, kluczowa jest elegancja. Smartwatch ten został stworzony, by stać się ozdobą pasującą do noszonej garderoby. Łączy modną i dobrze wyważoną estetykę z biżuteryjnym (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-8, poznaj opinie o Veris V400 czy przeglądaj oferty pracy z miasta chojna.


 • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

  (...) cieszyć, bo ich wynagrodzenie wzrośnie, to nie można mieć złudzeń, iż tak duża zmiana nie pozostanie bez znaczenia dla rynku pracy. Oprócz skutków pozytywnych, np. wzrostu wynagrodzeń (...)

 • Zdolność kredytowa IX 2023: banki poprawiły ofertę

  (...) tyle na zakup mieszkania może przeciętnie pożyczyć trzyosobowa rodzina dysponująca dwiema średnimi krajowymi - wynika z wrześniowej ankiety przeprowadzonej przez HRE Investment Trust. W (...)

 • Handel zagraniczny I-VII 2023. Eksport wzrósł o 4,4%, a import spadł o 5% r/r

  (...) w dolarach USA i w euro Eksport wyrażony w dolarach USA wyniósł 220,6 mld USD, a import 211,7 mld USD (wzrósł odpowiednio w eksporcie o 2,4%, a w imporcie spadł o 6,8%). Dodatnie saldo (...)

 • 139 890 dzieci dostało dofinansowanie do żłobka w 2022 roku

  (...) w żłobku dostaną rodzice po wysłaniu elektronicznego wniosku do ZUS. To środki, które można dostawać pomimo tego, ze pobiera się 500 plus. Aby móc skorzystać z dofinansowania, dziecko musi (...)

 • Sektor MŚP niechętnie sięga po kredyty inwestycyjne

  (...) m.in.: Jaka była wartość kredytów zaciągniętych przez firmy w pierwszych siedmiu miesiącach 2023 roku? Po jakie kredyty w tym okresie sięgał sektor MŚP? Firmy z jakich branż sięgały po (...)

 • Gołębia podwyżka EBC

  (...) oka mogła wydawać się niezrozumiała. Euro straciło na wartości a rentowności obligacji spadły. Uczestnicy rynku finansowego najwyraźniej uważają, że wczorajsza decyzja zmniejszyła (...)

 • Inflacja VIII 2023. Ceny wzrosły o 10,1% r/r

  (...) Głównego Urzędu Statystycznego, ceny towarów i usług konsumpcyjnych w sierpniu 2023 r. w porównaniu z analogicznym miesiącem ub. roku wzrosły o 10,1% (przy wzroście cen usług – o 11,1% i (...)

 • Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition wkrótce w Polsce

  (...) Leather udało się połączyć klasyczną skórzaną obudowę z nowoczesnymi efektami świetlnymi, osiągając wyjątkowy efekt wizualny. Charakterystyczny trójkolorowy pasek z diod LED (...)

 • Przenośny monitor AOC GAMING 16G3

  (...) oparto na 15,6-calowej matrycy IPS. Wyświetla ona obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 px (Full HD) przy odświeżaniu 144 Hz. Gamingowe możliwości sprzętu uzupełnia wsparcie dla Adaptive-Sync (...)

 • Tsunami DDoS dotyka wszystkie firmy

  (...) są niestety codziennością. Zdarzają się one coraz częściej i rośnie także skala poszczególnych incydentów, dlatego niektóre określa się już mianem Tsunami DDoS. Hakerzy doskonalą (...)

 • Merona Poland - Automaty do sprzedaży i kasowania biletów w komunikacji miejskiej oraz urządzenia czyszczące.

  Czytaj więcej: Samochodowy


strony : [ 1 ]
 
15
wrzesień 2023

wrzesień 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6307
CHF 4,8481
USD 4,3418
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.