eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Monitory AOC V5 z USB-C

  (...) cala Na debiut serii AOC V5 składają się dwa monitory 23,8-calowe, trzy 27-calowe oraz jeden 31,5-calowy. Najmniejsze z nowych propozycji są modele 24V5C oraz 24V5CE. Wraz z 27-calowymi 27V5C (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VZM-1/A, poznaj opinie o OSM Kosów Lacki Mleko Rogate 3,2% czy przeglądaj oferty pracy z miasta nowy dwór gdański.


 • Warszawa 62. na liście zrównoważonych miast

  (...) wokół trzech obszarów zrównoważonego rozwoju: planety, ludzi i zysku. W oparciu o 51 zróżnicowanych wskaźników, te trzy filary łącznie sygnalizują ogólny dobrobyt i odzwierciedlają (...)

 • Czy dziś warto jeszcze wziąć kredyt ze stałym oprocentowaniem?

  (...) kredytu był w latach 2020-21. Dziś jest to jasne. Wtedy jednak była to w Polsce rynkowa nowość, nie wszystkie banki miały atrakcyjne oferty tych kredytów, a do tego kontrakty terminowe na (...)

 • Rosną centra handlowe, ale nie wszystkie

  (...) m.in.: Ile nowej powierzchni handlowej powstało w II kw. 2022 r.? Jakie wydarzenia w sektorze centrów handlowych zasługują na wyróżnienie? Jaki wpływ na ulice handlowe ma rewitalizacja (...)

 • IPO na świecie w II kw. 2022 roku. Kontynuacja spadków

  (...) m.in.: Jaka była liczba i w II kwartale 2022 roku? Który region świata może pochwalić się największą liczbą IPO? Który sektor jest liderem pod względem liczby transakcji? W drugim (...)

 • Liczba ofert pracy w IT wzrosła w I poł. 2022 roku o blisko 100 proc. r/r. A zarobki?

  (...) m.in.: Ile ofert pracy w IT opublikowano w I połowie 2022 roku? Jak kształtują się wynagrodzenia w IT w I połowie 2022 roku? Jakie stanowiska nieprogramistyczne są najlepiej wynagradzane? W (...)

 • Volvo XC90 T8 Recharge - kolos z charakterem

  (...) taką nosi nazwę, jest odpowiedzią na aktualnie panujące trendy. Ekologiczny charakter tego samochodu nie jest oczywisty, podobnie jak w przypadku innych modeli w wersjach PHEV. Potrzeba (...)

 • Lekki letni letarg na rynkach akcji

  (...) dziś rano również na giełdach w Europie (DAX -0,35 proc., CAC 40 –0,23 proc. ok. godz. 9:35 proc.). WIG-20 tracił ok. 9:35 0,42 proc. Najwyżej od stycznia 2020 był dziś kurs akcji Lotosu. (...)

 • Ataki socjotechniczne - jak się bronić?

  (...) instytucji na systemy bezpieczeństwa IT, człowiek jest najsłabszym ogniwem wykorzystywanym przez internetowych przestępców Praca zdalna uwidoczniła wiele luk w systemach bezpieczeństwa firm (...)

 • Upadłość pracodawcy. Co może pracownik?

  (...) o ogłoszeniu upadłości przedsiębiorcy, m.in. wyznacza syndyka oraz wzywa wierzycieli upadłego do zgłoszenia wierzytelności w terminie trzydziestu dni od obwieszczenia. Pracownicy mają prawo (...)

 • Złoto wraca do świata finansów

  (...) z ogólnego ekwiwalentu finansowego do towaru/surowca giełdowego, a cena złota była sztucznie zaniżana. Jednak żadne tego typu działania nie pomogły – pozostało konkurentem dolara, a teraz (...)

 • Pracownia Pianin i Fortepianów - Zajmuje się sprzedażą, naprawą, strojeniem i wypożyczaniem instrumentów. Ząbki k/Warszawy.

  Czytaj więcej: Muzyka


strony : [ 1 ]
 
26
lipiec 2022

lipiec 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,7183
CHF 4,7943
USD 4,6222
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.