eGospodarka.pl

 • Smart City Index 2020. Liderem Singapur

  (...) definicja (ang. Smart City). Termin ten może być różnie rozumiany, jednak najczęściej utożsamiany jest z miastem, w którym kwestie publiczne są rozwiązywane z wykorzystaniem technologii (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracje Instrukcja użytkownika, poznaj opinie o On Line Płyn do higieny intymnej nagietek czy przeglądaj oferty pracy z miasta rogóźno.


 • Polacy o pandemii, fake newsach i demokracji

  (...) pandemią COVID-19? Z badania wynika, że tylko 36% Polaków jest zadowolonych z podejmowanych przez polski rząd działań mających na celu walkę z . Zdecydowanie lepiej Polacy oceniają (...)

 • Składy podatkowe czyli sposób odroczenie zapłaty akcyzy

  (...) składów podatkowych jest ściśle regulowana przepisami ustawy oraz rozporządzeń. W szczególności uregulowana jest definicja składu podatkowego, warunki jego prowadzenia, a także proces (...)

 • Osoba niepełnosprawna nie płaci podatku PCC od zakupu samochodu

  (...) Dnia 8 października 2020 r. wnioskodawca będący w stopniu znacznym zakupił za 43.000 zł ze świadomością, że będzie jego jedynym użytkownikiem. Umowa została jednak sporządzona na niego (...)

 • Popyt na biura w Warszawie najniższy od 11 lat

  (...) na pracę zdalną wpłynęły na spowolnienie dynamiki sektora biurowego. Z analizy firmy JLL wynika, że na warszawskim rynku biurowym aktywność deweloperów i najemców wyhamowała. Pierwszy (...)

 • Handel w długach i pułapce zatorów

  (...) m.in.: Ile wynosi zadłużenie sektora handlowego? Komu zalegają firmy z branży handlowej? Jakie firmy mają największe zaległości? Z danych Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji (...)

 • Sektor MŚP woła o pomoc

  (...) InfoMonitor oraz BIK wynika, że zaległości firm reprezentujących branże wyszczególnione w , jako uprawnione do wsparcia, wzrosły w czasie pandemii o 152 mln zł do 3,18 mld zł. Mikro, małe i (...)

 • Słabnie USD

  (...) na niej rajdu ryzykownych aktywów jest postępujące odbicie ożywienia w ujęciu globalnym. Imponujące wzrosty indeksów PMI w USA (Composite w kwietniu wzrósł do 62,2, poprz. 59,7) sugerują (...)

 • Jakie zmiany w Funduszu Alimentacyjnym?

  (...) m.in.: Jak duża grupa Polaków zalega z ? Z czego wynikają spadki liczby dłużników alimentacyjnych? W którym województwie jest najwięcej alimenciarzy? W tym roku osobom uprawnionym do (...)

 • E-commerce ważny dla ekologii?

  (...) m.in.: Czy w czasach pandemii Polacy myślą o ekologii? Dlaczego e-commerce może być eko-pozytywnym zjawiskiem? Jak kryzys zdrowotny wpłynął na ? O ekologii… pomyśli się potem Przed (...)

 • IQhouse - Projektowanie, uruchamianie i serwisowanie inteligentnych instalacji elektrycznych w domach prywatnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

  Czytaj więcej: Elektryczne


strony : [ 1 ]
 
26
kwiecień 2021

kwiecień 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5565
CHF 4,1189
USD 3,7657
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.