eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Pracujący senior nie zapłaci podatku. Kiedy zerowy PIT dla seniora?

  (...) są kobiety po ukończeniu 60. roku życia i mężczyźni po ukończeniu 65. roku życia pod warunkiem, że nie dostają emerytury z ZUS oraz podlegają ubezpieczeniom społecznym. To jest ulga (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 1, poznaj opinie o CHABA OBROŻA czy przeglądaj oferty pracy z miasta wisła.


 • Ubezpieczenia pomostowe w odwrocie

  (...) od zawarcia umowy kredytu hipotecznego, do momentu dostarczenia bankowi potwierdzenia dokonania wpisu banku w księdze wieczystej jako wierzyciela hipotecznego. Zabezpieczenie to miało (...)

 • Katar'22 - najdroższy i najdziwniejszy mundial już za 4 miesiące

  (...) jest niemało, a coraz głośniejsze stają się także doniesienia, że podczas mistrzostw zabroniona będzie sprzedaż piwa na stadionach, a poza nimi ograniczona w czasie i do części meczów (...)

 • Transakcje nieautoryzowane. UOKiK postawił zarzuty 5 bankom

  (...) UOKiK postawił 5 bankom. Są to Bank Millennium, BNP Paribas Bank Polska, Credit Agricole Bank Polska, mBank oraz Santander Bank Polska. Jak podaje UOKiK, podstawą zarzutów jest analiza skarg (...)

 • Biura na rynkach regionalnych II kw. 2022

  (...) m.in.: Jaka powierzchnią biurową dysponują rynki regionalne? Gdzie jest najwyższy współczynnik pustostanów? Jakie największe transakcje zawarto w II kwartale 2022? Polska Izba (...)

 • 4704 wnioski o przeniesienie konta bankowego w II kw. 2022 r.

  (...) ubiegłego roku wpłynęło 4 013 wniosków o . W celu przeniesienia rachunku z dotychczasowego banku do innego, z wykorzystaniem obsługiwanego przez KIR systemu Ognivo, wystarczy złożyć wniosek (...)

 • WIG-20 najsilniejszy dziś rano w Europie

  (...) indeksy kontynuowały zwyżkę (ok. 9:20 S&P 500 + 0,64 proc., DJIA +0,48 proc., Nasdaq 100 +0,89 proc.). Odbicie cen akcji w górę nastąpiło również na giełdach europejskich. Niemiecki DAX (...)

 • Ubezpieczenia nieruchomości drożeją

  (...) m.in.: Gdzie najbardziej zdrożały ubezpieczenia nieruchomości? Ile wynoszą średnie składki za ubezpieczenie nieruchomości? Jak uciec przed wysokimi cenami ubezpieczeń Analizie poddano (...)

 • Płatność BLIK także za granicą?

  (...) Wszystko czego potrzebujesz to dowolny telefon obsługujący aplikację banku i dostęp do Internetu. Istotą tej metody jest możliwość wykonywania transakcji bez użycia gotówki, a nawet karty (...)

 • Tablet Kruger&Matz EDGE 1089 z Windows 11

  (...) ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 px. Dołączona do zestawu pełnowymiarowa klawiatura z precyzyjnym touchpadem i wygodnym skokiem klawiszy z łatwością zamienia tablet w narzędzie biurowe (...)

 • Dywidenda krajowa bez podatku u źródła - kiedy?

  (...) 22 ust. 1 Ustawy CIT, podatek dochodowy od oraz innych przychodów (dochodów) z tytułu udziału w zyskach osób prawnych, mających siedzibę lub zarząd na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (...)

 • Aaronex - Produkcja i regeneracja tarcz sprzęgłowych.

  Czytaj więcej: Części i akcesoria


strony : [ 1 ]
 
18
lipiec 2022

lipiec 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,7770
CHF 4,8387
USD 4,7152
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.