eGospodarka.pl

 • Tarcza antykryzysowa 9.0 - zmiany od 4 maja 2021 r.

  (...) przedsiębiorcy mogą wystąpić o zwolnienie z opłacania składek za marzec i kwiecień 2021 r. Nadal będzie można skorzystać ze zwolnienia za grudzień 2020 r., styczeń, a także za luty 2021 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa darowizny pieniężnej, poznaj opinie o Marabut Sp z o.o. Namiot Plażowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta zambrów.


 • GUS: ceny produktów rolnych w marcu 2021 wyższe o 5,3% r/r

  (...) r. w porównaniu z wzrosły ceny skupu większości produktów rolnych, z wyjątkiem cen owsa i żywca wołowego. Ceny większości produktów rolnych były również wyższe w marcu 2021 r. w (...)

 • Strategia podatkowa a tajemnica przedsiębiorstwa

  (...) w ramach obowiązku publikacji „Informacji o realizowanej strategii podatkowej” (dalej: Informacja o Strategii Podatkowej), nie obejmuje informacji objętych tajemnicą handlową, przemysłową (...)

 • Lokale użytkowe zdrożały w czasie pandemii

  (...) lokali użytkowych w pierwszym kwartale 2021 jest o 39 proc. większa niż przed rokiem. Wyniki są lepsze również, jeśli porównamy tylko dwa pierwsze miesiące roku - a więc przedpandemiczne (...)

 • Kredyty hipoteczne spłacamy teraz szybciej

  (...) 300 tysięcy złotych musimy się przygotować na ratę na poziomie niższym niż 1400 złotych miesięcznie – o ile wybierzemy zadłużenie na 25 lat z ratą równą, co jest rozwiązaniem (...)

 • Wartość kredytów dla mikrofirm w 2020 roku najniższa od 5 lat

  (...) udzielonych kredytów bankowych w całym 2020 roku była niższa w porównaniu do roku 2019 o 26,5% i wyniosła 17,33 mld zł. To najmniej od pięciu lat, odkąd akcja kredytowa rosła z roku na rok. (...)

 • Wyprzedaż dolara utrzymała się

  (...) choćby dzisiejsze odczyty z brytyjskiego rynku pracy), podczas gdy nic strasznego nie dzieje się w temacie walki z pandemią. Chociaż doniesienia z ubiegłego tygodnia o problemach ze szczepionką (...)

 • Smartfon Samsung Galaxy M12 debiutuje w Europie

  (...) Infinity-V HD+ o przekątnej 6,5 cala, ekran o proporcjach 20:9 i częstotliwość odświeżania 90 Hz. Smartfon ma zaokrąglone krawędzie, całość uzupełnia efektowne, matowe wykończenie (...)

 • Handel elektroniczny: ogromne wzrosty sprzedaży

  (...) m.in.: Co przyniosą sprzedawcom detalicznym nadchodzące miesiące? Które kategorie produktów odnotowały największą, a które najmniejszą dynamikę wzrostu? Jaki udział w ruchu i (...)

 • Duże centra handlowe w odwrocie. Kto je detronizuje?

  (...) m.in.: Jakie transakcje zasłużyły w I kwartale br. na szczególną uwagę? Które z formatów usuwają w cień centra handlowe ? Jakie koncepty handlowe coraz silniej zaznaczają swoją (...)

 • Kursy zawodowe i szkolenia: co na topie?

  (...) m.in.: Jak przedstawia się TOP 5 najchętniej wybieranych kursów przez osoby poszukujące pracy w 2021 roku? Kto najczęściej decyduje się na kursy i szkolenia zawodowe? W jakim zakresie (...)

 • RFID - obalamy mity, potwierdzamy fakty

  (...) aby na pewno? Wiele osób nawet nie wie, że spotyka się z tą technologią każdego dnia. Co więcej, potrafi z niej korzystać. Przykładowo, płacąc za zakupy zbliżeniowo, wykorzystujemy (...)

 • Zbigniew Tryliński - Kompleksowe instalatorstwo elektryczne, teleinformatyczne, multimedialne i alarmowe. Wrocław.

  Czytaj więcej: Elektryczne


strony : [ 1 ]
 
20
kwiecień 2021

kwiecień 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5541
CHF 4,1257
USD 3,7737
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.