eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Wynajem mieszkania zamiast zakupu? Czas na PRS

  (...) rekomendacji S znacznie obniżyły zdolność kredytową Polaków. Beneficjentem tej sytuacji może być rynek najmu. Jednak inwestorzy także zmagają się z trudnościami: rosnącą inflacją (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS D2, poznaj opinie o Siemens HB 33BC550 czy przeglądaj oferty pracy z miasta śrem.


 • Kiedy wypowiedzenie przez bank kredytu na mieszkanie jest możliwe?

  (...) mieszkaniowych wskazują, że w kwietniu br. sytuacja pod tym względem nadal wyglądała dobrze. Kwietniowy wskaźnik jakości kredytów mieszkaniowych (2,2%) był nawet lepszy od tego z połowy (...)

 • Nowelizacja prawa energetycznego w Sejmie. Ceny paliw spadną?

  (...) ustawowej wysokości marż paliwowych, wprowadzając do ustawy pojęcia m.in.: „maksymalnej marży handlowej” oraz „maksymalnej marży hurtowej”, które ustalone zostaną na sztywnym (...)

 • Jak rozpoznać oszustwo na Facebook Marketplace?

  (...) m.in.: Na co uważać kupując na Facebook Marketplace? Jak rozpoznać oszustwo na Facebook Marketplace? Jak bezpiecznie korzystać z Facebook Marketplace? Gdy przedmiot z ogłoszenia nie ma nic (...)

 • Ceny OC w czerwcu 2022 znacząco w górę

  (...) 2022 r. = wzrost o 4,5% względem maja 2022 roku i wzrost o 7,6% względem czerwca 2021 r. Czerwcową podwyżkę potwierdza duża liczba kalkulacji Już pierwszy rzut oka na poniższy wykres upewnia (...)

 • 5 sposobów na długi. Jak sobie radzić w czasach inflacji?

  (...) m.in.: Jak wygląda sytuacja finansowa polskich gospodarstw domowych? Co zrobić, gdy wysokości miesięcznych zobowiązań przekraczają możliwości finansowe? Jakie czynniki decydują o (...)

 • Polskie miasta: dobre miejsce do szczęśliwego życia?

  (...) m.in.: Jak żyje się w polskich miastach? Mieszkańcy których miast czują się najszczęśliwsi ? Co wpływa na ich poczucie zadowolenia? Co jest wrogiem tego szczęścia>Raport „Szczęśliwy (...)

 • EUR/USD: odbicie czy przełamanie parytetu?

  (...) ponownie kieruje się w stronę parytetu. Zakładam jednak, że nie zobaczymy rozstrzygnięcia przed godziną 14:30, kiedy to poznamy w jakim tempie rosły ceny w USA w czerwcu. Konsensus Bloomberg-a (...)

 • GfK: wysokie ceny rewidują plany na wakacje

  (...) m.in.: Czy Polacy spodziewają się dalszego, wysokiego tempa wzrostu cen? Co ich zdaniem podrożeje najbardziej? W jakim stopniu obawy wpływają na wakacje Polaków? W Polsce stale i znacząco (...)

 • Monitor gamingowy AOC U28G2XU2

  (...) AOC GAMING U28G2XU2 zamontowano dwa złącza DisplayPort 1.4, a dwa HDMI 2.0 zamieniono na nowszą wersję HDMI 2.1. Dzięki temu ulepszeniu monitor pozwala wykorzystać pełnię możliwości nie (...)

 • Renault Arkana E-Tech R.S. Line to udany samochód

  (...) propozycja, która nie ma za wielu konkurentów. Wśród marek popularnych brakuje aut z takim rodzajem nadwozia, a tym bardziej posiadających zelektryfikowany układ silnikowy. To jednak kwestia (...)

 • Prawo konsumenckie - jakie zmiany nas czekają?

  (...) Nowe przepisy rozprawiają się z dość dobrze znaną konsumentom praktyką sztucznego zawyżania ceny tuż przed promocją, tak aby obniżka wydawała się klientom jeszcze bardziej atrakcyjna (...)

 • Przewodnik podatkowy Mazars po 22 krajach Europy Środkowo-Wschodniej

  (...) podatkowy w regionie pozostaje stosunkowo szeroki i wynosi od 15 do 51%. Kraje utrzymują specjalne podejście do opodatkowania dochodów i ulg podatkowych dla rodzin z dziećmi. VAT pozostaje (...)

 • Agencja turystyczna Kompas - Tanie bilety lotnicze na loty czarterowe, last minute, bilety kolejowe, promowe oraz autokarowe.

  Czytaj więcej: Lotniczy


strony : [ 1 ]
 
13
lipiec 2022

lipiec 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,8399
CHF 4,9269
USD 4,8221
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.